999 rezultate për

vija

Së shpejti nuse, Selvija tregon një nga biliona arsyet pse dashuron Shpat Kasapin (FOTO LAJM) Këngëtari Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvije Jao, janë kthyer në çiftin më të dashur për publikun shqiptar dhe nj
Sot partnerja e tij, Selvija tregon se është rritur me këtë këngë të Shpat Kasapit (FOTO LAJM) Shpat Kasapi ishte i ftuar për herë të parë në një intervistë me partneren e tij, Selvijen në emisionin “Roped With Olsi
Kakavija e mbyllur nesër për shqiptarët, çfarë u bë shkak Kakavija vijon të jetë e mbyllur për kalimin e shqiptarëve. Autoritetet e Policisë greke bëjnë me dije se këtë herë ë
Selvija dhe Shpati rrëfejnë gjithë të pathënat për lidhjen e tyre: Ishim shumë miq të mirë (VIDEO) Në 24 dhjetor të vitit që lamë pas, Shpat Kasapi kurorëzoi dashurinë me partneren e tij, Selvijen, me fejesë. Këngëtari
Si t'i lexoni vijat dhe shenjat në fytyrë, sinjalet për shëndetin (FOTO LAJM) Të gjithë njerëzit kanë rrudha, vija apo shenja në fytyrë. Është pjesë e jetës të cilën duhet ta pranojmë. Por a e dini
"Aty nisi çdo gjë", Selvija zbulon për herë të parë si u njoh me Shpat Kasapin (FOTO LAJM) Në 24 dhjetor të vitit që lamë pas, Shpat Kasapi kurorëzoi dashurinë me partneren e tij, Selvijen, me fejesë. Në Inst
I propozoi për martesë, Selvija tregon unazën e diamantit që i dhuroi Shpat Kasapi (FOTO LAJM) Në 24 dhjetor të vitit që lamë pas, Shpat Kasapi kurorëzoi dashurinë me partneren e tij, Selvijen, me fejesë. Në Inst
Ramush Haradinaj lë të hapur bashkëpunimin me Albin Kurtin pas zgjedhjeve Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës nuk ka vija të kuqe për asnjë subjekt politik, mirëpo, koalicionet e mundshme mund të k
"Ndihem si sulltan", Shpat Kasapi rrëfehet për marrëdhënien e Selvijes me vjehrrën (FOTO LAJM) Në 24 dhjetor Shpat Kasapi kurorëzoi dashurinë me partneren e tij, Selvijen, me fejesë. Ai publikoi në Instagram një fot
Mbyllet Kakavija, Drejtoria e Kufirit jep lajmin e rëndësishëm për qytetarët Drejtoria e Kufirit dhe Migracioni në Gjirokastër ka bërë me dije se duke filluar nga ora 07:00 e ditës së nesërme dhe d
Skandali me falsifikimin e tamponëve, bllokohet dogana e Kapshticës Qeveria greke ka reaguar pas lajmit të falsifikimit të përgjigjeve të tamponave, duke vendosur mbylljen e pikës doganore
​Isa Mustafa sqaron heqjen e vijave të kuqe ndaj partive të tjera Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa ka folur rreth heqjes së vijave të kuqe ndaj subjekteve të tjera p
Po kalonin vijat e bardha, makina merr përpara dy kalimtare Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Raportohet paraprakisht se një makinë ka aksidentuar dy ka
Kakavija nxeh "gjakrat" mes Ramës e Metës: Mëso Ilir se s’të ka borxh Shqipëria! "Presidenti bullgar s’doli të fajësojë qeverinë e as i quajti qytetarët pa atdhe e pa shtet!" Kryeministri Edi Rama k
Arrihet marrëveshja: Kakavija do të qëndrojë e hapur përtej orarit për kaluar 1000 udhëtarët e fundit Arrihet marrëveshja që pala greke në doganën e Kakavijës të qëndrojë e hapur përtej orarit të deklaruar. Një gjë të t
"Askush nuk e donte vdekjen e fëmijës", reagon nga Kakavija kreu i Emergjencave Kreu i Emergjencave Civile, Haki Çako, në një prononcim pwr media nga Kakavija, u shpreh se vdekja e fëmijës i cili u sh
Pamje skandaloze nga Kakavija! E moshuara në agoni shtrihet në tokë, askush nuk e prek (VIDEO) Sot dita e tretë që qindra shqiptarë qëndrojnë pa ngrënë e pa pirë në Kakavijë për shkak të rregullave të reja të vendos
Zhbllokohet Kakavija, në 3 orë kalojnë në Greqi rreth 1 mijë emigrantë Situata duket se është përmirësuar në Kakavijë aty ku qytetarët shqiptarë ishin të bllokuar pa ujë e ushqime. Prej or
"Turp, kemi ecur 7 km në këmbë për të marrë ujë", rrëfimi nga Kakavija Radhët e gjata në Kakavijë dhe në këto temperatura të larta, kanë bërë që emigrantët shqiptarë të mbesin për orë të tëra
Kakavija sërish pikë kaosi, qytetarët torturohen në radhë të gjata Radhët e gjata janë kthyer në një makth për qytetarët shqiptarë në pikën Kufitare në Kakavijë. Qytetarët që nisen dre