999 rezultate për

vilĂn

Largimi i Merkelit shton rrezikun për ndarjen e Kosovës Largimi i kancelares gjermane Angela Merkel, e cila njoftoi se nuk do të kandidojë për një mandat të ri, do të ndikojë n
Svilanoviç: Viti vendimtar për Ballkanin! Këshilli i Bashkëpunimit Rajonal organizoi sot një mëngjes pune të ministrave të jashtëm të Ballkanit Perëndimor dhe Kom
Svilanoviç: Ballkan, 80% e të anketuarve thonë se ligji nuk zbatohet në mënyrë të barabartë! Duke folur në panelet e dedikuar për sigurinë dhe sundimin e ligjit të edicionit të 13-të të Forumit Strategjik të Bledi
RCC në Samitin e Sofjes, Svilanoviç kërkon integrim real dhe virtual për Ballkanin Sofje - Sekretari i Përgjithshëm i Këshillit për Bashkëpunim Rajonal Goran Svilanoviç mori pjesë sot në Samitin e BE-së
Svilanoviç: Në Siri dhe Irak, jo më luftëtarë nga Ballkani 1000 individë nga Ballkani Perëndimor kanë udhëtuar në Siri dhe Irak, rreth 300 janë kthyer, më shumë se 200 janë vrarë
Svilanoviç: Duhet të angazhohemi dhe të fuqizojmë të rinjtë Roli i arsimit dhe shoqërisë civile në parandalimin e ekstremizmit të dhunshëm ishte temë e seminarit rajonal, organizu
Svilanoviç: Niveli më i lartë i integrimit ekonomik rajonal mund të ndihmojë ekonomitë e çdo vendi Këshilli Bashkëpunimit Rajonal organizon takimin e tretë për Koordinimin e Donatorëve në Ballkanin Perëndimor. "Për t
Serbia e frikësuar, Bosnje Hercegovina mund të ngrejë padi të reja Serbia është e frikësuar nga Bosnje Hercegovina, pasi ajo mund të ngrejë padi të reja kundër serbëve, në kuadër të tens
Një vit pa Tito Vilanovan Barcelona kujton Tito Vilanovën. Një vit më parë klubi katalanas humbi trajnerin që e drejtoi skuadrën gjatë kampionatit
Barça nderon Tito Vilanova-n (FOTO LAJM) Barcelona ka nderuar ish-trajnerin e saj Tito Vilanova, duke i vënë emrin e tij një prej fushave kryesore të qëndrës stë
Ja premtimi që i ka bërë Messi Vilanovas Ish-ndihmës trajneri i Barcelonës, holandezi Henk Ten Cate, ka dekalruar se Lionel Messi po qëndron te katalanasit vetëm
Operacioni "VILAN" sekuestron 81 kallëp tritol, arrestohet një person Në sajë të operacionit të koduar "VILAN" në Elbasan, është bërë i mundur arrestimi i një personi dhe sekuestrimit në cil
Goditje e dyfishtë për Interin në merkato (FOTO) Interi ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me Yann M'Vilan dhe Dodo, dhe se nesër kryhen vizitat mjeksore. Zikaltër
Messi, "dhurata" e fundit e Vilanovas Një nga arsyet që Lionel Messi vendosi ta vazhdojë karrierën te Barcelona është edhe ish trajneri Tito Vilanova. Sipas n
Barça, ja revolucioni i Luis Enrique-s (FOTO LAJM) Është një ekspert i ADN-së blaugrana. Luis Enrique mund të jetë pasuesi perfekt i Pep Guardiolës te Barcelona sepse e nj
Barça me fanella dedikuar Tito Vilanovas Pas fitores 2-3 në "El Madrigal" ndaj Villareal Barcelona rikthehet të luajë në "Camp Nou" këtë të shtunë ku përballë do
Abidal viziton Barçën: Jam këtu për Titon (FOTO-VIDEO) Eric Abidal ishte sot pjesë e seancës stërvitëse të Barcelonës. Mbrojtësi i Monacos ka befasuar të gjithë kur u pa në qe
Barça i jep lamtumirën e fundit Tito Vilanovas (FOTO LAJM) Bota e futbollit spanjoll dhe jo vetëm ka kryer homazhet e fundit në Katedralen e Barcelonës në nderim të ish teknikut t
Champions, minutë heshtje për Vilanova e Boskov Një minutë heshtje para ndeshjeve Bayern Munchen-Real Madrid dhe Chelsea-Atletico Madrid, gjysëmfinalet e kthimit të Uef
Ancelotti i shokuar nga vdekja e Vilanovës Vdekja e ish-trajnerit të Barcelonës, Tito Vilanova ka shokuar teknikun e Real Madrid Carlo Ancelotti. Në konferencën pë