999 rezultate për

vila

Brenda shtëpive dhe vilave luksoze të VIP-ave shqiptar (FOTO LAJM) Shtëpia është një nga ambientet më intime, ku njerëzit kalojnë kohë cilësore me njerëzit më të afërt. Duket se arredimi
"Ngjitur me Kishën, kjo është vila e re e Ramës në Dhërmi" (FOTO LAJM) Historiani Arben Llalla ka publikuar në rrjetet sociale fotografitë e një shtëpie në Dhërmi, ku sipas tij kjo shtëpi i p
"Ju tregoj sa ka kushtuar vila e Edi Ramës në Surrel" (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike, ditën e sotme publikoi një video ku e akuzonte kryeministrin Rama si artist të mashtrimit.
Drejtoresha e Spitalit Fier jep detaje për të plagosurit Një ngjarje e rëndë ka tronditur sonte qytetin e Fierit. Një person i armatosur ka hyrë në ambientet e Spitalit Rajonal
Hyrja 1 000 euro: Brenda vilave të festave luksoze me drogë dhe seks pa kufi në Mikonos (FOTO LAJM) Ishulli Mikonos në Greqi njihet për jetën e shfrenuar që bëjnë turistët e huaj dhe bëhet hit në mediat botërore gjatë st
Vila luksoze më e fortifikuar në botë (FOTO LJAM) Është një fortesë 200 vjeçare që nga jashtë nuk të tërheq aspak, pasi nuk mund të shihet as si kështjellë, as si vilë.
Publikohen pamjet nga vila super luksoze e Kryeministrit në Dhërmi (FOTO LAJM) Kryeministri Rama, së bashku me bashkëshorten e tij Lindën dhe djalin Zaho, po pushojnë në Dhërmi. Në profilin e tij
I zhytur në borxhe dhe pa punë, William Levy shet makinat dhe vilat luksoze (FOTO LAJM) William Levy është një ndër aktorët më të suksesshëm dhe të adhuruar për të gjithë ata që i kanë ndjekur filmat ku aktor
William Levy mbetet pa para, shet vilat dhe makinat Aktori William Levy, një nga emrat më të dashur të ekranit, pas roleve të tij protagonistë në telenovela duket se nuk po
5 mijë funte për natë, kjo është super vila luksoze e Messit në Karaibe (FOTO LAJM) Ylli i Barcelonës është një nga lojtarët më të mirë në historinë e futbollit, dhe falë kësaj ai ka përfituar një pasuri
Artan Hoxha: Po ndodhji një '97 tjetër, të parat që shkatërrohen janë vilat e Metës, Ramës, Berishës.. Artan Hoxha, i njohur si gazetar investigativ i ftuar në “Repolitix” ka thënë se nëse në vend krijohet sërisht situate e
Socialistët dalin nga vila e diktatorit, ja ku fillon fushata zgjedhore Ka përfunduar darka e punës e kryeministrit Edi Rama me deputetët dhe ministrat në ambientet e vilës 31 në ish-bllok, vi
Rama thërret të gjithë të vila e Enver Hoxhës (FOTO LAJM) Këtë të martë kryeministri dhe njëkohësisht kryetari i PS ka thërritur në ambientet e vilës 31 të gjithë shtabin elektor
Arrestohet në Itali "doktori" shqiptar që grabiste vilat luksoze Policia italiane ka arrestuar një të ri shqiptar, i cili akuzohet se ka kryer një mori vjedhjesh të shtëpive aty. Bëh
Ishin si komando! Burri tregon tmerrin me tre "policët" që i vunë kallashin në kokë Novruz dhe Sadete Vila patën një natë të frikshme mbrëmë, kur tre persona të armatosur dhe me maska i hynë në shtëpi duk
Vilë 280 mijë euro! Pasuria kolosale e Gjiknurit që pritet t'i hapë probleme (FOTO LAJM) Ish-ministri i Infrastrukturës, Damian Gjiknuri është pronari i një shtëpie me sipërfaqe 200 m2, për të cilën ka deklaru
Messi postim prekës për Vilanovën: "Gjithmonë me ne" Pesë vjet më pare pasi luftoi për një kohë të gjatë kundër një tumori, vdiq Tito Vilanova, ndihmësi historik i Pep Guard
Në brazil plas sherri mes lojtarëve, 3 të arrestuar nga Policia (VIDEO) Në rajonin e Goias, në Brazil, ndeshja gjysmëfinale e kampionatit mes skuadrës vendase Atletico Goianense dhe Vila Nova
Skuadra e njohur e La Ligës shkarkon trajnerin Skuadra e Villareal ka shkarkuar sot trajnerin e Luis Garcia Plaza. Shkak janë bërë rezultatet e dobëta të nëndetëses
Vilarreal kërkon të transferojë Milan Badelj Mesfushori i Lazio Milan Badelej nuk po gjen hapsira te skuadra e Lazios dhe me shumë mundësi do të largohet nga bardh