999 rezultate për

viktime

Aksident në autostradën Tiranë-Elbasan, vdes një person Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Tiranë-Elbasan.
Marsida Qatja paralajmëron gjakderdhje: Jam viktimë! Pak ditë më parë në banesën e Marsida Qatjas u vra një shtetas dhe u lëndua një polic, pas një përplasje me armë. He
Kushërira e viktimës nxjerr zbuluar Marsidën: Natë për natë shkonte tek shtëpia e Dritanit "Marsida të tregoj të vërtetën, ajo shkonte natë për natë tek shtëpia e Dritanit, ishin të dashuruar..." Kështu ka de
Me armë në duar, del fotoja e vrasësit me viktimën në Kavajë Edhe pse sot është dita e tretë që pas ngjarjes së rëndë në kavajë, detaje të reja vazhdojnë të dalin ënë dritë. Edhe
I zbuloi lidhjen e pasionit, Marsida ka një mesazh për të ëmën e viktimës: Nënë mos qofsh! Ngjarja në banesën e parukieres Marsida Qatja, ku mbeti i vrarë një shtetas dhe u plagos një polic tronditi mbarë opinio
Flet nipi i viktimës: Të tre ata frekuentoheshin, erdhën te shtëpia e nënës së Dritanit Nipi i Dritan Hoxhollit të vrarë dje në mëngjes në shtëpinë e Marsida Qatjës nga plumbat e dala nga pistoleta e policit
Flet kunata e viktimës në Kavajë: Lajmin e morëm vesh në media Kunata e Dritan Haxhollit ka rrëfyer mënyrën se si e mësuan lajmin për vdekjen e tij. Kunata shprehet se Dritan Haxh
Flet nëna e viktimës në Kavajë: Me Marsidën s’e kishte seriozisht Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmë Kavajën në mesnatë. Një person me emrin Ditan Haxholli, ka mbetur i vdekur dhe
4 plumba në kokë e 2 në gjoks, zbardhet ekspertiza e 34 vjeçarit të ekzekutuar në Mirditë Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e Eri Zefi, 34-vjeç, 6 ditë më parë në fshatin Zallë Xhuxhë në Fan të Mird
Horrori, gruaja i pret kokën bashkëshortit dhe e vë të ziejë Një ngjarje shumë e rëndë është zbuluar nga autoritetet spanjolle. Gjithcka nisi kur një punonjës në pension të një b
Vrasëse apo viktimë? Jetimja që bëri lëmsh botën gjen familje të re Fabula e filmit horror “Orphan” – në të cilën një çift adopton një grua të rritur që shtiret si fëmijë – është goxha e f
Eleminimi i Santiagos, i ndaluari dyshohet se ka informuar autorët për lëvizjet e viktimës Policia e Tiranës ditën e djeshme ka ndaluar shtetasin Blendi Teta, si një prej të dyshuarve kryesorë për eleminimin e S
Aksidenti në Korçë, zbardhet emri i viktimës dhe 4 të plagosurve Një aksident i rende ndodhi mbrëmjen e sotme në Korçë, në fshatin Leshnicë të Korçës, ku një person humbi jetën, ndërsa
22 vite e dhunuar nga bashkëshorti, 40-vjeçarja nga Tirana tregon vuajtjet (VIDEO) Një 40-vjeçare nga Tirana ka gjetur forcë të denoncojë dhunën e egër që ka vuajtur për 22 vite në jetën e saj bashkëshor
Kamioni përplas për vdekje 50 vjeçarin Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Fushë-Krujë-Laç, në fshatin Luz. Një kamion ka përplasur për vdekje drejtuesin
Masakra për çështje pronash, del emri i viktimës në Prishtinë Ndërkohë që Policia e Kosovës ka thënë se ende nuk dihen motivet që çuan deri te ngjarja e rëndë në lagjen “Mati 1” në k
Pamje tronditëse: Uragani "Dorian" shkakton viktimën e parë, 1 fëmijë 7-vjeç (FOTO LAJM) Stuhia më e fuqishme ka goditur ishujt Karaibe të Bahamas dhe ka shkatërruar ndërtesat e ka shkaktuar përmbytje të mëdha
Vdiq në Serbi: Kërkohet njoftimi i familjes së viktimës nga Gjakova Një shtetas i Kosovës nga komuniteti rom me emrin Imer Kerelaj, nga Gjakova, muajin e kaluar ka vdekur në Serbi dhe ende
Ekzekutimi i Santiagos me dy kallashë: Detaje të reja nga ngjarja makabre në Tiranë Vrasja e ish-efektivit Santiago Malko, mbrëmjen e 27 gushtit 2019, mbetet ende e mbuluar me shumë enigma, edhe pse grupi
Atentati mafioz ndaj ish-policit, autorët donin ta vrisnin në Bulevard Dy oficerë të Policisë Gjyqësore, një ekspert i Kriminalistikës dhe një prokur i Prokurorisë së Tiranës përbëjnë grupin