999 rezultate për

viktimes

Gjendet i pajetë ish-zyrtari i policisë së Kosovës Ish zyrtari i policisë së Kosovës, Fadil Syleviçi, është gjetur pa shenja jete te liqeni i Badovcit. Sipas Reporter.
SKANDAL/ Tirja i zhvati 8 milion Lekë, i biri kërcënon me jetë vajzën e viktimës Sanitarja e spitalit “Shefqet Ndroqi” Tire Alldervishi mori sot masën e sigurisë “arrest me burg”. Kryeministri Rama rea
Krimi ndaj familjes shqiptare për larje hesapesh? Djali i viktimës në gjendje kritike Larja e hesapeve midis anëtarëve të rrjetit shqiptar të pastrimit të parave ishte, sipas burimeve të policisë, ishte mot
DETAJET/ Vrasja për borxhin në Kuçovë, autori pranon krimin: Ia lava me 46 kg mish! Janë zbardhur detaje të reja nga krimi i rëndë i ndodhur mëngjesin e ditës së enjtes në Kuçovë. Mësohet se autori ka
Vrau shokun gjatë gjuetisë, zbardhen emrat e autorit dhe viktimës në Dibër Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Dibër. Bëhet me dije se Rifat Xheleshi teksa ka qenë për gjueti me sh
Qëlloi për vdekje Klodian Rashën, Prokuroria ndryshon akuzën ndaj Nevaldo Hajdarajt Prokuroria e Tiranës konkretizon akuzën penale për efektivin e policisë Nevaldo Hajdaraj. Sipas Prokurorisë, akuza që rë
Misteri i armës së Klodian Rashës, autori dhe kolegu japin dëshmi kontradiktore Dy efektivët e policisë të përfshirë në ndjekjen që solli më pas vdekjen e Klodian Rashës, i dhanë oficerëve të policisë
Zbardhen detaje nga vrasja e efektivit 26 vjeçar, çfarë kapën kamerat e sigurisë Të tjera detaje janë zbardhur nga vrasja e efektivit të policisë Xhulio Prela, mëngjesin e së shtunës në superstradën Le
Dalin pamjet e të riut shqiptar që vrau dhe dogji biznesmenin grek për 200 euro (VIDEO) Ka dalë para gjykatës 20-vjeçari shqiptar i cili dyshohet se vrau dhe më pas dogji, biznesmenin grek në Santorini , pas
"Nuk e vrava unë", çfarë tha në polici shoku i viktimës në Bulqizë Klodian Kola, 27-vjeçari i cili sipas policisë dyshohet se ka vrarë me armë gjahu pa dashje shokun e tij Elidon Basha ka
Fjalët e fundit të viktimës së sulmit në Nicë: I thoni fëmijëve të mi që i dua Jo vetëm Franca, por e gjithë bota u trondit nga sulmi në kishë, që i mori jetën tre personave, ndërsa mbetën të plagosu
Autori e qëlloi me plumb në kokë, gruaja e viktimës pa gjithçka: Detaje të reja nga vrasja në Fier 50-vjeçari i identifikuar si Ahmet Toska është gjetur i vrarë nga arma e zjarrit mëngjesin e sotëm në lagjen “Sheq i Mad
Zbardhët dëshmia e Dashamir Xhepës që vrau kunatën për Shën Valentin Prokuroria e Tiranës ka kërkuar dënimin me burg përjetë të shtetasit Dashamir Xhepa, i akuzuar për vrasjen e kunatës së
U përplasën teksa po i arratiseshin policisë, zbardhen emrat e viktimës dhe të plagosurit në Fushë-Krujë Zbardhen emrat e viktimës dhe të plagosurit, nga aksidenti i ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Fushë Krujë-Kurbin, në
Vëllai i viktimës në Bathore akuzon Policinë: Ishin aty 10 minuta para vrasjes Jetmira Hasani gjeti vdekjen pasi u qëllua tre herë me armë zjarri nga ish-kunati i saj, Agron Tanushi. Këta të fundi
Vritet me kallashnikov ish-ushtari i UÇK-së, kush është autori Në përleshjen me armë zjarri që ndodhi dje në Nekoc të Drenasit, u vra një person ndërsa tre të tjerë u lënduan. Auto
I ngulën thikën pas shpine 27 herë, ja çfarë i nxori zbuluar vrasësit e Regis Runajt Janë zbuluar detaje të reja nga vrasja e Regis Runajt në Elbasan, që ndodhi disa javë më parë pramë varrezave të qytetit
Gjendet pa shenja jete e moshura, djali shoqërohet në polici Një 67-vjeçare është gjetur pa shenja jete në banesën e saj. Viktima jetonte vetëm me djalin e saj në rrugën “Gjon Kastr
Gruaja pranon lidhjen, mesazhet e fundit që shkëmbeu me taksistin para se ai të ekzekutohej Ata nuk e duruan më dot tradhtinë e nënës ndaj të atit dhe për këtë vranë personin me të cilin ajo kishte pasur një hist
"Ti ke vilë trekatëshe, unë jo", zbardhet dëshmia e autorit që vrau mikun e familjes “Më shau dhe ofendoi, më qëlloi dhe e qëllova”. Këto janë fjalët që ka thënë para grupit hetimor në Policinë e Gjirok