E FUNDIT/ Zyrtare!Joe Biden betohet si President i SHBA

vigo

Reali e nis mbarë vitin, mposht pastër Celta Vigon (VIDEO) Real Madrid ka triumfuar ndaj Celta Vigo në kuadër të xhiros së 17-të të La Ligas. Real Madrid ka triumfuar ndaj Celt
Reali dyfishon rezultatin ndaj Celta Vigos (VIDEO) Pasi mbylli pjesën e parë me avantazhin minimal, Reali ka arritur të shënojë edhe golin e dytë me Asension në minutën e
Real Madridi zhbllokon rezultatin ndaj Celta Vigos (VIDEO) Reali ka arritur shumë shpejt të zhbllokojë rezultatin ndaj Celta Vigos. Pas një kundër sulmi në minutën e 6', Vasque
Real Madrid – Celta Vigo, formacionet zyrtare: "Galaktikët" synojnë triumfin pas ngecjes me Elchen Real Madrid do të ndeshet me Celta Vigo në kuadër të xhiros së 17-të të La Ligas. Për ‘Los Blancos’ nuk do paraqitet
Real Madrid kundër Celta Vigo, zbulohen formacionet e mundshme Santiago Bernabeu do ta mirëpres Celta Vigon për ndeshjen e parë të vitit 2021. Real Madrid në krye me Zinedine Zidan
Mandzukic më në fund gjen një skuadër Mario Mandzukic është pranë rikthimit në futbollit evropian. Mediat sportive raportojnë se sulmuesi kroat është afër
Barcelona e nis me gol sfidën ndaj Celta Vigo (VIDEO) Barcelona e ka nisur mjaft mirë sfidën në transfertë ndaj Celta Vigo. Është Fati ai i cili realizoi brenda zonës pas
Barazoi ndaj Celta Vigos, Setien: Tani ngushtohet mundësia për gabime Barcelona ka luajtur baras 2:2 në udhëtimin kundër Celta Vigo, duke i dhënë mundësi Real Madridit që të dalë me 2 pikë p
Barcelona "ngec" ndaj Celta Vigos, buzëqesh Reali (VIDEO) Ndeshja e 32-të e La Ligas nuk ka dhënë më shumë sesa një pikë për Barcelonën, e cila në udhëtim barazoi 2-2 ndaj Celta
Celta Vigo "trondit" Barcelonën, barazon në minutat e fundit (VIDEO) Celta Vigo ka barazuar përsëri rezultatin në 2-2 në minutën e 88'. Për vendasit ka shënuar kapiteni Aspas i cili ka
Barcelona rikthen avantazhin ndaj Celta Vigo (VIDEO) Barcelona mes shumë vështirësish ka arritur të rikthejë avantazhin ndaj Celta Vigu në minutën e 67'. Wshtë përsëri Su
Skema funksionon, Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Celta Vigo (VIDEO) Barcelona e ka nisur me intesitet të lartë ndeshjen ndaj Celta Vigos, ku ka gjetur edhe golin e avantazhit. Një skemë
Celta Vigo-Barcelona, formacionet zyrtare: Finalja e rradhës për "katalanasit" (FOTO LAJM) Barcelona do të kërkojë fitoren përballë Celta Vigos në ‘Estadio de Balaídos’, në ndeshjen që fillon nga ora 17:0. Ka
ZYRTARE/ U largua në 2016, Nolito rikthehet përsëri te Celta Vigo Ky transferim ka shkaktuar një befasi të madhe në La Liga. Celta Vigo ka mbetur pa portierin rezervë, i cili është lëndu
Momenti kur lojtari i Celta Vigos për pak sa nuk i nxierr syrin Zidane (VIDEO) Zinedine Zidane mori me një goditje të dhimbshme në fytyrë në barazimin 2-2 ndaj Celta Vigo. Francezi ishte afruar af
Nuk ia doli tu shmangte, Zidane e pëson keq ndaj Cesta Vigos (VIDEO) Trajneri i Real Madridit, Zinedin Zidane u përfshi në një përplasje me lojtarin e Celtas e cila nuk rezultoi i lehtë.
Real Madrid befasohet në "Santiago Bernabeu", bllokohet nga Celta Vigo (VIDEO) Real Madridi do të dalë me një barazim 2-2 nga Santiago Bernabeu pas sfidës së luftuar me Celta Vigon. Ishte një ndes
ZYRTARE/ Ish-mbrojtësi i Interit dhe Barcelonës transferohet te Celta Vigo Mbyllet pas vetëm 6 muajsh aventura e dytë italiane për Jesion Murillon. Mbrojtësi kolumbian është larguar zyrtarisht ng
Celta Vigo barazon rezultatin ndaj Barcelonës me një euro gol (VIDEO) Celta Vigo ka arritur të barazojë rezultatin përballë Barcelonës në "Camp Nou". Pas golit të Messit me penallti, Celt
Barcelona-Celta Vigo, formacionet zyrtare: 'Blaugranat' synojnë vetëm fitoren Barcelona do të përballet me Celta de Vigon në kuadër të javës së 13-të të Laligës. Katalunasit publikuan formacionin