999 rezultate për

vijĂ

"Aty nisi çdo gjë", Selvija zbulon për herë të parë si u njoh me Shpat Kasapin (FOTO LAJM) Në 24 dhjetor të vitit që lamë pas, Shpat Kasapi kurorëzoi dashurinë me partneren e tij, Selvijen, me fejesë. Në Inst
I propozoi për martesë, Selvija tregon unazën e diamantit që i dhuroi Shpat Kasapi (FOTO LAJM) Në 24 dhjetor të vitit që lamë pas, Shpat Kasapi kurorëzoi dashurinë me partneren e tij, Selvijen, me fejesë. Në Inst
Ramush Haradinaj lë të hapur bashkëpunimin me Albin Kurtin pas zgjedhjeve Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës nuk ka vija të kuqe për asnjë subjekt politik, mirëpo, koalicionet e mundshme mund të k
"Ndihem si sulltan", Shpat Kasapi rrëfehet për marrëdhënien e Selvijes me vjehrrën (FOTO LAJM) Në 24 dhjetor Shpat Kasapi kurorëzoi dashurinë me partneren e tij, Selvijen, me fejesë. Ai publikoi në Instagram një fot
Mbyllet Kakavija, Drejtoria e Kufirit jep lajmin e rëndësishëm për qytetarët Drejtoria e Kufirit dhe Migracioni në Gjirokastër ka bërë me dije se duke filluar nga ora 07:00 e ditës së nesërme dhe d
Skandali me falsifikimin e tamponëve, bllokohet dogana e Kapshticës Qeveria greke ka reaguar pas lajmit të falsifikimit të përgjigjeve të tamponave, duke vendosur mbylljen e pikës doganore
​Isa Mustafa sqaron heqjen e vijave tĂ« kuqe ndaj partive tĂ« tjera Kryetari i Lidhjes Demokratike tĂ« KosovĂ«s Isa Mustafa ka folur rreth heqjes sĂ« vijave tĂ« kuqe ndaj subjekteve tĂ« tjera p
Po kalonin vijat e bardha, makina merr përpara dy kalimtare Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Raportohet paraprakisht se një makinë ka aksidentuar dy ka
Kakavija nxeh "gjakrat" mes Ramës e Metës: Mëso Ilir se s’të ka borxh Shqipëria! "Presidenti bullgar s’doli të fajësojë qeverinë e as i quajti qytetarët pa atdhe e pa shtet!" Kryeministri Edi Rama k
Arrihet marrëveshja: Kakavija do të qëndrojë e hapur përtej orarit për kaluar 1000 udhëtarët e fundit Arrihet marrëveshja që pala greke në doganën e Kakavijës të qëndrojë e hapur përtej orarit të deklaruar. Një gjë të t
"Askush nuk e donte vdekjen e fëmijës", reagon nga Kakavija kreu i Emergjencave Kreu i Emergjencave Civile, Haki Çako, në një prononcim pwr media nga Kakavija, u shpreh se vdekja e fëmijës i cili u sh
Pamje skandaloze nga Kakavija! E moshuara në agoni shtrihet në tokë, askush nuk e prek (VIDEO) Sot dita e tretë që qindra shqiptarë qëndrojnë pa ngrënë e pa pirë në Kakavijë për shkak të rregullave të reja të vendos
Zhbllokohet Kakavija, në 3 orë kalojnë në Greqi rreth 1 mijë emigrantë Situata duket se është përmirësuar në Kakavijë aty ku qytetarët shqiptarë ishin të bllokuar pa ujë e ushqime. Prej or
"Turp, kemi ecur 7 km në këmbë për të marrë ujë", rrëfimi nga Kakavija Radhët e gjata në Kakavijë dhe në këto temperatura të larta, kanë bërë që emigrantët shqiptarë të mbesin për orë të tëra
Kakavija sërish pikë kaosi, qytetarët torturohen në radhë të gjata Radhët e gjata janë kthyer në një makth për qytetarët shqiptarë në pikën Kufitare në Kakavijë. Qytetarët që nisen dre
Mbyllet Kakavija e rikthehet karantina, nga sonte rregulla të reja për t'u futur në Greqi Policia e Shtetit ka dalë me një njoftim mbi lëvizjet e qytetarëve shqiptarë në kalimin e kufirit me shtetin grek. Si
Aksident me vdekje në Elbasan, makina përplas këmbësorin e i merr jetën Mbrëmjen e sotme një aksident i rëndë i ka marrë jetën një këmbësori në qytetin e Elbasanit. Aksidenti ka ndodhur ne
U bllokua për 5 orë Kakavija, cilët janë shqiptarët që mund të shkojnë në Greqi Që në orët e para të mëngjesit në pikën doganore të Kakavijës, ndryshe nga ajo e Kapshticës, u rregjistuan radhë kilomet
Gazetarja tregon çfarë i tha vëllai i Ardian Çapjas: Pragu i portës ishte vija e kuqe "Ju po kapërceni këtu si vrasës të veshur me pushtet. Kështu më tha vëllai i Ardian Çapjes..." Gazetarja Klodiana Lal
Aksident në Tiranë, mjeti përplas këmbësoren në vijat e bardha Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në Tiranë, ku një makinë ka aksidentuar një të moshuar. Mësohet se e moshua