E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

vilĂ

Kjo është vila luksoze e të dashurit biznesmen të Fjolla Morinës (FOTO LAJM) Pas skandalit të bujshëm, ku u kap me një armë zjarri pistoletë, me 23 fishekë luftarak, si dhe një pistoletë çakmak, Fj
Zhbllokohet super sfida e Superiores, Teuta në avantazh (VIDEO) Teuta ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Tiranës, e vlefshme për javën e dytë në Kategorinë Superiore. Në m
Kjo është vila luksoze e të dashurit biznesmen të Fjolla Morinës (FOTO LAJM) Pas skandalit të bujshëm, ku u kap me një armë zjarri pistoletë, me 23 fishekë luftarak, si dhe një pistoletë çakmak, Fj
Grabitet vila luksoze e CR7 (FOTO LAJM) Policia po heton për një hajdut që ka hyrë në shtëpinë e futbollistit Cristiano Ronaldo në Madeira. Mediat e huaja r
U deshën katër ditë punë dhe 1 600 goma për të transportuar dy tragete në det (FOTO LAJM) Për transportimin e dy trageteve nga fabrika për në det, kompanisë turke të prodhimit i janë dashur katër ditë, 1 600 go
Rita Ora ngre temperaturat me bikini të ngushta (VIDEO) Rita lejoi që flokët e saj biond të binin lirshëm, ndërsa përfundoi pamjen e saj me disa gjerdanë prej ari. Këngëtarj
18 milionĂ« euro nga Anglia, a do e pranojĂ« Milot Rashica? Sipas “Bild”, Aston Vila po pĂ«rgatit njĂ« ofertĂ« prej 18 milionĂ« eurosh pĂ«r Milot RashicĂ«n. Klubi anglez kĂ«rkon tĂ« pĂ«r
"Shkundet" Teuta, gjashtë lojtarë firmosën kontratat e reja Periudhe rinovimesh te Teuta. Gjashtë futbollistë kanë nënshkruar marrëveshjet me durrsakët dhe mes tyre janë emra të sp
Finalja e KupĂ«s, Teuta-Tirana: Formacionet zyrtare Tirana dhe Teuta do tĂ« luajnĂ« mes tyre nĂ« orĂ«n 20:00 nĂ« “Elbasan Arena” ndeshjen finale pĂ«r KupĂ«n e ShqipĂ«risĂ«. TĂ« dy
Fqinj me McGregor, super vila luksoze e CR7 do ju mahnisë (FOTO LAJM) Superylli i futbollit, Cristiano Ronaldo u bë fqinj me yllin e UFC, Conor McGregor vitin e kaluar pasi bleu një super vi
Barcelona shkatërron Vilarreal me supergolat e Suarez-Griezmann (VIDEO) Barcelona ka triumfuar me rezultat 1:4, duke zhvilluar ndoshta ndeshjen më të mirë të sezonit. Ishte një autogol i Pa
Ditë zie për lojtarin e Teutës, humb babain para ndeshjes me Skëndërbeun Teuta vijon përgatitjet për sfidën e të hënës në mbrëmje ndaj Skënderbeut, ku do të kërkojë fitoren për të provuar sigur
Njihuni me shqiptarin-hero, shpëtoi babë e bir në SHBA Kur në SHBA 'vlonin' protestat për vrasjen e George Floyd, një shqiptar me detyrë oficer policie është kthyer në hero du
KanĂ« rĂ«nĂ« nĂ« krizĂ«? OligarkĂ«t nxjerrin nĂ« shitje vilat nĂ« Gjirin e Lalzit (FOTO LAJM) Ata pĂ«r 30 vite me radhĂ« gjetĂ«n “ParajsĂ«n” nĂ« ShqipĂ«ri, ku njerĂ«zit ngopeshin edhe me lugĂ«n bosh, apo kĂ«naqeshin vetĂ«m n
Del në shitje për 30 milionë euro, brenda ish-super vilës luksoze të James Bond (FOTO LAJM) Ish vila e aktorit legjendar James Bond, Sean Connery, është nxjerr në shitje për 30 milionë euro. Prona luksoze buzë
Brenda shtëpive dhe vilave luksoze të VIP-ave shqiptar (FOTO LAJM) Shtëpia është një nga ambientet më intime, ku njerëzit kalojnë kohë cilësore me njerëzit më të afërt. Duket se arredimi
Zaimina hap sezonin veror nga super vila e saj, bĂ«n namin me bikini (FOTO LAJM) KĂ«ngĂ«tarja e njohur, Zaimina Vasjari Ă«shtĂ« shfaqur mjaft tĂ«rheqĂ«se nĂ« postimin e fundit nĂ« ‘Instagram’, ku ka treguar se
Vidhte ar tek të pasurit dhe u shpërndante njerëzve, arrestohet turku Policia turke ka arrestuar një shtetas i cili vodhi ar në vilat e të paurve në Kutahya të Turqisë dhe ua shpërndau njerë
Shpërthen aktori i njohur: S'dua të dëgjoj më ankesa nga njerëz që janë izoluar në vila me pishina! Ricky Gervais ka kritikuar ata personazhe të famshme që ankohen se janë karantinuar në shtëpinë e tyre me pishinë, në nj
Bilardo, palestĂ«r dhe pishinĂ«, pamje spektakolare nga shtĂ«pia e Ronaldos nĂ« Madeira (FOTO LAJM) KĂ«tu janĂ« fotot e vilĂ«s Madeira ku Cristiano Ronaldo po stĂ«rvitet nĂ« Portugali me synimin pĂ«r t’u rikthyer nĂ« Itali, shk