999 rezultate për

vijojne

Shifrat në Itali vijojnë të jenë dramatike, pëson rritje numri i vdekjeve Italia ka regjistruar një tjetër bilanc të zi nga COVID-19 duke shënuar 692 viktima në 24 orët e fundit. Sa i përket
Biden drejt fitores, si vijojnë votimet në Pensilvani I nominuari për President të Shteteve të bashkuara të Amerikës, demokrati Joe Biden mori 28.833 vota më shumë se Preside
Vijojnë replikat Rama-Meta: Thuaja pash Zotin çfarë borxhi të kanë shqiptarët Vijojnë replikat në distancë mes kreut të qeverisë Edi Rama dhe presidentit të vendit Ilir Meta, që duket se nuk janë më
Manastirliu zbulon cilat aktivitete do të vijojnë të jenë të mbyllura Komiteti Teknik i Ekspertëve ka miratuar protokollet e sigurisë për hapjen e bareve, restoranteve dhe pishinave në ambie
"Avazi" në pikën kufitare të Kapshticës, dhjetra qytetarë ngelen në mes të rrugës Më shumë se 50 qytetarë shqiptarë janë bllokuar në pikën kufitare të Kapshticës teksa shkak mësohet të jetë bërë plotësi
MOTI/ Vijojnë ditët me diell dhe prani vranësirash 7 shtator 2020. Moti do të vijojë me diell dhe prani vranësirash në Juglindje dhe Verilindje. Era do të jetë me drejt
Gjendet i pajetë punëtori në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë ku është gjetur një punëtor i pajetë në moshën 39 vjeçare. Grupi hetimor dhe
A do të vijojnë diskutimet në Këshillin Politik? PD zbulon se kur do të mbajë një qendrim zyrtar Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, thekson se nenet e marrëveshjes politike të 5 qershorit për koalicionet p
Temperaturat vijojnë të jenë të larta, si do jetë sot moti Vendi ditën e sotme do të shoqërohet nga temperatura të cilat do të vijojnë të jenë të larta. Sipas MeteoAlb temperat
Sot përfundoi gjendja e fatkeqësisë natyrore në Shqipëri, çfarë pritet të ndodhë? Sot shënon edhe fundin e gjendjes së fatkeqësisë natyrore të vendosur në vend që prej fillimit të pikut të pandemisë së
Manastirliu: Hapet transporti publik pa kufizime Në një deklaratë për mediat ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu njoftoi hapjen e transportit Publik. Dekl
A do hapet transporti urban të hënën? Operatorët vijojnë protestën Edhe pse qytetarët presin në cdo moment hapjen e transportit urban, operatorët e Transportit Publik vazhdojnë protestën.
Ndeshjet e Ligës së Kampioneve këtë sezon do të vijojnë në Portugali? UEFA dhe ECA janë duke biseduar rreth një plani B për Ligën e KampionEve, një turne me tetë ekipet e mbetura në garë të
Fluturon kurba e infeksioneve nga koronavirusi në vend, sa raste u konfirmuan sot (VIDEO) Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar se numri i të prekurve në vend ka shkuar në 1099, ku gjatë 24 orëve të fundit kan
Shtohet numri i pacientëve në spital, sa prej tyre vijojnë të jenë aktivë Teka numri i infeksioneve në vend ka shkuar në 1029, ministria shton se ka sërish shtrime të reja në spitalin Infektiv,
Fluturon kurba e infeksioneve nga koronavirusi në vend, humb jetën një tjetër pacient Ditën e sotme janë konfirmuar 25 raste të reja në vendin tonë, në total 1029. 193 vijojnë të mbeten aktivë, kryesisht
Tre vijojnë të mbeten në kujdes intensiv, si paraqitet situata e pacientëve në vend Gjatë 24 orëve të fundit, ministria ka konfirmuar vetëm 1 rast të ri me koronavirus ku në total numri i të prrekurve shk
''Ma mbyll fjalën si në komunizëm'', vijojnë replikat mes Gjuzit dhe Ruçit Tashmë replikat mes deputetit Kujtim Gjuzi dhe kryetarit të parlamentit Gramoz Ruçi nuk mungojnë sa herë që mbahen seanc
Vijojnë riatdhesimet gjatë pandemisë: Kthehen në Shqipëri nga Frankfurti 128 shtetas Edhe sot vijojnë riatdhesimet e shqiptarëve që jetojnë jashtë vendit. Mësohet se pasditen e sotme kanë mbërritur në S
Gjithçka mbyllur, që nga ora 11.00 e gjithë dita do të jetë për fëmijët Dita e sotme u planifikua për pensionistët dhe prindërit me fëmijë deri në moshën 14 vjeç, por me një ndryshim. Këtë