999 rezultate për

vije

"Torollake, t'ju vijë zor", pas eliminimit, Jonida shpërthen ndaj vajzave të "Love Story" (FOTO LAJM) Natën e tretë të "Love Story" u eliminuan dy nga konkurrentet, Jonida dhe Stelina. Gjatë programit "Daily Love Story", S
Pëllumb Pipero zbulon kur do të vijë vaksina e Covid-19: Unë do t'a bëj! Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero ka treguar se vaksina kundër koronavirusit “Covax” pritet të vijë në Shqipëri në fund
Një finale europiane do të vijë në Shqipëri, kompeticioni më i ri i UEFA-s e nis nga Air Albania Një lajm i mirë vjen për të gjithë shqiptarët. Shqipëria do të hapë dyert për të pritur një finale europiane. “T
Kur do të vijë vaksina anti-Covid në Shqipëri? Përgjigjet Rama Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se nuk ka një kontratë për sigurimin e vaksinës anti-COVID, por se Shqipëria është an
Doli pozitiv, por tentoi të kalonte në Kakavijë, e pëson 65 vjeçari Një 65-vjeçar nga Elbasani, i cili tentoi të kalonte kufirin në Kakavijë është proceduar dhe gjobitur nga policia pasi i
Taulant Muka: Vaksina mund të vijë në fund të vitit tjetër në Shqipëri Epidemiologu, Taulant Muka në një intervistë ka treguar se për shkak të kërkesës së madhe globale, vaksina mund të mbërr
Shqiptari thyen traun e doganës në Kakavijë dhe kalon drejt Greqisë Ai shtypi gazin dhe theu shufrat metalike të kontrollit të trafikut në pikën e kalimit kufitar të Kakavijës. I vendos
Kush përjashtohet nga ky vendim? Mbyllet për 24 orë dogana e Kakavijës "Sipas njoftimit të palës greke, përjashtim do të ketë vetëm për udhëtarët këmbësorë, kamionët që transportojnë mallra u
Bill Gates parashikon një tjetër pandemi: Po patëm fat, do të vijë brenda 20 viteve Bill Gates parashikon se bota do të përballet sërish me një pandemi tjetër, por që nuk do të shkaktojë dëme sa COVID-19.
Bllokimi i Kapshticës, ministria bën njoftimin e rëndësishëm Ministria e Jashtme shqiptare ka bërë një njoftim të rëndësishëm pas bllokimit të pikës doganore të Kapshticës. Ky vendi
Gjendet e vdekur buzë detit aktorja e njohur 56-vjeçare (VIDEO) Aktorja Broselianda Hernandez, e cila ka punuar për më shumë se dy dekada në televizion, teatër dhe filma në Kubë, është
Quhet Selvije, Shpat Kasapi na prezanton me të dashurën e tij (FOTO LAJM) Shpat Kasapi ishte një ndër të ftuarit e puntatës së tetë të "Shiko Kush LUAN", në Top Channel, me autore dhe moderatore
COVID-19/ Shifra rekord! Ekspertja: Jemi pranë mbylljes, shumë pranë vijës së kuqe! "Jemi shumë pranë vijës së kuqe! Nuk ka gjë të prerë..." Zv.ministrja e Shëndetësisë, njëherësh drejtuesja e komiteti
Gjysmë e zhveshur në krah të Ledrit, Sara pozon me barkun e rrumbullakour (FOTO LAJM) Vogëlushja e Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës mund të vijë në jetë nga momenti në moment, ndërsa Sara po shijon në maksimum ç
Spitali nuk i jep trupin, vajza mohon se ishte infektuar me COVID-19: Të më sjellin babin! Familjarët e Myrteza Hysit, i cili ndërroi jetë pasditen e sotme në spitalin rajonal të Beratit kërkojnë kthimin e trupi
Shumë shpejt baba, Gold AG zbulon gjininë e bebushit që po pret të vijë në jetë (FOTO LAJM) Reperi Gold Ag ka vetëm pak muaj që është martuar dhe fillimisht dukej se këtë gëzim të madh kishte vendosur ta mbante p
Muri i egërsirave, këto kafshë nuk pyesin për vijën kufitare (FOTO LAJM) Është vija kufitare që ndan jo vetëm dy shtete, por edhe dy botë, Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Meksikën. Por,
Kosova vijë të kuqe për ata që vijnë nga këto 4 shtete, s’mund të hyjnë pa testin PCR Italia, Kroacia, Polonia dhe Lihtenshtajni, i janë bashkuar listës së vendeve, shtetasit e të cilave nuk mund të hyjnë n
Mos t'u vijë keq fare! Personat e këtyre 3 shenjave janë më qaramanët e horoskopit Disa persona janë aq të ndjeshëm saqë qajnë edhe për gjërat më të vogla, ndërsa disa të tjerë thjeshtë shtiren për ndjes
U nis drejt Greqisë me mijëra euro me vete, kontrolli në Kakavijë e nxjerr zbuluar Ditën e sotme, Policia Kufitare e Kakavijës ka sekuestruar një sasi të madhe eurosh. Shuma e eurove u gjet gjatë kont