999 rezultate për

villa

Liverpooli dëshiron shërbimet e yllit të Sevillas, ofron Minaminon në shkëmbim Liverpool është duke përgatitur një ofertë ku përfshihet sulmuesi Takumi Minamino për të nënshkruar me Lucas Ocampos, lo
Sevilla u mposht me përmbysje nga Dortmundi, Suso: Nëse ka ndonjë ekip që mund të befasojë, jemi ne Suso ishte një nga yjet e ndeshjes mes Sevilla dhe Borussia Dortmund . Mesfushori i Cadiz hapi rezultatin për ekipin e L
Dortmund përmbys Sevillan (VIDEO) Dortmund ka përmbysur Sevillan. Gjermanët kanë shënuar dy gola të shpejtë me Mahmoud Dahoud dhe Erling Braut Haaland
Zhbllokohet sfida, Sevilla-Dortmund (VIDEO) Sevilla ka kaluar në avantazh përballe Dortmund. Është Suso ai që ka realizuar në minutën e 7.
Sevilla-Dortmund, formacionet zyrtare Njëra nga skuadrat më të mira në La Liga, Sevilla, do të presë në “Estadio Ramon Sanchez Pizjuan” Borussia Dortmund, në
CHAMPIONS/ Sevilla - Dortmund, formacionet e mundshme Përpos Porto - Juventus, një ndeshje edhe më interesante që do të luhet sonte në Champions është ajo mes Sevillas dhe Do
Po shkëlqen te Roma, Barcelona tenton të "rrëmbejë" Villar Villar, u mor si një emër i panjohur nga Roma vetëm verën e kaluar, por menjëherë fitoi besimin e trajnerit Fonseca për
Shihet si e ardhmja e mbrojtjes, gjigandët evropianë në sulm për francezin e Sevillas Jules Kounde ka marrë vëmendje nga shumë klube pas golit që shënoi ndaj Barcelonës në gjysmëfinalen e parë të Copa del R
Barcelona humbi ndeshjen e parë me Sevillan, De Jong optimist: Mund të kualifikohemi në finale arcelona ka humbur ndeshjen e saj të parë gjysëmfinale ndaj Sevillas me rezultat 2-0. Pas ndeshjes, De Jong ka thënë
Barcelona turpërohet nga Sevilla, rrezikon skualifikimin nga Kupa e Mbretit (VIDEO) Barcelona është mposhtur 2-0 në transfertë nga Sevilla dhe rrezikon seriozisht skualifikimin nga Copa Del Rey. Golat
Sevilla befason Barcelonën (VIDEO) Me rezultat 1-0 është mbyllur pjesa e parë gjysëmfinale mes Sevillas dhe Barcelonës. Kounde Jules arriti të shënoi nj
Sevilla-Barcelona, formacionet zyrtare Barcelona luan ndaj Sevilla në Ramon Sanchez Pizjuan për ndeshjen e parë gjysëmfinale për Copa del Rey. Formacionet z
Ndeshja me Sevillan, Barcelona me stol të ri Për Barcelonën Kupa e Mbretit është prioritet, por ditën e sotme Barcelona do të zbresë në Sanchez Pizjuan me një stol t
Kupa e Mbretit/ Sevilla - Barcelona: Formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Sevilla pret ditën e sotme Barcelonën për ndeshjen e parë gjysmë finale të Kupës së Mbretit. Të dyja skuadrat kanë pr
Aston Villa kthehet te fitorja, Arsenali merr humbjen e dytë radhazi (VIDEO) Aston Villa ka arritur që me rezultat minimal 1-0 të mposhtë Arsenalin Ndeshja u karakterizua me dominim të Arsenalit
Villas-Boas jep dorëheqje dhe akuzon rëndë drejtuesit e Marselle Trajneri portugez André Villas-Boas njoftoi të martën se ai ka dhënë dorëheqje si trajner i Olympique de Marseille sepse
Shorti i Kupës së Mbretit, Barça në transfertë Barcelona është favoritja kryesore në Kupën e Mbretit për këtë vit, pasi nga gara janë larguar Atletico Madrid dhe Real
Caktohet stadiumi, ja ku do të luhet Spanjë-Kosovë (FOTO LAJM) Federata Spanjolle e Futbollit ka konfirmuar edhe stadiumin ku do të zhvillohet përballja ndaj Kosovës. Përmes një po
Çfarë futbolli, çfarë aksioni, Sevilla "çmend" tifozët (VIDEO) Skuadra e Sevillas është kualifikuar për në raundin tjetër të Coppa del Rey. Klubi spanjoll fitoi 3 me 0 në derbi nda
ZYRTARE/ Gomez nënshkruan për Sevillan Papu Gomez ka përfunduar transferimin e tij nga Atalanta në Sevilla, duke nënshkruar një kontratë deri në qershor 2024.