999 rezultate për

viktimat

Makina i ra në lumë, gjejnë vdekjen dy punonjësit e OSHEE Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Kordhocë të Gjirokastrës, ku dy punonjës të OSHEE-së anë humbur jetën. Mëso
Moti i keq paralizon Greqinë, shënohen dy viktimat e para Greqia po përballet me një mot ekstrem , ku ngricat dhe dëbora kanë mbërthyer vendin prej disa javësh. Si pasojë, dy pe
Shifra alarmante! Rriten ndjeshëm rastet e reja dhe viktimat nga COVID-19 COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 4270 testime, 676 të shëruar, 1089 raste të reja dhe 15 humbje jete në 24 orët e fund
MARCA "shigjeton" Zidane, rreshton "viktimat" e tij Spanjollja "Marca" ka shpërthyer sot kundër trajnerit Zinedine Zidane. Ajo e quan të mbyllur ciklin e tij në krye të Rea
Në prag të inagurimit, Biden nderon viktimat e Covid-19 Presidenti i zgjedhur Joe Biden drejtoi të martën një ceremoni përkujtimore kombëtare në prag të inaugurimit të tij të m
Pacolli: 45 viktimat e Reçakut, e vërteta e shtetit serb Kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolii ka shkruar në një postim në rrjete sociale se 45 viktimat e masak
Detajet e fundit nga krimi që tronditi Greqinë: Viktimat, babë e bir nga Shqipëria Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmjen e sotme në ishullin Zakintos të Greqisë. Mediat
"Shitën 10 fëmijë", Greqia nis hetimet për Përparim Telën dhe dy viktimat Pas akuzave për trafikim fëmijësh ndaj Përparim Telës dhe dy motrave, që mbetën viktima të tij, Kristina Bardhit dhe Zha
Dalin faktet: Përparim Ademi dhe dy viktimat janë arrestuar për prostitucion në Selanik Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që ndodhi ditën e ndërrimit të viteve, në Astir. Përparim Ademi, Kri
Ekzekutimi i 2 biznesmenëve në Laç, Prokuroria mbyll hetimet Prokuroria e Kurbinit ka mbyllur hetimet për vrasjen e dyfishtë të Bujar Likës dhe Paulin Gjergjit në një hotel në Laç,
EMRAT/ Kush janë viktimat e aksidentit të rëndë në Fier Janë identifikuar viktimat e aksidentit të rëndë që ndodhi në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin Fier-Levan, ku
Si i ndjek Prokuroria rastet e Dhunës në Familje në Shqipëri, krahasimi me politikat amerikane Nga Ildize Kola Dhuna në familje është një çështje që ekziston prej vitesh tashmë. Kohët e fundit, diskutime
"Heshtja shton dyshimet", ish-deputeti i bën thirrje Prokurorisë dhe SPAK-ut për viktimat e COVID-19 Ish-deputeti i PD-së Bardh Spahia ka bërë një deklaratë ku i kërkon Prokurorisë dhe SPAK-ut të hetojnë fshehjen e numrit
Shpërthen Erion Braçe: Lulzim Basha është një mutacion i Sali Berishës Zv.kryeministri, Erion Braçe ka komentuar akuzat e kryedemokratit Lulzim Basha lidhur me fshehjen e numrit të viktimave
Plas grushti në Kuvendin e Kosovës pas debatit për viktimat e luftës Deputetët në Kuvendin e Kosovës janë përplasur fizikisht mes tyre, pas debatit për viktimat e pagjetur të luftës. She
Dirigjenti letër Metës: Merrni guximin e një pendese zyrtare për viktimat e komunizmit Dirigjenti i njohur shqiptar Bujar Llapaj i ka kërkuar presidentit të vendit Ilir Meta të kërkojë falje për viktimat e p
Mbështetësit e Trump theren me thikë para Shtëpisë së Bardhë? Tre burra dhe një grua që janë prezantuar si mbështetës të Donald Trump janë dërguar në spital pasi një sherri me thika
Kush janë 3 viktimat e sulmit terrorist në Francë, amaneti i fundit i gruas braziliane (FOTO LAJM) Detaje të reja mësohen nga ngjarja e rëndë që ndodhi dje në Avignon në Francë, ku tre persona mbetën të vrarë gjatë një
Valteri ngre tonet nga Kuvendi: Shqiptarët duan përgjigje për 51 viktimat e tërmetit Në seancën e sotme plenare, deputeti Halit Valteri në interpelancën me Ministrin për Rindërtim, Arben Ahmetaj tha se asn
Deputetja e opozitës: Kush janë dy socialistët e vjetër që do jenë viktimat e radhës së kryeministrit Deputetja e opozitës Fatjona Dhimitri ka thënë se kryeministri preu në besë opozitën, por jo vetëm. Ajo deklaroi se vikt