999 rezultate për

vidhte

Dalin pamjet, si i vidhte banesat dhe dyqanet i riu në Peshkopi (VIDEO) Policia Dibër ka zbardhur 2 vjedhje të ndodhura më parë dhe ka arrestuar në flagrancë një 26-vjeçar. Shtetasi J.B. dy
Tentoi të vidhte makinën në mes të Tiranës, kapet 52 vjeçari Një 52 vjeçar është vënë në pranga nga policia e Tiranës pasi ka tentuar të vjedhë një automjet. Shtetasi me iniciale
"I ishte futur me kokë" shtëpisë dhe po vidhte, fqinjët e nxjerrin zbuluar fierakun Policia e Fierit ka arrestuar një 37 vjeçar teksa po vidhte një banesë në lagjen “8 Shkurti”. Pas marrjes së një tele
Veshi 8 palë pantallona njëra mbi tjetrën, donte t'i vidhte (VIDEO) Një grua ka tentuar të vjedhë 8 palë pantallona duke i veshur të gjitha në të njëjtën kohë, së bashku me të vetat. Aj
Si i vidhte ndihmat për të prekurit nga tërmeti shefi i policisë në Rinas: I mora për policët Makutëria e disa personave në momente fatkeqësie kalon çdo limit të etjes për të vjedhur apo përlarë çdo gjë të mundshme
Vidhte varëse nga qafa, kapet "i fiksuari" pas floririt Policia e Lushnjës në bashkëpunim me policinë Fier, kanë përfunduar me sukses operacioni e koduar "Gold". Eshtë arres
Vidhte ç'gjente para, kapet "tmerri" i banesave në Tiranë Finalizohet operacioni policor i koduar “Egnatia”, për zbardhjen e vjedhjeve të banesave. Operacioni nga Komisariati
Nga Çiljeta te Elvana, 7 të dashurat e famshme të Getoarit para se Marina t'i "vidhte" zemrën (FOTO LAJM) Kur je i famshëm, kur bën bujë në rrjetet sociale normalisht do jesh akoma më tërheqës në sytë e shumë femrave. Mirëpo n
Historia e fshatarit nga Vlora që arriti t'iu vidhte 10 milon paund VIP-ave Top Story ka udhëtuar drejt Londrës, kryeqytetin e Britanisë së Madhe, për të sjellë ekskluzivisht dhe për herë të parë
Donte t'i vidhte dyqanin, 82 vjeçarja bën për spital hajdutin (VIDEO) Ky është momenti kur një shitëse 82 vjeçe përballet me një hajdut i cili hyri për të vjedhur në dyqanin e saj. Në pam
"Hajduti i dritave", arrestohet 29 vjeçari që vidhte kabllot në Durrës Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 29 vjeçar i cili vidhte telat e kabllove elektrike. Gjithashtu janë sekuestruar
Vidhte Call-Centerin në Tiranë , arrestohet 29 vjeçari nga Berati Në vijim të operacionit "Centralisti", policia ka arrestuar një 29 vjeçar i shpallur në kërkim për veprat penale “Vjedhj
Qytetari: Këtu në Kamëz do fitojë për herë të parë PS se votat i vidhte Xhelali Ka nisur i qetë procesi i votimit në Kamëz dhe deri më tani nuk është shënuar asnjë incident. Disa qytetarë kanë zgj
Tentoi të vidhte banesën, arrestohet 20 vjeçari në Divjakë Një shtetas ka rënë në pranga pasi tentoi të vidhte një banesë në Divjakë, nderkohë që është shpallur në kërkim bashkëpu
Vidhte dhe kultivonte bimë narkotike, arrestohet 46 vjeçari Policia e Kuçovës në vijim të zbatimit të planit të masave për kapjen e personave të shpallur në kërkim, ka arrestuar nj
Shqiptari hyri të vidhte në qendrën sportive, i ndodh e papritura Të jesh në kohën dhe vendin e gabuar. Një rast ekzemplar i ka ndodhur në Itali një hajduti shqiptar, i cili zgjodhi të g
E kërkon gjysma e Europës: Hiqej si miliarder, por vidhte vajzat pasi i joshte (FOTO LAJM) Një vajzë 29-vjeçare nga Norvegjia ka folur hapur në media për të demaskuar një mashtrues që tani po kërkohet në shumë v
Vidhte natën garazhe, polica arreston në flagrancë 41 vjeçarin nga Kavaja (VIDEO) Një 41-vjeçar, banues në Kavajë dhe i dënuar më parë për vjedhje ka rënë në prangat e policisë së komisariatit numër 3 n
Vidhte nga buxheti Kosovës, arrestohet zyrtari serb Një person është arrestuar në Kllokot pasi dyshohet se kishte vjedhur vazhdimisht litra naftë duke shfrytëzuar mashtrimi
Vidhte pensionet, arrestohet punonjësi i Postës Shqiptare Postieri i Postës së Pogradecit, mësohet se është ndaluar nga Policia e Shtetit për veprat penale “Shpërdorimi i detyrës