999 rezultate për

videot

Pezullohet studenti për postime satirike në YouTube Një student kanadez është pezulluar nga shkolla dhe është arrestuar nga policia për shkak të animacioneve satirike që ki
10 videot më të shikuara në Youtube Kemi përmbledhur për ju videot më të shikuara të të gjitha kohërave në YouTube. Në fakt, këtë listë për herë të parë e k
Edhe Myspace vendos të ndryshojë Ecuria e dobët e faqes më të popullarizuar sociale të para disa viteve MySpace, ka detyruar udhëheqësit e saj të bëjnë n
Videot zbavitese me te klikuarat ne internet Videot argëtuese janë ato që tërheqin pjesën më të madhe të përdoruesve t&e
Fillim zhgenjyes per videoteken e YouTube Është akoma herët të flitet për suksesin e projektit, por starti nuk është fare opti
Videot me popullore te YouTube per 2009 Fituesja e vendit të dytë e spektaklit televiziv “Britain’s Got Talent” (Britania Ka Talente
Top 5 videot e 2009-tes ne Yahoo! (VIDEO) Yahoo publikoi 5 videot më të shikuara në faqen e tyre të videove. E para është Megawoosh,