999 rezultate për

videot

Videoja për Shqipërinë nga David Guetta ndër më e klikuara (VIDEO) Kënga e këtij Evopiani vjen me videoklipe për të gjitha kombëtaret pjesëmarrëse. Kjo mënyrë është e mire menduar që k
Ja risia më e fundit në Facebookut Continuous Live Video API, është aplikacioni më i ri rrjetit social Facebook, i cili mundëson shfaqjen e video në kohën
Kërcënonte 14 vjeçaren italiane për videot erotike, shqiptari kapet në Tiranë Çdo ditë e më shumë po shtohen rastet e abuzimeve me vajza të mituara, por një 68 vjeçar, i cili ishte shpallur në kërki
Ja kush lufton kundër ISIS (VIDEO) Në jug të kryeqytetit sirian Damask po stërvitet një nga ushtritë më armiqësore kundër ISIS. Ata janë të gjitha luftë
Elvana Gjatës i vjedhin fotot, videot dhe mesazhet personale (FOTO LAJM) Elvana Gjata ka rënë pre e hajdutëve, ku mësohet se i kanë vjedhur fotot, videot dhe mesazhet personale. Burimet thonë s
Ndjenja e të ftohtit është ngjitëse Sipas një studimi më të fundit të realizuar nga Universiteti i Sussex në Britani të Madhe. Vullnetarëve që i shikuan vid
Policia greke rrahu keq tifozët e Bayernit (VIDEO) Policia greke ka rrahur tifozët e Bayern Munichut në tribunat e stadiumit në Athinë, para ndeshjes kundër Olympiacosit n
Daçiç kapet me "Baronin e Drogës" (VIDEO) Rrjeti i gazetarëve për hulumtim të krimit dhe korrupsionit – KRIK, ka publikuar video të hënën që tregojnë Dacic duke u
Hakerat rusë: Videot e ISIS me prerje koke janë filmime në studio?! (VIDEO) Shumë njerëz në botë kanë dyshime nëse videot që postohen nga ISIS në internet janë apo jo të vërteta. Grupi i hakera
Ja si t'i shikoni videot që YouTube i ka ndaluar (FOTO LAJM) Për të parë videot e ndaluara nga YouTube në vendin tuaj ekziston një mënyrë që mund të hapen përmes një opsioni në Goog
YouTube mundëson shikimin e videove me rezolucion 8K (VIDEO) Rezolucioni 4K mund të konsiderohet si standardi i ri për shikimin e videove. Nga fundi i muajit mars, YouTube mundësoi
YouTube, opsion për video me rezolucion 4K YouTube sjell risinë më të re për videot me rezolucion 4K dhe shpejtësi 60 pamje në sekondë. Kjo është një veçori që tan
Hoxha: Në videot "surprizë", politikanë dhe familjarë të përfshirë në çështje antiligjore Analisti Artan Hoxha ka paralajmëruar sonte në studion e “News24” se videot që priten të shfaqen nga palët e përfshira n
Instagram sjell risinë më të re për videot Instagram sjell përditësimin më të fundit të videove për të gjithë pajisjet me sistem iOS. Tani, videot në kohështrirjen
Kërcënon ish të dashurën me 1 milion lekë për videot intime Një 21 vjeçar do të procedohet penalisht për gjobvënie dhe kanosje, pasi ka kërcënuar të dashurën me 1 milion lekë, ose
YouTube, ja videot më të klikuara për 2014-ën (VIDEO) YouTube ka publikuar listën e videove më hit të vitit 2014, dhe në krye të videove kryesore të kësaj liste gjendet ajo e
Mel C nuk lejon vajzën të shohë Rihannan, shkak video-t seksi Konkurenca mes këngëtareve është shumë e madhe, e ndërsa Mel C ka ndaluar vajzën e saj që të shohë videot e Rihannas, pa
Videot e Flor Mumajesit, përsëri në Youtube (FOTO LAJM) Youtube më në fund ka zhbllokuar videot e Flor Mumajesit. Arsyet se përse këto video hiqen nga qarkullimi, lidhen me pla
"Uragani" Lopez, nuk ndalet me videot e reja Jennifer Lopez nuk ka të ndalur, e ndërsa çdo ditë në media është e pranishme për anën profesionale dhe jetën personale,
Kërcimi që po "çmend" arabët (VIDEO) Këto kohë në Arabinë Saudite, kërcimi i quajtuar "vallja e pinguinit" është kërcimi në modë, i cili për kërcehet nga nde