999 rezultate për

villas

Momenti kur futbollisti i Sevillas aksidenton për vdekje me makinë çiftin e sapomartuar (VIDEO) Talenti i futbollit meksikan, Joao Maleck ka goditur me veturë një çift duke shkaktuar vdekjen e tyre. Futbollisti 20
Adnan Januzaj drejt Sevillas Adnan Januzaj pritet të largohet nga Real Sociedadi këtë verë për t’iu bashkuar një klub tjetër spanjoll, gjigantit Sevi
Klubi i njohur spanjoll ofron 4.5 milion euro për Muriqin Vedat Muriqi është një nga lojtarët më të kërkuar në merkato. Kosovari i cili këtë sezon ka shpërthyer me skuadërn e
Inter në kërkim të pasuesit të Perisic, synon yllin e Sevillas Interi është në kërkim për të zëvendësuar Ivan Perisic tashmë në moshë madhore, shkruan Albeu.com. Sipas "Gazzetta de
Çmenduri për 6 minuta në barazimin mes Leeds United dhe Aston Villas (VIDEO) Leeds United ka barazuar 1-1 me Aston Villan të dielën, në një ndeshje të çmendur që dhuroi gjithçka. Ekipi i Marcelo
Milani ne telashe, Sevilla rikthen Andre Silva-n Fillimi i sezonit ishte magjik për sulmuesin portugez Andre Silva, i cili ishte huazuar nga Milani, te skuadra e Sevilla
Monchi kërkon edhe Di Francescon te Sevilla Drejtori Sportiv i Sevillas, Monchi ka takuar Eusebio Di Francescon, me të cilin kanë punuar bashkë te Roma dhe duket se
Monchi kërkon t’i rrëmbejë Romës turkun Under Drejtori Sportiv i Sevillas, Monchi kërkon t’i shkëpusë ish-ekipit të tij, Romës, talentin Cengiz Under. Sulmuesi, pa
Andre Villas-Boas i çmendur pas Frankie De Jong Andre Villas-Boas është thellësisht i goditur nga Frenkie de Jong. Mesfushori i Ajax dhe Holandës, që është blerë tashmë
Monchi nis merkaton e Sevillas, synon sulmuesin e Milanit Monchi u rikthyer sërish si drejtor sportiv te Sevilla pas dy vitesh dhe tashmë ai por përpiqet të bëjë një skuadër të d
Supergoli i mesjavës vjen nga sulmuesi i Sevillas (VIDEO) Europa League mbylli fazën e ndeshjeve me eliminim direkt dhe ndër surprizat që kaloi në çerekfinale ishte Slavia Praha,
Milani synon bomberin e Sevillas Milani po mendon për Wissam Ben Yedder në rast të dështon të afrojë në fund të sezonit Allan Saint-Maximin nga Nicë, por
Shënoi tripletë ndaj Sevillas, Messi feston indentik si Pele Lionel Messi shënoi tripletë dje ndaj Sevillas, por ngjalli debat se cili është më i mirë, pas festimit indetik si brazi
Messi me shokë fitojnë me përmbysje kundër Sevillas (VIDEO) Barcelona ka mposhtur me rezultatin 2-4 Sevillan në një ndeshje dramatike në "Ramon Sanchez Pizjuan". Ndeshja zhbllo
Messi spektakolar, dopietë ndaj Sevillas (VIDEO) Lionel Messi po e shpëton Barcelonën nga humbja. Argjetinasi ka barazuar rezultatin në 2-2 ndaj Sevillas, pasi katala
Messi magjik, shënon supergol ndaj Sevillas (VIDEO) Vetëm 4 minuta ka zgjatur avantazhi i Sevillas pas golit të Navas, teksa Lionel Messi ka barazuar gjithcka me një superg
Barcelona merr vendimin për Samuel Umtiti Skuadra e Barcelonës duket se ka marrë një vendim shumë të rëndësishëm për Samuel Umtiti. Mbrojtësi francez ka vuajtu
Përplasje me thika mes tifozëve të Lazios dhe Sevillas, dy në gjendje të rëndë (FOTO LAJM) Përplasje të dhunshme mes ultrasve të Lazios dhe atyre të Sevillas në kryeqytetin italian, Romë, 24 orë sfidës mes dy sk
Chelsea synon anësorin e Sevillas Chelse synon të afrojë në skuadër Pablo Sarabia i cili luan tek Sevilla në La Liga. Ai kushton reth 18 milion euro dhe p
Chelsea dhe PSG në garë për mesfushorin e Sevillas Chelsea dhe PSG janë të vendosur të garojnë për shërbimet e yllit të Sevillas, Pablo Sarabia. Mesfushori sulmues ka s