999 rezultate për

vijoje

Flokët lejla? 10 ide që do t’i kopjoni sa hap e mbyll sytë (FOTO LAJM) Një tjetër ngjyrë e re flokësh ka pushtuar Instagramin këto kohë. Bëhet fjalë për nuancën lejla të flokëve, që nuk po
Basha takon krerët e PD-së, si pritet të vijojë aksioni opzozitar Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur kryebashkiakët e djathtë dhe kerët e PD-së në ambientet e selisë bl
30 trofe në karrierë, Ronaldo: Portugalia do fitojë edhe pa mua Liga e Kombeve ishte trofeu i 30-të në karrierën 17 vjeçare të yllit portugez Cristiano Ronaldo. që pas finales ndaj Hol
Përfundon protesta studentore, kur pritet të vijojë Mesditën e sotme u rikthyen protestat studentore me theksin se nuk janë mbajtur premtimet e bëra nga qeveria. Protes
Pas largimit nga Bayern, Ribery do të vijojë karrierën në Arabinë Saudite Franck Ribery ka vendosur të largohet nga Bayern Munich pas plot 12 vitesh në "Alianz Arena" klub më të cilin fitoi gjit
Dëmtimi i Donmarumma-s, mësohet fati i portieri për ndeshjen ndaj Lazios Gianluigi Donnarumma i cili u dëmtua në ndeshjen ndaj Udineses nuk pritet të luajë në sfidën më të rëndësihme të sezonit
Reagon Vllaznia: Agim Canaj do të vijojë punën Ngjarjet e fundit në Shkodër, ku ndaj stafit të Vllaznisë, me konkretisht ndaj trajnerit Agim Canaj dhe administratorit
Protesta e opozitës, blindohet Parlamenti Opozita do të protestojë ditën e sotme para Kuvendit dhe për këtë arsye, Policia e Shtetit ka marrë të gjitha masat.
Gjykata merr vendimin për Saimir Tahirin Trupi gjykues i Gjykatës së Krimeve të Rënda ka vendosur që të mos pranojë kërkesën e Saimir Tahirit për pushimin e çësh
Prishet moti, fillojnë reshjet në të gjithë vendin Pjesa e parë e ditës do të vijojë me kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme. Pas mesditës do të kemi një zhvillim
Luis Nani do të vijojë karrierën në SHBA Luis Nani do të vijojë karrierën në Shtete e Bashkuara. Ai pritet të veshë fanellën e skuadërs së Orlando City, ish ekip
Diego Laxalt do qëndrojë te Milani Diego Laxalt do të vijojë të qëndrojë te Milani. Thashethemet për lagimin e tij i ka dhënë fund vetë menaxheri i futboll
Interi merr vendim të papritur për yllin e skuadrës Interi nuk po kalon një moment aspak të mirë që pas eleminimit nga Liga e Kampioneve. Zikaltrit edhe dje dështuan të mer
Plas mes Ramës dhe Metës: Uroj mos të vijojë (VIDEO) Kriza është dukshme tashmë mes qeverisë dhe Presidencës, ku Ilir Meta nuk dekretoi Sandër Llëshin si ministër të Brendsh
Ky është moti për ditën e sotme Gjatë gjithë ditës, zonat Jugore dhe Qendrore vijojnë në kushtet e kthjellimeve ndërsa vranësira kalimtare do të ketë në
Mësoni si pritet të jetë moti ditën e sotme Gjatë gjithë ditës, moti paraqitet me kthjellime e vranësira të lehta. Përjashtuar orët e pasdites të cilat fuqizojn
Rikthehen reshjet e shiut, ky është moti për ditën e sotme Moti për ditën e mërkurë do të vijojë me kthjellime dhe vranësira të shpeshta. Për pasojë, sipas MeteoAlb, pritet të
Federata turke merr vendimin për derbin e Stambollit që u pezullua nga Pepe (VIDEO) Derbi i Stambollit mes Fenerbahces dhe Besiktasit, u ndërpre paranjë jave për shkak të goditjes në kokë të trajnerit të
Rikthehen shirat në vend, ky është parashikimi i motit për sot Kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta dominojnë pjesën e parë të ditës. Ndërsa pasditja dhe orët vijuese
Dilema e madhe Buffonit! Pas disa javësh mësohet e ardhmja Rinovon me Juventusit apo jo? Do të tërhiqet nga futbolli apo do të vijojë edhe sezonin e ardhshëm. E ardhmja e Gianluig