999 rezultate për

vijat

Aksident në Tiranë, mjeti përplas këmbësoren në vijat e bardha Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në Tiranë, ku një makinë ka aksidentuar një të moshuar. Mësohet se e moshua
Aksident në Tiranë, përplaset i moshuari teksa drejtonte biçikletën Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në kryeqytet, ku një makinë ka përplasur një 87 vjeçar i cili po kalonte te vi
Automjeti përplas këmbësorin teksa po kalonte në vijat e bardha në Tiranë Kjo e dielë nuk ka shpëtuar pa aksidente. Sipas informacioneve paraprake, një makinë ka përplasur një këmbësor teksa
SKANDAL/ Skuadra e Serie A dështon me vijat kufizuese Një situatë sa qesharake aq edhe e çuditshme nga vjen nga Italia dhe më konkretisht Seria A. Teksa po përgatitej për
Videoja bën xhiron e botës, qesja "ecën" në mënyrë misterioze në vijat e bardha (VIDEO) Pamje të çuditshme që qarkullojnë në rrjet na kanë lënë shpeshherë pa fjalë. E tillë është edhe kjo vieo që nuk ësht
Videoja bën xhiron e botës, qesja plastike ecën në mënyrë misterioze në vijat e bardha (VIDEO) Pamje të çuditshme që qarkullojnë në rrjet na kanë lënë shpeshherë pa fjalë. E tillë është edhe kjo vieo që nuk ësht
Pamje magjepse, vijat bregdetare më spektakolare në botë (FOTO LAJM) “MailOnline Travel” ka publikuar disa prej fotove më spektakolare të vijave bregdetare në botë. Aty gjenden pamje mah
Vijat në pëllëmbën e dorës, zbulo kuptimin e tyre Pëllëmbat e dorës tuaj mbajnë një histori, e cila mund të zbulojë shumë për personalitetin e dikujt dhe si veprojnë ndaj
Sërish probleme me drejtësinë, Stresi godet me makinë këmbësoren në Prishtinë! (FOTO) Reperi Stresi ka pasur sërish probleme me drejtësinë! Një muaj pasi doli nga burgu i Fushë-Krujës, ai ka bërë një aks
Pamje tronditëse, gruaja përplas me makinë foshnjen dhe babain teksa kalonin vijat e bardha (VIDEO) Një aksident i frikishëm ka ndodhur së fundmi në Budva, ku një grua shihet teksa përplas me veturë një burrë dhe beben e
Mësojeni njëherë e përgjithmonë çdo të thonë vijat në dorën tuaj Nëse i hidhni një sy pëllëmbës së dorës, do të vini ri 3 vija kryesore me madhësi të ndryshme. Këto 3 vija përfaqësojnë
Emigranti parkon "bishën" e tij në vijat e bardha Ardhja e mërgimtarëve ka rritur edhe rastet e parkimeve problematike në Kosovë. Gjatë ditës së djeshme në rrjetet so
Pikat e bardha dhe vijat e zeza, gjithçka thonë thonjtë për shëndetin tuaj Shumë kohë para se të shkoni tek doktori, trupi ju jep sinjale për shëndetin tuaj. Thonjtë janë një pjesë e rëndësishme,
U ngjit në elitë, skuadra historike "shpërfytyron" fanellën tradicionale (FOTO LAJM) Është një nga skuadra më me histori në Spanjë, por sezoni i ri i gjen me një ndryshim befasues. Ndryshe nga 109 vitet
Zyrtare: Juventusi prezanton uniformën e veçantë (VIDEO) Juventusi ka prezantuar uniformën e re për sezonin e ardhshëm. Fanella ka marrë një pamje krejt tjetër, pasi i janë hequ
Makina përplas 7-vjeçarin teksa kalonte vizate e bardha në Gjirokastër Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur në Gjirokastër, ku një makinë ka përplasur një fëmijë 7-vjeçar. Ngjarja
Nuk janë për të parë fatin, përse shërbejnë vijat në dorë Edhe pse që nga kohët e vjetra ka qenë mënyra më e dëshiruar e parashikimit të së ardhmes, shkenca konstaton që vijat në
Senatori amerikan: Jemi kundër Merkel që ka vendosur vijat e kuqe për kufijtë Senatori amerikan Ron Johnson, i cili të hënën mbrëma e ka kaluar në Serbi duke takuar zyrtarët e atjeshëm, ka thënë se
Po kalonte vijat e bardha, makina merr përpara të moshuarin mes qytetit Një aksident ka ndodhur në qendër të qytetit të Beratit. Si pasojë është plagosur një i moshuar, 84 vjeç ndërkohë që
Vijat në pëllëmbën tuaj nuk tregojnë fatin por diçka tjetër Edhe pse që nga kohët e vjetra ka qenë mënyra më e dëshiruar e parashikimit të së ardhmes, shkenca konstaton që vijat në