999 rezultate për

vije

Kosova vijë të kuqe për ata që vijnë nga këto 4 shtete, s’mund të hyjnë pa testin PCR Italia, Kroacia, Polonia dhe Lihtenshtajni, i janë bashkuar listës së vendeve, shtetasit e të cilave nuk mund të hyjnë n
Mos t'u vijë keq fare! Personat e këtyre 3 shenjave janë më qaramanët e horoskopit Disa persona janë aq të ndjeshëm saqë qajnë edhe për gjërat më të vogla, ndërsa disa të tjerë thjeshtë shtiren për ndjes
U nis drejt Greqisë me mijëra euro me vete, kontrolli në Kakavijë e nxjerr zbuluar Ditën e sotme, Policia Kufitare e Kakavijës ka sekuestruar një sasi të madhe eurosh. Shuma e eurove u gjet gjatë kont
U nis drejt Greqisë me mijëra euro me vete, kontrolli në Kakavijë e nxjerr zbuluar Ditën e sotme, Policia Kufitare e Kakavijës ka sekuestruar një sasi të madhe eurosh. Shuma e eurove u gjet gjatë kont
Vlonjati nga Anglia fshihte mijëra paund në çantë, si u zbulua në Kakavijë Një sasi e madhe paundësh britanikë dhe eurosh është sekuestruar nga policia kufitare në Kakavijë. Nëpërmjet një njof
Tare sot zyrtarizon te Lazio yllin e Man.United Igli Tare s’e ka në plan të ndalet me blerje. Drejtori i Lazios sot pritet të zyrtarizoj transferimin e radhës te skuadr
Zbulohet formula e Ramës për Kodin Zgjedhor: Lista 100% të hapura, kush i "cakton" fituesit Eshte zbardhur formula e kryesocialistit Rama se si do të bëhet shpërndarja e deputetëve tashmë me lista të hapura. Së p
U lodhët duket pastruar dhe shtëpia s'ka aromë të mirë, tre zgjidhje në një minutë Jeni lodhur duke pastruar gjithë kohës por shtëpia juaj s’ ka aromën që dëshironi? Kjo mund të vijë për shumë arsye.
Hajdari e bindur: Rama nuk e merr mandatin e tretë! Rudina Hajdari është shprehur e sigurt se kryeministri Edi Rama nuk do e fitojë mandatin e tretë. E ftuar në emisionin “
Uzuni i pafat, shënon autogol në Champions (VIDEO) Myrto Uzuni ka shënuar autogol në ndeshjen ndaj Dinamo Zagrebit. Shqiptari pas një goditje të Gojak me kokë Uzuni u
"Çuni a jeton?", babai rrëfen në lot momentet pas aksidentit tragjik në Kakavijë Ngjarja e rëndë e ndodhur në aksin rrugor Jorgucat-Kakavijë, në vendin e quajtur Bularat, ku një ambulancë duke ecur me
Pasagjeri në autobusin Tiranë-Kakavijë rezulton me COVID-19 Një pasagjer në autobusin e linjës Tiranë-Kakavijë ka rezultuar me COVID-19 mbrëmjen e sotme. Ai është ndaluar pasi k
Fotoja që po prek botën, tifozi i vogël duke pritur Messin të vijë në stërvitje Tifozët e Barcelonës refuzojnë të besojnë se largimi i Lionel Messit nga Barcelona mund të ndodh, me lojtarin që është s
Pala greke ul traun, sërish rradhë me shqiptarë në Kakavijë Qindra emigrantë po presin për të hyrë drejt Greqisë nëpërmjet pikës së kalimit kufitar të Kapshticës në Korçë. Në kë
Pasurim të paligjshëm dhe skandalin me vdekjen e fëmijës në Kakavijë, Blendi Gonxhe páditet në SPAK Nisma Thurje ka dorëzuar në SPAK një kallëzim penal për kreun e Drejtorisë së Transportit Rrugor, Blendi Gonxhe për përf
Bllokimi i mijëra njerëzve në Kakavijë, Greqia bën lëshimin e madh për shqiptarët Pas zgjidhjes së krizës së emigrantëve shqiptarë në kufi me Greqinë, Kakavijë, një tjetër lajm i mirë vjen nga shteti fq
Përplasi për vdekje 10 vjeçarin në Kakavijë, merret vendimi për shoferin e autoambulancës Gjykata ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për shoferin e ambulancës Admir Golemi, i cili aksidentoi për vdekje
Postoi foto nga kufiri i Bullgarisë për të justifikuar Kakavijën, Rama bën gabimin e rëndë (FOTO LAJM) "Tradhëtia e tij ndaj shqiptarëve vazhdon edhe sot, kur genjen duke i shitur fotot e 4 viteve më parë në kufirin Bullgar
Rama tregon vendimin që ka marrë qeveria për familjen e vogëlushit që ndërroi jetë në Kakavijë Qeveria shqiptare ka marrë vendim të ndihmojë me një shumë monetare familjen e të miturit që humbi tragjikisht jetën pas
"Pfff..parodi tipike alla Baba Xhike", Rama i përgjigjet Presidentit Meta për situatën në Kakavijë Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur Presidentit Ilir Meta, pasi ky i fundit e akuzoi drejtpërdrejt Qeverinë si përg