999 rezultate për

viktimĂs

SHBA shënon rekord viktimash nga koronavirusi Koronavirusi vijon të përhapet me ritme të shpejta në SHBA. Mësohet se në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 2,733 perso
Rekord viktimash nga COVID-19, 9 veta humbën jetën Ministria e shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit janë infektuar 327 raste dhe 57 të shërua ndërkohë 293 jan
COVID-19/ Rekord infektimesh e viktimash, Britania rikthen karantinën Mbretëria e Bashkuar vendosi mbylljen e të gjitha dyqaneve jo të domosdoshme, pabeve, restoranteve, bareve dhe qendrave
COVID-19/ Italia jep alarmin e kuq, numër i lartë viktimash e mbi 10 mijë të infektuar të rinj Italia ka dhënë alarmin e kuq pas rritjes së numrit të të infektuarëve me COVID-19. Sipas buletinit të Ministrisë së
24 orët e fundit regjistrojnë rekord të zi në Spanjë, shifër e frikshme viktimash dhe të infektuarish 10003 persona kanë humbur jetën në Spanjë nga koronavirusi, 950 vetëm në 24 orët e fundit, raporton Ministria e Shëndetë
Shembet ura e re 950 tonëshe në Florida, numër i lartë viktimash (FOTO) Një urë kalimtarësh është shembur në Majemi, SHBA, duke shtypur disa automjete që ishin duke lëvizur poshtë objektit.
Helikopteri dhe avioni përplasen në ajër, dyshohet për shumë viktima Një avion dhe një helikopter janë përplasur në ajër pasditen e sotme në Buckinghamshire në Britaninë e Madhe. Banorë
Nepali një ditë pas tërmetit (FOTO LAJM) Një tërmet 7.8 ballësh ka goditur fuqishëm Nepalin. Mediat botërore raportojnë se si pasojë kanë humbur jetën më shum