999 rezultate për

videot

Kësaj i thonë të shpëtosh për një fije (VIDEO) Ju ka ndodhur ndonjehere që të keni shpëtuar për një fije nga aksidenti? Drejtuesit por edhe këmbësorët që shihni në vid
Benzema: Mësoj nga videot e fenomenit Ronaldo Sulmuesi i Real Madrid, Karim Benzema frymëzohet nga ish-sulmuesi i kombëtares braziliane, fenomeni Ronaldo. Francezi bë
Videot më të klikuara të vitit (VIDEO) "Show" i qeverisë Rama në shembjen e disa ndërtesave, operacionet spektakolare të mjekëve, apo ushtrimi i dhunës së mësu
Videot 3D të rindërtimit të skenës së aksidentit të Olldashit (VIDEO) Eshtë rindërtuar në video 3D itinerari i rënies së makinës së Olldashit. Skenari është riprodhuar nga 4 ekspertët që kan
Dhjetë videot më të shikuara të javës (VIDEO) Nga "macja fluturuese" deri tek "testet e matematikës", portali i njohur britanik, Metro, ka zgjedhur 10 nga videot më m
5 videot më të bukura të javës në Albeu (VIDEO) Të kalosh Lanën me një 4x4, performanca e Tamera Foster në "X Factor UK", vjedhja nga dy të rinj në Brazil, i dehuri ia
Pamje tmerruese, qindra të vdekur në Siri (FOTO-LAJM) Update- Dita e sotme në Siri mund të konsiderohet si një ndër ditët më të kobshme, pasi genocidi ka përfshirë pothuajse
Sam, fenomeni 10-vjeçar i futbollit amerikan (VIDEO) Sam Gordon quhet fenomeni i futbollit amerikan që po çmend gjithë botën. Ai ështëv etëm 10 vjeç dhe luan në skuadrën e s
YouTube kategorizon videot gazmore YouTube ka ndërtuar një rrugë automatike për përcaktimin e videove gazmore edhe pse kompania mendon se humori është subj
Prifti bëhet pishman për videot: Humba unë Dritan Prifti deklaroi dje, gjatë një interviste televizive se është bërë “pishman” për publikimin e videos. Në emisioni
YouTube, ‘çdo person në planet ka bërë 140 shikime’ YouTube ka marrë më shumë se 1 trilion shikime online për videot e saj për vitin 2011-të. Kjo do të thotë se çdo person
10 videot “ngjitëse” të 2011-s (VIDEO) Ariu i sjellshëm, i cili përshëndet një vizitore të parkut me dorë është një ndër video që është përhapur më shumë këtë
10 videot më të këqija të 2011 (VIDEO) Në prag të fundit të vitit në muzikë klasifikohen këngët, artistët apo videot më të mira, por sot ne do t’ju njohim me n
Videot më të pëlqyera të Nëntorit (VIDEO) Nesër është e hënë dhe fillon një javë e re. Për ta filluar këtë javë për së mbari dhe duke qeshur, ju sugjerojmë të shi
YouTube bën ndryshimet më të mëdha në 6 vjet histori YouTube ka zbuluar ridizajnimin më të madh në historinë e saj. Ajo i është përshtatur më shumë modelit të një rrjeti sho
FBI publikon videot e spiunëve rusë (VIDEO) FBI publikoi videot që tregojnë Ana Capman dhe spiunët e tjerë rusë duke shkëmbyer informacione sekrete dhe para. Regjis
Qeni akrobat (VIDEO) Kush tha se qeni nuk mund të edukohet. Edhe pse mund të mendoni se po e torturojnë ai këtë e bën me shumë kënaqësi, pasi
5 videot më të bukura të verës (VIDEO) Këto janë videot më të shikuara dhe më të komentuara gjatë stinës së verës. Video ku një mace shfaqet duke luajtur me dy
Moti i tmerrshëm rrëzon reporterin (VIDEO) Nga përpjekja për të shmangur Uraganin Irene në Bregdetin Lindor, mijëra njerëz po largohen nga shtëpitë e tyre. Por, s
Dynamo, prestigjatori që ecën mbi ujë (VIDEO) Këto janë ndër videot e para që kanë dalë deri tani në YouTube në lidhje me performancën e prestigjatorit 28 vjeçar, Dyn