999 rezultate për

viktima

Vrasja në Vlorë, viktima eci i larë në gjak deri tek hyrja e lokalit (FOTO LAJM) Ergys Gjioveshaj, 33-vjeçari që u ekzekutua në lokalin me muzikë live në qytetin e Vlorës humbi jetën vetëm pak pasi mbi
Ekzekutimi në Vlorë, viktima qëlloi me pëllëmbë autorin… (FOTO LAJM) Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Vlorë ku mbeti i vdekur Ergys Gjioveshaj, 33 vjeçar. Pas arresti
Vrasja në Vlorë, viktima doli nga burgu dy muaj më parë (FOTO LAJM) Viktima Ergys Gjioveshaj, viktima e masakrës në lokalin me muzikë live në Vlorë, kishte vetëm 2 muaj që kishte dalë nga
Masakra në Vlorë, ja kush është viktima dhe të plagosurit (FOTO LAJM) Ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmë në Vlorë mori jetën e një 33-vjeçari, Ergys Gjioveshaj, si dhe përfunduan të plagosur e
Rritet numri i viktimave nga shpërthimi në Shën Petersburg Autoritetet ruse kanë bërë me dije se një grua, e cila ishte plagosur në shpërthimin e 3 prillit në metronë e Shën Peter
Rritet bilanci, shkon në 112 numri i viktimave nga kamikazi në Siri Ka shkuar në të paktën 112 numri i viktimave që humbën jetën nga sulmi kamikaz i një dite më parë në Siri. Sulmuesi
Shkon në 100 numri i viktimave nga shpërthimi në Siri (FOTO & VIDEO) Organizata siriane e shpëtimit e njohur si “Helmetat e bardha” ka thënë se më shumë se 100 persona janë vrarë në sulmin
Vrasja e Agim Arapit, flasin fqinjtët: Sherri kishte kohë që vijonte (VIDEO) Të afërm e të njohur të familjes Arapi janë mjaft të indinjuar nga vdekja e parakohshme e 60-vjeçarit Agim Arapi, pas k
Shkon në 15 numri i viktimave nga sulmi në Shën Petersburg Ka shkuar në 15 numri i viktimave nga shpërthimi i 3 prillit në metronë e Shën Petersburgut. Zëvendësguvernatorja e S
Identifikohet kufoma që u gjet në bregun e lumit Buna Është identifikuar trupi i pajetë i personit që u gjend mbrëmjen e sotme në breg të lumit Buna në një fshat në Shkodër.
LAJM I FUNDIT/ Tronditet Vlora, 40-vjeçari ekzekutohet me 15 plumba brenda në makinë Një ngjarje e rëndë ka tronditur Vlorën mbrëmjen e së dielës, pasi një 40-vjeçar është vrarë më armë zjarri. Sipas in
Rritet bilanci, shkon në 25 numri i viktimave nga dy shpërthimet në Egjipt Egjipti u trondit gjatë ditës së sotme si pasojë e dy shpërthimeve të njëpasnjëshme, ku për pasojë kanë mbetur 25 të vde
LAJM I FUNDIT/ Atentat në Tiranë, vritet me armë ish-drejtuesi i policisë Një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri në Tiranë, pranë "Rrugës së Kosovarëve". Burime nga vendi i ngjar
Viktima në rrugë dhe gjak, çfarë ndodhi dje në Stokholm (FOTO LAJM) Pesë persona të vdekur dhe dhjetra të plagosur ishte bilanci i sulmit të djeshëm të cilësuar si terrorist nga autoritete
Rritet numri i viktimave nga sulmi në Suedi Ka shkuar në katër numri i viktimave nga sulmi i ndodhur sot në kryeqytetin suedez Stokholm. Autoritet kanë njoftuar
Mbahet në Moskë marshim në nder të viktimave të shpërthimit në metro Mijëra njerëz kanë dalë sot në sheshin kryesor të Moskës, për të treguar solidaritetin me viktimat e sulmit vdekjeprurës
Aksidenti tragjik në Memaliaj, ja emrat e viktimave Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor “Levan-Tepelenë”. Burimet paraprake bëjnë me dije se n
Sulmi kimik në Siri, viktimat u helmuan me agjentë neurotoksikë Të paktën 72 persona ndërruan jetë si pasojë e sulmit kimik në siri, mes tyre nga dhe mbi 20 fëmijë, ndërsa shumë të tje
KALVARI I KRIMEVE/ Vrau gjyshen dhe veten, në 10 vite 6 viktima në familjen Curri Për rreth dhjetë vite, në familjen Curri janë vrarë me armë zjarri gjashtë persona për motive hakmarrje. Seria e vras
Identifikohen viktimat e shpërthimit në Shën Petersburg Janë identifikuar viktimat e para të shpërthimit në metronë e Petersburgut. Shpërthimi i të hënës në mes të dy stacio
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.