999 rezultate për

viktor

Të tjera dëshmi për vrasjen makabre të çiftit Pasho, vajza tregon sherrin mes tyre Skenarët rreth vrasjes së dyfishtë të bashkëshortëve Pasho ndryshojnë vazhdimisht. Ditët e fundit u supozua se mund të k
Shoqërohet në polici Viktor Ymeri, daja i "faqedjegurit" Është shoqëruar në policinë e shtetit Viktor Ymeri, i cili njihet me nofkën si “Tori i Xhihanes”, është daja i Edison Ha
E nxorri në pritë, jepet vendimi për bjonden e përfshirë në ekzekutimin e Billës Gjykata e Apelit në Tiranë ka lënë në fuqi masën e arrestit me burg për Adjola Lakrën, e arrestuar si e dyshuar per bash
Flet i arrestuari i katërt për eliminimin e Billës: Ku isha kur ndodhi krimi Policia ka arrestuar Gjekson Pusi, i dyshuar si i përfshirë në eliminimin e Hekuran Billës, teksa vetë ai ka mohuar të k
Zbardhet dëshmia e bjondes që nxorri në pritë Billën: Më dhanë para, e njihja prej 1 viti Pak javë më parë një atentat mafioz ndodhi në Tiranë ku u ekzekutua Hekuran Billa, i cili sipas hetimeve të deritanishme
Bionde dhe me sy bojëqielli, kjo është e dashura që nxorri në pritë Hekuran Billën (FOTO LAJM) Detaje të reja zbardhen nga eliminimi i Hekuran Billës, ku mësohet se është përdorur si karrem e dashura e tij, Adjola L
Kush është e reja e përfshirë në eliminimin e Billës Policia ka arrestuar një 26-vjeçare si bashkëpunëtore në vrasjen e Hekuran Billës. Bëhet fjalë për Adjola Lakra nga T
Viktor Marku mohon në gjykatë vrasjen e Billës: Kërkoni për autorët e vërtetë Viktor Marku ka mohuar sot para gjykatës të jetë autor i ekzekutimit të Hekuran Billës, ngjarje e ndodhur në datën 11 qe
Ekzekutimi i Billës pritej! Nipi i Viktor Markut e kishte paralajmëruar: Hakmarrje për dajën Policia e Shtetit ka vënë në pranga ditën e sotme autorin e dyshuar për vrasjen e Hekuran Billës, ngjarje e ndodhur pak
Kush është Viktor Marku, i riu i përfshirë në ekzekutimin e Hekuran Billës (FOTO LAJM) Ekzekutimi i Hekuran Billës dyshohet tw ketw pas njw skemw hakmarrje. Personi që po kërkohet për tu marrë në pyetje, ësh
Vrasja në Durrës, zbulohet cili prej vëllezërve ishte objektiv i atentatit Njëri prej vëllezërve që u vra ditën e sotme në Durrës, Besmir Haxhia ka pasur historik si i ndjekur penalisht jashtë ve
E FUNDIT/ SPAK heton Fran Frrokajn dhe Viktor Tushajn Pas Zamira Ramit, dy ish-kryebashkiakë të tjerë kanë përfunduar në SPAK. Abcnews.al raporton se Viktor Tushaj dhe Fra
Viktor Zhusti përlotet kur flet për ndarjen nga jeta e Ferrit: O Zot, e paimagjinueshme Aktori Viktor Zhusti ka marrë vesh lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të aktorit të madh, Xhevdet Ferri, në një lidhje
U përplas me shtyllën, shoferi i "BMV" – së largohet nga vendngjarja Një 49-vjeçar është përfshirë në aksident në aksin rrugor Polican, Berat. Burime për abcnews.al bëjnë me dije se bëhe
DETAJET/ Zbardhet vendimi i gjykatës, si u lirua nga burgu Viktor Ymeri Viktor Ymeri, një ish –anëtar i bandës së Gaxhait në Vlorë, i dënuar për dy vrasje të kryera në vitin 1999, u lirua ditë
Pse u lirua Viktor Ymeri, aktiviteti në burg që nxorri nga qelia anëtarin e bandës së Gaxhait Gjykata e Elbasanit liroi nga burgu Viktor Ymerin në 27 dhjetor, i cili ishte dënuar me 25 vite burg për vrasjen e Arben
Eliminoi çiftin e bashkëshortëve, kapet pas 20 vitesh shqiptari i dënuar me burgim të përjetshëm Eshtë ekstraduar nga Vjena shtetasi Viktor Pelivani i dënuar me burgim të përjetshëm pasi vrau çiftin e bashkëshortëve.
"Të ishin të gjitha konviktoret si ti", Eliona i përgjjigjet ndjekësit (FOTO LAJM) Eliona Pitarka këtë puntatë të "Klanifornia" ka ardhur në rolin e konviktores e cila del në takim me bossin nga Laçi, i
Çfarë po ndodh? Rudina fotografohet me bashkëshortin në publik (FOTO LAJM) Prej disa ditësh është kthyer në kryefjalën e mediave lajmi se aktorja e njohur, Rudina Dembacaj, është ndarë nga bashkë
Ndjekësi e krahason me konviktore, acarohet Beatrix Ramosaj (FOTO LAJM) Beatrix Ramosaj ka vendosur ta lë pas dore talentin e saj për muzikën duke ju përkushtuar më së shumti modelingut dhe je