999 rezultate për

vieira-n

Surprizuese! Ja kush do e zëvëndësojë Pellegrinin te City Sipas zërave të ditëve të fundit, Carlo Ancelotti dhe Jurgen Klopp janë kandidatët potencialë për ta zëvendësuar Manuel