999 rezultate për

viktimen

Vëllai i autorit shok me viktimën, detaje nga ekzekutimi i futbollistit në Shkodër Detaje nga ekzekutimi me kallashnikov i futbollistit 23-vjeçar në Shkodër. Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme në
Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë: Aktakuza ndaj Thaçit e Veselit nuk mund të barazojë viktimën me kriminelin Pas aktakuzës nga Prokuroria e Specializuar ndaj presidentitHashim Thaçi dhe kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli, ka reagu
Artan Hoxha zbulon lidhjen e ngushtë të dy këngëtarëve të famshëm shqiptarë me Hekuran Billën Një javë më parë në Komunën e Parisit në Tiranë u ekzekutua me armë zjarri Hekuran Billa, biznesmen i njohur në kryeqyte
Atentati ndaj Hekuran Billës, shoqërohet një person në polici Pak ditë më parë Tirana u trondit nga një atentat mafioz, ku mbeti ri vrarë Hekuran Billa. Ndërkohë, mësohet se Polic
Çudi shqiptare! Aksidenti me vdekje, prokuroria dhe ekspertët shpallin fajtor viktimën Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës manovrat e disa ekspertëve dhe Prokurorisë së Sarandës për të falsifikuar vendin
Një tjetër shtet konfirmon viktimën e parë nga koronavirusi Polonia ka raportuar viktimën e parë nga koronavirusi, thanë autoritetet lokale në qytetin e Poznan. Nuk dihet ende m
Basha reagon për viktimën e parë nga koronavirusi: Nuk është turp të jesh i prekur Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar pak pasi në Shqipëri humbi jetën njeriu i parë i prej koronavirusit. “Rastet e
Ministria e Shëndetësisë konfirmon viktimën e parë nga koronavirusi në Shqipëri Ka humbur jetën gruaja e cila ishte rasti i parë i infektuar me koronavirus në qytetin bregdetar të Durrësit, konfirmuar
Panik në Itali, koronavirusi shënon viktimën e dytë Është shënuar viktima e dytë nga koronavirusi në Itali duke shkakltuar panik në vendin fqinjë. Viktima e dytë nga kor
Me tre emra, si u zbulua i riu që ekzekutoi shokun pas sherrit në mes të Astirit Policia ka dhënë të tjera informacione për autorin i cili dyshohet të ketë eliminuar mbrëmjen e së hënës 28 vjeçarin Vil
Shoferi i kamionit e vrau shqiptaren pas se*sit, veprimi misterioz që e bëri të humbte toruan 37 vjeçarja shqiptare Brunilda Sadushi u gjet e vrarë dhe me të djegura në trup mëngjesin e 25 dhjetorit në Mugins, në a
"Bëmë s*ks dhe pastaj humba toruan", rrëfehet autori që i mori jetën shqiptares Një krim i rëndë tronditi Francën dhe më pas edhe shqipërinë, kur u mor vesh se viktima ishte shqiptare. Brunilda Sad
"Edi Rama shpiku fejesën e Gregut me viktimën e tërmetit në Durrës" "Kryeministri shpiku fejesën e djalit për t’u viktimizuar para qytetarëve..." Partia Demokratike iu përgjigj kryemini
Ish-deputeti jep mesazhin prekës për viktimën e tërmetit: Ëndrrat e Stelës u shuan mizorisht! Ish-deputeti demokrat, Agron shehaj ka bërë një dedikim prekës për një nga bashkëpunëtoret e tij që ka humbur jetën nën
Eliminimi i Eri Zefit, autori mik i ngushtë me viktimën Policia ka identifikuar njërin nga autorëve të vrasjes së Eri Zefit në Zall Xhuxhe, Mirdite. Është shpallur në kërkim Mi
Arrestohet shoferi i mjetit që hodhi viktimën te ura e Dajlanit Eshtë arrestuar edhe shoferi i mjetit tip “Fiat Dukato” që hodhi viktimën te ura e Dajlanit në Durrës, ndërsa një ditë m
Me armë në duar, del fotoja e vrasësit me viktimën në Kavajë Edhe pse sot është dita e tretë që pas ngjarjes së rëndë në kavajë, detaje të reja vazhdojnë të dalin ënë dritë. Edhe
Pamje tronditëse: Uragani "Dorian" shkakton viktimën e parë, 1 fëmijë 7-vjeç (FOTO LAJM) Stuhia më e fuqishme ka goditur ishujt Karaibe të Bahamas dhe ka shkatërruar ndërtesat e ka shkaktuar përmbytje të mëdha
Atentati mafioz ndaj ish-policit, autorët donin ta vrisnin në Bulevard Dy oficerë të Policisë Gjyqësore, një ekspert i Kriminalistikës dhe një prokur i Prokurorisë së Tiranës përbëjnë grupin
Basha nxjerr faktet: Kajmaku nuk mund të bëjë dot viktimën, kam vetëm një pyetje për të (FOTO LAJM) Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Bashak, ka akuzuar edhe një herë kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmakun si të dënuar n