999 rezultate për

vijen

Muri i egërsirave, këto kafshë nuk pyesin për vijën kufitare (FOTO LAJM) Është vija kufitare që ndan jo vetëm dy shtete, por edhe dy botë, Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Meksikën. Por,
Postoi foto nga kufiri i Bullgarisë për të justifikuar Kakavijën, Rama bën gabimin e rëndë (FOTO LAJM) "Tradhëtia e tij ndaj shqiptarëve vazhdon edhe sot, kur genjen duke i shitur fotot e 4 viteve më parë në kufirin Bullgar
Situata serioze! Pala greke nuk pyet për shqiptarët, mbyll tërësisht Kakavijën Ndërkohë që në Kakavijë gjenden mijëra shqiptarë për të kaluar në Greqi, pala greke jo vetëm që nuk ka shpejtuar punën,
"S'kemi çfarë bëjmë për Kakavijën", qytetarët e bëjnë copë Ramën në komente Kyeministri Edi Rama sot pas katër ditësh që shqiptarët orovaten në doganën e Kakavijës, ka vendosur të reagojë me në sh
Greqia me dorë të hekurt me shqiptarët: Mbyll Kakavijën natën e rikthen karantinën! Greqia ka ndërrmarrë masa të reja në lidhje me kalimin e udhëtarëve nga Shqipëria. Ministria e Mbrojtjes Sociale dhe
Plasin polemikat, teknologjia dështoi që në ndeshjen e parë të Premier League Premierliga angleze është rikthyer në aksion, për të vazhduar pjesën finale të sezonit. Ndeshja hapëse ishte ajo mes
Gjyqtari i njohur italian tregon gabimin më të madh në karrierës Ish gjyqtari i Serie A, Paolo Tagliavento, pranon se VAR do t’i mundësonte të shmangte pesë gabimet më të rënda në karri
"Si gjen kohë të më lexojë, kur duhet të jetë në vijën e parë të frontit", Beqaj revoltohet me mjekun Kalo Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj, i përgjigjet mjekut të njohur infeksionist, Tritan Kalo, i cili doli kundër pro
COVID-19/ Infermieria shqiptare në vijën e parë të luftës në SHBA: Më shumë pacientë sesa dhoma Riana Dragu është infermiere në vijën e parë të frontit në luftën kundër COVID-19 në Miçigan. Ndërsa shumë njerëz i k
Rama i qetë si rrallëherë: Jetët nuk kthehen! Ftoj Bashën të bashkohemi kundër luftës "Kurrë nuk është vonë, thirrja ime për opozitën dhe drejtuesin e saj është të bashkohemi në të dyja frontet. Le të bëhem
Mjekët dhe infermierët në Lezhë refuzuan shpërblimin 5 mijë lekë, Rama nxjerr "versionin e ri" Stafi i Urgjencës në Lezhë protestoi ditën e sotme duke refuzuar shpërblimin 5 mijë lekë. Rama shprehet se pagesë mbi
16 mije euro fshehur, si u kap i riu në Rinas Një i ri është kapur me 16 mijë euro në Aeroportin e Rinasit. Policia Kufitare e Rinasit, pas dyshimeve të lindura n
Skandal në Itali, goli fantazëm penalizon ekipin e mbrojtësit shqiptar VIDEO) Festat e fundvitit kanë "dehur" gjyqtarët italian. Është kryesori, Pezzuto i cili vjen me gafën e madhe në sfidën e "
Mema: Nuk dua gol me zor, por duket që e kaloi vijën Trajneri i Tiranës, Ardian Mema, ndjen keqardhje për mungesën e fitores në sfidën me Teutën. Në lidhjen me “Gol pas Goli
"Pa kaluar vijën e kuqe", Maxhoranca ofron dialog për zgjedhjen e krizës Pas një takimi me diplomaten gjermane në Tiranë, Gramoz Ruçi thotë se zgjidhja e krizës politike mund të vijë vetëm nëpë
Video që ve në dyshim golin e dytë të Ronaldos bëhet virale në Internet (VIDEO) Goli i dytë i Cristiano Ronaldo-s ndaj Atletico Madrid është dhënë me ndihmën e teknologjisë së vijës fatale që i ka thë
Ish- gjyqtari spanjoll tregon nëse ishte i rregullt goli i tretë i Ajax-it Goli i tretë i Ajaxit në triumfin 1:4 ndaj Real Madridit të martën në Santiago Bernabeu ishte mjaft kontrovers, dhe gjyq
FNSH blindon Kakavijën, arrestohen dy shtetas të rrezikshëm FNSH-ja e Gjirokastrës ka realizuar një aksion në afërsi të vijës së gjelbërt me Greqinë ku siç raportohet janë sekuestr
Spalletti: E merituam fitoren Luciano Spalletti ka pranuar se Interi dhe Napoli merituan pikët pas një fitore në momentet e fundit të Nerazzurëve.
Policia blindon Kakavijën, 200 ekstremistë grek "përzihen" nga dogana Rreth 200 shtetas grekë janë ndaluar të hyjnë në Kakavijë për të marrë pjesë në meshën për të 40-tat e Kostandin Kaçifas