999 rezultate për

vidhnin

Vidhnin Rolex, bizhuteri e para, arrestohen 5 shqiptarë në Itali Policia italiane ka vënë në pranga 5 shqiptarë që akuzohen për disa vjedhje. Sipas mediave në Itali bëhet me dije se ngj
Kapen "shëtitësit e natës", vidhnin dhe grabisnin makina në kryeqytet Policia e Tiranës ka goditur një grup, i cili vidhte automjete gjatë natës. Operacioni i koduar "Shëtitësit e natës",
Medalja e Champions League, mes objekteve të grabitura nga banda e shqiptarëve (VIDEO) Publikohen pamjet e aksionit të arrestimit të bandës shqiptaro-spanjolle që vidhnin banesa, mes tyre dhe të lojtarëve të
Haradinaj: Thaçi, Vuçiç dhe Rama do vidhnin 10 miliard euro nga ndarja e Kosovës! Ramush Haradinaj ka bërë deklaratën e fortë sonte në mbrëmje gjatë një intervistë në RTV Ora. Për herë të parë Hara
Shitnin mend në Instagram me gjërat që vidhnin në banesa, kapet grupi i hajdutëve (FOTO LAJM) Anëtarët e një bande grabitësish shtëpisë bënin foto në rrjete shoqërore me paratë që kishin fituar pas grabitjes së më
Tentuan të vidhnin hekurudhën në Fushë-Krujë, në pranga dy të rinj Dy persona janë arrestuar nga policia në fshatin Bupq të Krujës, pasi kanë tentuar të vjedhin pjesët metalik të hekurudh
Vidhnin makina në Maqedoni dhe i kontrabandonin në Shqipëri, shkatërrohet banda Policia e Elbasanit në bashkëpunim me Policinë e Librazhdi ka arrestuar 53-vjeçarin Xh.B nga Prrenjasi dhe ka shpallur n
Vidhnin kasetat shpërndarëse të internetit nëpër pallate e zyra, në pranga dy të rinj Policia e Tiranës ka vënë në pranga dy të rinj, të cilët dyshohet se vidhnin kasetat shpërndarëse të internetit nëpër pa
Vidhnin shtëpi luksoze dhe shpërndanin kokainë, arrestohen 7 shqiptarë në Mykonos Policia greke ka ndërmarrë një operacion duke shkatërruar një bandë shqiptare, që ka kryer një sërë vjedhjesh nëpër shtë
Tentuan të vidhnin shtëpinë e italianit në Romë, në pranga dy shqiptarë Mëngjesin e sotëm, rreth orës 04:00 policia e Romës vuri në pranga dy shtetas shqiptarë, në tentativë për të vjedhur një
Vidhnin nëpër makina, policia arreston dhe personin e dytë Policia Rajonale e Prishtinës brenda javës ka bërë arrestimin e dy personave të cilët kanë kryer dhjetëra vjedhje të rën
Vidhnin bankomate me mjet pirun, në pranga shqiptarë dhe serbë Shtatë persona kanë përfunduar në prangat e Gardës Civile spanjolle, katër prej të cilëve shqiptarë, pasi kishin krijuar
Greqi, arrestohet banda shqiptare e cila grabiste shtëpitë e futbollistëve (FOTO LAJM) Athinë / Me urdhër të prokurorisë janë publikuar emrat dhe fotot e pesë anëtarëve të bandës që vidhnin shtëpitë e futbo
Vidhnin bileta të finales së Champions, arrestohet grupi kriminal Policia në Madrid ka kapur pajisje nga ajo që ata po e quajnë "një bandë e organizuar e imituesve të stafit të sigurimit
Skema si i vidhnin valixhet dhe i fusnin në mbathje sendet me vlerë punonjësit e Rinasit Detaje të reja kanë dalë nga vjedhja e kryer në mënyrë të vazhdueshme të valixheve në aeroportin e Rinasit. Policia arre
EMRAT/ Kapen 4 shqiptarët që vidhnin njerëzit e pasur në Itali Katër shqiptarë janë arrestuar në Itali, pasi akuzohen akuzohet për grabitje në disa zona të Italisë Veriore kryesisht n
Vidhnin çantat e udhëtarëve, arrestohen dy punonjës të "Rinasit' Policia kufitare në Rinas ka arrestuar dy punonjës të ngarkim-shkarkimit të bagazheve, të dyshuar për vjedhje të pasuris
Kapen hajdutët shqiptarë që vidhnin shtëpitë e italianëve Prokuroria e Triestes, ka hedhur dritë mbi një grabitje të përgjakshme të një vile në zonën Villa Opicina, mbrëmjen e 11
Arrestohen dy "skiftera" në Bulqizë, tentuan të vidhnin bankomatin Dy persona që kanë tentuar të vidhnin një bankomat të një filiali banke të nivelit të dytë në Bulqize kanë rënë në prang
Nuk ishte parë, si hapnin dyert dhe vidhnin kasafortat "skifterat" nga Fushë-Kruja (VIDEO) Ata përdornin një mekanizëm të veçantë që hapte çdo derë pa shkatërruar bravën. Dy persona nga Fushë-Kruja janë pika