999 rezultate për

vidhet

I vidhet Audi luksoz kryebashkiakes së Durrësit, policia fsheh ngjarjen Kryebashkiakes së Durrësit, Emirjana Sako mësohet se i kanë vjedhur makinën personale ‘Audi A5’. Ndërkohë ngjarja ësh
KUJDES/ Makina juaj mund të vidhet për 23 sekonda me këto pajisje që qarkullojnë kudo Nëse mendoni se nese e keni mbyllur makinën dhe jeni të sigurt se makina juaj nuk vidhet dot, gaboheni. Në fakt makin
Grabitje gjatë natës, vidhet kasaforta e këtij institucioni Një grabitje ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Tiranë. Sipas informacioneve të para mësohet se është grabitur gjatë nat
Pamje si në filma: Në pikë të ditës vidhet makina në Kodrën e Trimave (VIDEO) Një rast jo shumë i zakonshëm ka ndodhur sot në lagjjen Kodra e Trimave në Prishtinë.Këtu rreth orës 15:05, afër shkollë
Rikthehen maskat në Elbasan: Vidhet një biznes, policia në gjurmët e një personi Qytetit i Elbasanit është një ndër zonat më problematike në Shqipëri. Vjedhja e radhës me thyerje është rregjistruar
Si u arrit të vidhet Kupa e Botës në vitin 1983? Kupa botërore e FIFA-s, Juless Rimet, më 19 dhjetor të vitit 1983, vidhet në Brazil. Në vitin 1970, ekipi brazilian f
Vendi nën izolim prej COVID-19, vidhet një pikturë e Van Gogh në Holandë Piktura “Lentetuin” ose e njohur ndryshe “Kopshti Pranveror”, e cila është krijuar në vitin 1884 nga Van Gogh, është vje
''Shpërthen'' Rama: Thonë po vidhet, ku e patë vjedhjen nga shtëpia apo me satelit Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se qeveria po vazhdon operacionin humanitar për të ndihmuar pensionistët dhe familjet
Banorja i ankohet se po i vidhet banesa, Rama: Mos fol pa lidhje! (VIDEO) Ditën e sotme kryeministri Rama është përplasur me disa qytetarë në Durrës, ku ishte për të parë zhvillimet e fundit pas
Vidhet një pulë në Laç, policia e çon çështjen në Prokurori Një rast sa i çuditshëm aq edhe komik, është dërguar nga Policia te Prokuroria. Ngjarja ka ndodhur në 3 prill në viti
EKSKLUZIVE/ Nuk i trembet syri, shihni si vidhet biçikleta mes Tiranës (FOTO&VIDEO) Një grabitje është denoncuar në redaksinë e Albeu.com nga një qytetar i cili deklaron se i është vjedhur bicikleta.
Çudi shqiptare, në Vlorë vidhet kabulli që do të ndriçonte qytetin për festa Me rastin e festave të fundvitit në Vlorë është vjedhur kabulli elektrik që duhej të ndricohente qytetin në Lungomare.
Vidhet portofoli tek autobusi i "Kombinatit", udhëtarët rrahin shoferin (VIDEO) Këto pamje tregojnë se si u bllokua pak minuta më parë autobuzi i linjës të Kombinatit pasi një vajze i kishin vjedhur p
Vidhet shtëpia e diplomatit të Kuvajtit në Tiranë, në kërkim 28- vjeçarja Vidhet shtëpia e atasheut diplomatik pranë Ambasadës së Kuvajtit në Tiranë. Nga banesa e Humoud Saleh Alhusaini ësht
Vidhet banesa e atasheut të Kuvajtit në Tiranë, kush është e dyshuara Eshtë vjedhur banesa e atasheut diplomatik të ambasadës së Kuvajtit në Tiranë Humoud Saleh Alhusaini. Atasheu jeton n
Vidhet dy herë brenda muajit Ministria e Brendshme, nisin hetimet Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet për vjedhjen që dyshohet se ka ndodhur në datë 2 tetor në parkun e ministrisë së B
Vidhet kisha në Himarë Ditën e sotme është vjedhur kisha e Shën Dhimitrit në Palasë të Himarës. Autorët kanë vjedhur një sasi prej 10 mijë
Thyhet dhe vidhet bankomati në Kavajë, shoqërohen 10 persona Një bankë e nivelit të dytë ka rënë pre e një grabitje gjatë natës. Persona ende të pa identifikuar kanë arritur të thye
Vidhet Lamborghini 250 mijë euro në Tiranë, arrestohet 38 vjeçari nga Elbasani Policia ka finalizuar operacionin “LUXURY CARS”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e trafikimit të mjeteve
Vidhet banka në Dragash Policia njofton se një punëtor i një banke komerciale në Dragash ka raportuar se persona të panjohur kanë tentuar të vje