999 rezultate për

vijave

​Isa Mustafa sqaron heqjen e vijave të kuqe ndaj partive të tjera Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa ka folur rreth heqjes së vijave të kuqe ndaj subjekteve të tjera p
Jakupi mesazh Thaçit për vijat e kuqe Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate të Kosovës, Jakup Krasniqi, e ka thumbuar ish-shefin e partisë s
Zaev kundër vijave të kuqe në bisedimet për emrin Çfarëdo qoftë ndryshimi në sistemin juridik të Maqedonisë nuk do të thotë garanci e qëndrueshme për Greqinë, sepse gjith
Nikoliç: Jemi afër vijave të kuqe në bisedimet me Prishtinën Presidenti serb, Tomislav Nikoliç, ka deklaruar se qeveria do të ketë mbështetjen e tij të pakusht nëse "kërkesat" e fu
Roli i vijave tek iPhone (FOTO LAJM) Vijat që ndodhen tek telefonat iPhonë shtojnë dhe kureshtjen e të njerëz të ndryshëm të cilët përpiqen që të deshifrojnë
Ja çfarë mësoni përmes vijave të dorës (FOTO LAJM) Përmes leximit të vijave të dorës ju do të jeni në gjendje të mësoni se kur do të martoheni. për leximin e vijave të dor
Ja karakteristika tona, sipas vijave në dorë Vijat të cilat janë të vendosura në pëllëmbën e dorës kanë një domethënie të veçantë për personalitetin tuaj. Vija e zem
Oops! Andreolli plas në tokë Mancinin (VIDEO) Episod komik për atë që e sheh por i dhimbshëm për Roberto Mancinin. Tekniku i Interit u bë protagonist në ndeshjen e so
Tërheq zvarrë kundërshtarin që simulon (VIDEO) Skuadra kundërshtare është në avantazh, duhen edhe pak minuta nga fudi dhe një futbollist vazhdon të qëndrojë në tokë pa
Rrëmben kamerën për të protestuar kundër arbitrit (VIDEO) Episod shumë interesant në turneun Roma Masters në tenis. Bëhet fjalë për ndeshjen mes Victor Troicki dhe Ernests Gulbis
Kryetaret e komunave kufitare duan zbehje te vijave Forcimi i kapaciteteve institucionale e intelektuale për bashkëpunim dhe zhvillim ndërkufitar ishte nj&eu