999 rezultate për

viktimave

Shifra të frikshme: Shkon në 1.4 milion numri i viktimave nga COVID-19, sa janë infetkuar Ka shkuar në 1.4 milion numri i viktimave nga koronavirusi, i cili tashmë ka infektuar botën prej një viti. Numri i r
Mjeku denoncon fshehjen e viktimave të Covid: 30 shqiptarë kanë hyrë me arkivol nga Rinasi Fshehja e numrit të viktimave nga Covid-19 ka hapur një debat të madh ditët e fundit. Mjeku imazherist, Renato Osmena
Aksidenti te "Shkalla e Tujanit", shkon në dy numri i viktimave Ka shkuar në dy numri i viktimave si pasojë e aksidentit që ndodhi dje pasdite te “Shkalla e Tujanit”. Mësohet se ka
COVID-19, rritet numri i viktimave në Itali Gjatë 24 orëve të fundit vihet re një ulje e lehtë e numrit të infektuarve me Covid në Itali. Statistikat tregojnë se ng
Akuzat e Bashës për numrin e viktimave, reagon Ministria e Shëndetësisë Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka reaguar në lidhje me deklaratat e Bashës se numri i vdekjeve nga COVID
Numri i viktimave është më i lartë? Përgjigjet edhe Pipero Kreu i PD Basha akuzoi ditën e djeshme qeverinë për fshehjen e numrit real të vdekjeve në Infektiv, mjeku i njohur Infek
Osmani e prerë për dialogun me Serbinë: Dëgjoni rrëfimet e familjeve të viktimave Vjosa Osmani nëpërmjet një statusi në rrjetin social “Facebook” ka reaguar për jetët e humbura gjatë luftës së me Serbin
Numër i pasaktë i viktimave të COVID-19? Drejtori i Mjekësisë Ligjore: Prokuroria të hetojë! Pas denoncimit të kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha se numri i viktimave të raportuara nga autoritetet nuk isht
Sërish shifra të larta nga Kosova, si ndryshoi bilanci i viktimave nga COVID-19 Gjatë 24 orëve të fundit janë testuar gjithsej 1.599 mostra të marra nga ShSKUK dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në
Shifra alarmante, rëndohet bilanci i viktimave nga koronavirusi në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit janë testuar gjithsej 1.566 mostra prej të cilëve rezultojnë 690 raste pozitive. Brenda 24 o
12 të vdekur vetëm sot, mes viktimave edhe një 34 vjeçar nga Durrësi Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit kemi një rritje alarmante të rasteve të reja me 525 raste si dhe
Shifrat rriten përditë, sa ka shkuar numri i viktimave në Europë Në Evropë është tejkaluar shifra e 300,000 të vdekurve nga sëmundja COVID-19, që shkakton koronavirusi, teksa shtetet ng
Rëndohet bilanci në Turqi, shkon në 109 numri i viktimave nga tërmeti Ka shkuar në 109 numri i personave që humbën jetën nën rrënojat e tërmetit famëkeq që goditi të premten Turqinë. Auto
Shkon në 4 numri i viktimave në Vjenë, del fotoja e terroristit të dyshuar si shqiptar Ka shkuar në katër numri i viktimave nga sulmi terrorist në Vjenë. Transmetuesi publik austriak raporton se një person i
Tërmeti shkatërrues në Turqi, shkon në 100 numri i viktimave Numri i të vdekurve nga një tërmet i fuqishëm që goditi Turqinë perëndimore u rrit në 100 të martën, thanë autoritetet.
Shkon në 69 numri i viktimave të tërmetit shkatërrues në Turqi Numri i të vdekurve nga tërmeti që goditi rajonin e Egjeut të Turqisë u rrit ditën e sotme, sipas Autoritetit të Menaxhi
Rëndohet bilanci i viktimave nga tërmeti në Turqi, 62 viktima Pas tërmetit të fuqishëm në Izmir, numri i viktimave që nxirren nga rrënojat e ndërtesave të shembura është rritur. D
Rëndohet bilanci në Turqi, shkon në 51 numri i viktimave nga tërmeti (FOTO LAJM) Ka shkuar në 51 numri i personave që kanë humbur jetën për shkak të tërmetit në Izmir dhe 896 të tjerë kanë mbetur të pl
Tragjike! Një 34 vjeçar nga Tirana mes 7 viktimave të sotme nga COVID-19 Një 34-vjeçar nga Tirana ishte viktima më e re në moshë në 24 orët e fundit si pasojë e Covid -19. Të shtunën u shënuan
Shkon në 26 numri i viktimave të tërmetit në Turqi dhe ishullin grek, Samos Të paktën 26 persona humbën jetën dhe qindra të tjerë janë plagosur pas goditjeve të tërmetit në Izmir në Turqi dhe ishu