999 rezultate për

videove

Instagrami zgjat deri në 4 orë transmetimin e drejtpërdrejtë të videove Instagrami ka prezantuar disa karakteristika të reja për të inkurajuar përdoruesit që të transmetojnë drejtpërdrejt vide
TikTok ndalon së punuari në disa vende TikTok ka ndaluar së punuari në Mbretërinë e Bashkuar, Holandë dhe në Australi, teksa përdoruesit raportuan probleme me
Pas dhjetra videove nga Miami, Alketa përballet me ndjekësit: Si katunarët në Tiranë (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu po i kalon këto ditë në Miami, Florida ku duket se po argëtohet shumë, dhe ka postuar dhjetra foto dhe vid
Iu kishin publikuar videot në faqe pornografike, 22 gra marrin dëmshpërblimin marramendës Një gjykatë amerikane ka vendosur që 22 gra duhet të dëmshpërblehen me 12.7 milionë dollarë nga pronarët e një faqeje po
Alkool dhe vajza topless, Gashi bën mirë t’ju bëj "block" prindërve pas videove +18 (VIDEO) Gashi ka kaluar një mbrëmje të çmendur për të festuar lançimin e albumit të tij të parë! Këngëtari shqiptar shoqërohe
Modelja seksi shqiptare pjesë e festave dhe videove të çmendura të Dan Bilzerian (VIDEO) Dan Bilzerian është një ndër meshkujt më të ndjekur në Instagram, i cili njihet në të gjithë botën për jetën e shfrenuar
Shqiptari i bën rreng edhe "mashtruesit" me akulloret në Turqi (VIDEO) Të shpeshta janë videot që shohim nga Turqia kur dikush blen akullore dhe nuk mund ta kap atë pasi shitësi manovron buku
Pas formatit të videove, Instagram vjen me tjetër risi Tashmë ndërsa ju lëvizni faqen kryesore të postimeve shiriti i historive mbetet i dukshëm. Zakonisht qëndron në krye
Më në fund Instagram lejon publikimin e videove 60 minutëshe Instagram ka publikuar një opsion të ri të publikimit të videove, i cili lejon përdoruesit të postojnë klipe të gjata.
Pas videove të tradhtisë, Khloe Kardashian lind para kohe Është zyrtare, Khloe Kardashian është mama. 33-vjeçarja është bërë nënë për herë të parë duke sjellë në jetë vajzën e sa
Si të ruani cilësinë e fotove dhe videove në Facebook Shpeshherë kur fotot dhe videot ngarkohen në rrjetet sociale ato humbasin cilësinë. Tashmë ka një mënyrë si të ruani fo
Qëllohen me armë dy nxënës në Los Angeles, arrestohet një vajzë Në një shkollë të mesme në Westlake District të Los Angelos, një vajzë ka shtënë me armë zjarri brenda klasës, duke qëll
Twitter po punon për të sjellë një Snapchat të ri Twitter është duke punuar për një funksion të ri që do të jetë shumë i ngjashëm me Snapchat. Lajmi bëhet i ditur edhe ng
Ishte pjesë e grupit terrorist, vritet nga një sulm reperi i njohur (FOTO LAJM) Zyrtarët gjermanë të inteligjencës thonë se një reper i bandës së rrugës, i cili u bë prodhuesi i videove të ekzekutimit
Pritet të zbardhet rasti Dehari, kthehen nga Austria analizat e videove nga burgu Në kohën kur do të bëhet një vit që nga vdekja e Astrit Deharit, pritet që në Kosovë të kthehen nga Austria analizat e v
Youtube më në fund prezanton si do t'i luftojë videot e terrorit Edhe pse rregullat e Youtube kanë qenë gjithhmonë të rrepta, ky rrjet social nuk ka mundur ti ndalojë dot videot që ndje
Ndryshimi mes Obamas dhe Trump përmes dy videove (VIDEO) Ekzistojnë dy lloje burrash. Ai që ju hap derën, ju prezanton me miqtë e tij në vend t’ju lë jashtë bisede, dhe mundë
Videot u manipuluan! Astrit Dehari vdiq në spital në orën 15 e ca ndërsa nga burgu sipas videove doli gjallë në orën 16.00 Fakte të reja po dalin në dritë në lidhje me vdekjen tragjike të aktivistit të Vetëvendosjes, Astrit Dehari. Në një a
Njihuni me të rejat nga YouTube YouTube ofron zakonisht sygjerime të shumta në fund të videos që po shikoni. Krijuesit e kanaleve në YouTube zakonis
Vritet në Siri ministri i Informacionit të ISIS-it Pentagoni ka deklaruar që në një sulm ajror nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka mbetur i vdekur një nga liderët më të