999 rezultate për

vijon

Përkeqësohet situata e Covid-19 në vend, sa raste të reja u shënuan sot (VIDEO) Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar sot 90 raste të reja me koronavirus në vendin tonë. Rastet e reja u shënuan në
Sërish numër i lartë infeksionesh në vend (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë konfirmuar 82 raste të reja me koronavirus. Ministria e Shëndetësisë the
Kruja vijon të skuqet, sa raste të reja u shënuan në orët e fundit Kruja vijon të mbetet një nga qytetet më të infektuara teksa çdo ditë zbulohen vatra të reja të koronavirusit. Në 24
OFL vijon aksionin, kush janë të radhës që morën "ultimatumin" OFL i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: Behar Brajoviq ,banues në Shk
Gjendet një person i pajetë në Shkodër Një person është gjetur i pajetë në lagjen Don Bosko në Shkodër, ndërsa dyshimet e para janë që të ketë humbur jetën si
Rriten rastet me COVID-19, si ndryshoi sot bilanci Ministria e Shëndetësisë ka raportuar për 2 viktima në 24 orët e fundit dhe 74 raste të reja me koronavirus. vijon...
Maqedonia vijon të shënojë rritje infektimesh, autoritetet apel qytetarëve Dje Maqdonia e Veriut konfirmoi 173 raste të reja me Covid-19 nga 1.650 testime dhe 15 viktima. Lidhur me këto shifra
OFL vijon aksionin, kush janë të radhës që morën "ultimatumin" OFL i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve:Vito Biba, Abedin Palnikaj, Baftj
Kruja vijon të mbetet një vatër e nxehtë, sa persona u infektuan në vetëm 24 orë Gjatë 24 orëve të fundit qyteti i Krujës ka konfirmuar 10 raste të reja nga 34 testime që janë kryer gjithsej. Kjo ë
"Vllaznia vijon me rezultate negative, rënia nga kategoria do të ishte katastrofë" Brenda vetëm 1 jave, Vllaznia shënoi dy humbje përballë Teutës, 1 në kupë dhe ditën e sotme (28 qershor) në kampionat.
OFL vijon aksionin, kush janë "të fortët" nga Tirana që morën letrën OFL i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: M. M., banues në Tiranë, për
78 raste të reja në 24 orë në vend (VIDEO) Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit në vendin tonë janë shënuar 78 raste të reja me koronavirus.
Rreziku vijon, ISHP vjen me thirrjen e fortë për qytetarët Instituti i Shëndetit Publik në një status në Facebook ka bërë tjetër thirrje ndaj qytetarëve për të treguar kujdes dhe
Frikë te Juventus, pa 4 mbrojtësit titullarë ndaj Lecces Mattia De Sciglio ka pësuar një lëndim në kofshën e tij të majtë dhe do të jetë jashtë fushe për disa javë. “Testet e
OFL vijon aksionin, kush janë të radhës që morën "ultimatumin" Operacioni Forca e Ligjit ditën e sotme i ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë tre personave banues në Sarandë
COVID-19 në Shqipëri, 50 të infektuar në 24 orë Përhapja e koronavirusit në vend vijon frikshëm, duke shënuar në 24 orët e fundit me 50 raste të reja. 17 ne Tirane,
Caktohet data e zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev dhe ai i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, kanë arritur marrëveshje për datën e zgjedhjeve
Tirana vijon të mbetet zonë e ndjeshme, si u zgjerua sot harta Gjatë 24 orëve të fundit, Ministria e Shëndetësisë raporton se kanë rezultuar pozitivë 31 raste pozitive. Deklara
OFL vijon aksionin, kush janë të radhës që morën ultimatumin e deklarimit të pasurisë Operacioni Forca e Ligjit ditën e sotme i ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë 4 personave, banues në Tiranë,
E qëlluan me snajper nga 250 metra, Ardjan Çapja ende në gjendje të rëndë Ardjan Çapja i cili u plagos vetëm një ditë më parë, ndodhet akoma në spitalin e Traumës në Tiranë, ku vijon të jetë n