999 rezultate për

viktimĂ

Bien ndjeshëm rastet e reja, 20 viktima në 24 orët e fundit në Shqipëri COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 800 të vaksinuar, 2714 testime, 640 të shëruar, 764 raste të reja dhe 20 humbje jetë
Përkeqësohet situata në Kosovë: Nëntë viktima dhe rreth 500 raste të reja me COVID-19 Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë testuar gjithsej 2.914 mostra prej t
Dy viktima nga aksidenti tragjik në Vlorë, kapet drejtuesi i Benzit: Ishte në gjendje të dehur (FOTO LAJM) Detaje të reja bëhen me dije nga anksidenti tragjik që ndodhi mesditën e djeshme në autostradën Levan -Vlorë. Policia
Katër viktima dhe 453 raste të reja me koronavirus në COVID-19 Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë njofton se janë testuar gjithsej 3.680 mostra prej të cilëve rezulto
Shkon në pesë numri i viktimave nga protestat në Mianmar (FOTO LAJM) Policia në Mianmar ka hapur zjarr ndaj protestuesve më 28 shkurt, duke vrarë të paktën katër persona dhe plagosur dhjetë
Raporti ditor në Kosovë: 3 viktima dhe 426 raste të reja me Covid Në Kosovë, në 24 orët e fundit, janë kofirmuar 426 raste të reja me koronavirus, duke e çuar totalin e të infektuarve në
30 minuta i bllokuar në makinë, kush është i riu që vdiq tek Rruga e Kombit (FOTO LAJM) Një aksident me pasojë vdekjen ndodhi mbrëmjen e djeshme në "Rrugën e Kombit" ku humbi jetën një i ri. Në aksident u
Italia në alarm: 253 viktima nga COVID-19, shtohen shtrimet në spital Pandemia COVID-19 vijon të përhapet me ritme të shpejta në Itali. Autoritetet shëndetësore italiane deklarojnë se në
Bien lehtë infektimet, 20 viktima në 24 orët e fundit në Shqipëri Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të zbatojnë rregullat për parandalimin e
Pesë viktima dhe rreth 445 raste të reja me COVID-19 në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë testuar gjithsej 2.570 mostra, prej
Pesë viktima nga COVID-19 në Kosovë, si ndryshoi kurba e infeksionit Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë testuar gjithsej 2.643 mostra, prej
Vetëm një ditë që kishte filluar punë, eskavatori shtyp për vdekje 35 vjeçarin brenda aeroportit të Kukësit Një person ka gjetur vdekjen në Kukës, në vendin ku po ndërtohet aeroporti i këtij qyteti. Personi, i cili punonte në
Bilanc tragjik! Rekord viktimash, kaq të infektuar u shënuan sot në Shqipëri COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 1134 të vaksinuar, 3897 testime, 906 të shëruar, 1021 raste të reja dhe 19 humbje je
Sot tre viktima dhe rreth 500 raste të reja me COVID-19 në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se gjatë 24 orëve janë testuar gjithsej 3.138 mostra prej të cilëve r
Shifra të frikshme! Kaq viktima e kaq të infektuar të rinj u shënuan sot në Shqipëri Janë bërë publike të dhënat e fundit nga ministria e Shëndetësisë për situatën e pandemisë në vend. Të dhënat janë po
Katër viktima dhe 368 raste të reja me COVID-19 në Kosovë Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë testuar gjithsej 2.843 mostra prej të cilëve rezultojnë 368 raste pozitive. B
Nuk bien shifrat! Kaq të infektuar e kaq viktima u shënuan sot në Shqipëri COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 937 të vaksinuar, 3258 testime, 989 të shëruar, 1039 raste të reja dhe 15 humbje jet
Tre viktima dhe 260 raste të reja me Covid-19 në Kosovë në 24 orët e fundit Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PC
Shtohet ndjeshëm numri i të infektuarve në Rusi, bie numri i viktimave Vijon të mbetet i lartë numri i rasteve të reja me koronavirus në Rusi. Vetëm sot, autoritetet konfirmuan 12,604 raste t
25 viktima në 24 orë, bilancet e fundit të COVID-19 në Greqi Greqia vazhdon betejën e ashpër me COVID-19. Mediat greke shkruajnë se në 24 orët e fundit janë raportuar 884 raste t