999 rezultate për

vijim

Policia rrethon pallatin në mes të Tiranës, kjo është arsyeja (FOTO LAJM) Pas informacionit të marrë nga Emergjencat Civile të Bashkisë së Tiranë, se një parapet pallati rrezikonte të binte në R
Rikthehen reshjet e shiut, si parashikohet moti për ditën në vijim Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot me vranësira të cilat do sjellin reshje shiu pothuajse në të gjithë vendin,
Rrebeshe shiu dhe stuhi, çfarë pritet të ndodhë në orët në vijim Pasditja e sotme do të përfshihet nga një mot i ftohtë, me rrebeshe shiu dhe stuhi në mbarë vendin, duke paralajmëruar z
Ideal për plazh, moti gjatë javës Një lajm i mirë për të gjithë! Moti do të vijojë që të jetë i kthjellët edhe në ditët në vijim, duke iu larguar temperat
Temperaturat në ditët në vijim? Meteorologët kanë një super lajm Moti do të vijojë që të jetë i kthjellët edhe në ditët në vijim, duke iu larguar temperaturave ekstreme që pushtuan vend
ZYRTARE/ Cuculi arrin marrëveshjen me klubin e ri (FOTO LAJM) Pas largimit nga Kukësi, mbrojtësi Ardian Cuculi do të vazhdojë karrierën e tij në kampionatin kosovar, me skuadrën e Dr
Sekuestrohet kanabis në Himarë, arrestohet 29 vjeçari Policia ka vënë në pranga një 29 vjeccar në Himarë. Gjatë arrestimit të tij në flagrancë jansë sekuestruar 16 kg kanabis
Milani i madh po rikthehet: Si ndryshon formacioni i Giampaolos për sezonin e ri (FOTO LAJM) Milani është mjaftë aktiv në këtë merkato dhe në “San Siro” kanë mbërritur tre përforcime për sezonin e ardhshëm. "Ro
10 ushtrime për vithet dhe këmbët për vajzat (FOTO LAJM) Nuk ka asgjë të keqe të duash të ndryshosh trupin tënd ashtu siç nuk ka asgjë të keqe të mos shkosh në palestër (për aq
James Rodriguez: E ardhmja? kam 20 ditë për të vendosur James Rodriguez është objektivi kryesor i Napolit për këtë sezon. Carlo Ancelotti e do me patjetër në Serinë A kolu
Haradinaj: Marrëveshje kornizë, si garanci për vijimin e dialogut me Serbinë Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, në një konferencë për media pas mbledhjes së Qeverisë, ka folur
Merr fund telenovela, Hazard zyrtarizohet te Reali në orët në vijim (VIDEO) Eden Hazard është shumë pranë zyrtarizmit si lojtari më i ri i Realit të Madrdit. Është televizini spanjoll "El Chiri
Mos iu gëzoni diellit, priten reshje të forta në ditët në vijim Siç parashikojnë meteorologët, sot do ketë intervale më të gjata me diell. Në fundjavë më freskët dhe me shi Fushat e
Nesër rikthehen reshjet në Kosovë, ja moti për ditët në vijim Nesër më ftohtë, me reshje lokale shiu. Në fundjavë më ngrohtë dhe intervale më të gjata me diell. Parashikimi i moti
Basha mledh kryesinë dhe aleatët në seli, do diskutohet vijimi i aksionit opozitar Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ashtu siç paralajmëroi një ditë parë ka mledhur aletatët në selinë blu për të d
Rabiot te Juventus? fati i mesfushorit vendoset javët në vijim Juventusi po tenton të kryejë një tjetër goditje bombë me parametra zero pas asaj me Ramsey-n. Kështu drejtori spor
Ndryshon moti, sa pritet të shkojnë temperaturat në orët në vijim Deri në mesditë mbetemi nën dominimin e kthjellimeve dhe vranësirave kalimtare. Më të dendura paraqiten në ekstremin ver
Mediat serbe thonë se Samiti i Berlinit do të përcaktojë edhe vijimin e dialogut Në takimin e 29 prillit në Berlin, përfaqësuesit kosovarë dhe ata serbë do të takohen ndërmjet vete. Por, sipas media
Ndryshon moti, çfarë pritet të ndodh në orët në vijim Orët e para të ditës dominohen nga alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare në të gjithë territorin, por më të duk
Sulmuesi më i ri i Atletico Madrid në dyshim për sfidën ndaj Barcelonës Alvaro Morata ka ndezur sirena alarmi në kampin e " El Colchoneros". Sulmuesi ka pësuar një ndrydhje të kaviljes në n