999 rezultate për

villas-boas

Villas-Boas jep dorëheqje dhe akuzon rëndë drejtuesit e Marselle Trajneri portugez André Villas-Boas njoftoi të martën se ai ka dhënë dorëheqje si trajner i Olympique de Marseille sepse
Rrëfimi i Lukakut: Kam ende inate me Villas Boas, nuk e preka trofeun e fituar të Ligës së Kampioneve me Chelsean Romelu Lukaku e ka pranuar se nuk do ta falë kurrë Andre Villas-Boas, i cili e kishte lënë jashtë skuadrës së Ligës së K
Ish-trajneri i Chelsea injoron Premier League: Më përpara drejtoj skuadër në Japoni Andre Villas-Boas ka pohuar se do të donte të drejtonte një skuadër në Japoni, në vend që të kthehej në Angli pas kohëve
Kërcënohet me vdekje presidenti, trajneri portugez ia plas publikisht Pavarësisht vendit të dytë në klasifikim, në kampin e Olympique Marseille situata nuk është aspak e këndshme. Kjo për sh
Marseillë nuk ndalet, skuadra e Andre Villas-Boas regjistron fitoren e 5 radhazi (VIDEO) Marseille shkon përkohësisht në vetëm -2 pikë nga Parisi kryesues, por skuadra e Andre Villas Boas ka zhvilluar dy ndesh
Andre Villas-Boas i çmendur pas Frankie De Jong Andre Villas-Boas është thellësisht i goditur nga Frenkie de Jong. Mesfushori i Ajax dhe Holandës, që është blerë tashmë
Andre Villas-Boas paralajmëron Tottenhamin: Juventus do të kthehet Trajneri portugez Andre Villas-Boas, është ndër të paktët që ende beson se Juventusi do të rikthehet ndaj Tottenhamit, p
Villas-Boas tërhiqet nga fubolli dhe fillon të garojë në Rally Trajneri portugez, André Villas-Boas është larguar nga skuadra kineze, Shanghai SIPG për të ndjekur ëndrrën e tij të fëm
Andre Villas-Boas, trajneri i ri i Zenitit Do të jetë Andre Villas-Boas pasardhësi i Luciano Spallettit në stolin e Zenit Shën Petersburg. Shoqëria ruse pritet t'i
Villas-Boas: Filozofia e Guardiolës, unike Ish ndihmësi i Jose Mourinhos në kohën e Portos, Andre Villas Boas lëshon një tjetër shigjetë ndaj "Special One" duke zg
Villas-Boas: Bale mund të fitojë "Topi i Artë 2014" Ish trajneri i Tottenham, Andre Villas-Boas flet në një intervistë të gjatë, duke vënë theksin se talenti i Gareth Bale.
Si i "shpërdoroi" Villas-Boas 110 milionë £ (FOTO LAJM) Që prej ditës së djeshme Andre Villas-Boas nuk është më teknik i Tottenham. Klubi londinez dhe tekniku portugez gjetën g
Villas-Boas uron Bale: Duhej të ishte më korrekt Jemi në detajet e fundit. Gareth Bale pritet të kalojë së shpejti te Real Madrid pas një telenovelë që ka mbajtur të lid
Villas-Boas frenon Realin: Bale nuk shitet Gareth Bale nuk do të largohet nga Totenham. Trajneri i "Gjelave" londinezë, Andre Villas Boas frenon drejtuesit e Real
PSG, dy goditje për të bindur Villas-Boas (FOTO LAJM) Është Andre Villas-Boas prioriteti për pankinën e Paris Saint Germain. Pas lamtumirës së Carlo Ancelottit dhe vështirësi
Villas-Boas shkon tek PSG?! Problemet mes Karlo Ancelotit dhe Paris Saint Zhermen duken tashmë të zgjidhura. Tekniku italian do të jetë i lirë për t
Villas-Boas: Bale, të mos pranojë ofertat nga Spanja Trajneri i Tottenhamit, Andre Villas-Boas ka shprehur dëshirën që Gareth Bale të qëndrojë në këtë skuadër edhe për edici
Luka Modric braktis Tottenham Luka Modric nuk udhëtoi me skuadrën e Tottenham në fazën përgatitore në Los Anxhelos dhe tashmë kalimi i tij në radhët e
Gati për Romën ose Inter Ish-trajneri i Chelsea dhe Porto, portugezi Andre Villas-Boas, ka deklaruar se është i gatshëm të vazhdojë karrierën e t
Anelka, kritika ndaj Villas-Boas Nicolas Anelka ka kritikuar ish menaxherin e Chelseas, Andre Villas-Boas pas kualifikimit të skuadrës së tij në finalen