E FUNDIT/ Zjarr i madh në Tiranë
999 rezultate për

videot

Talenti i Romës shpreh nostalgji: Jam rritur duke parë videot e Leo Messit Talenti turk i Romës, Under po shkëlqen këtë sezon me rimanët teksa dhe në ndeshjen kundër Barcelonës u fut nga stoli në
Brenda festës përrallore të Xhensilës, Besi surprizon me gjestin romantik (VIDEO) Dita e djeshme për këngëtaren Xhensila Myrtezaj ka qënë një ndër ditët më të bukura në jetën e saj. Ajo ka mbushur 2
Rama përplaset keq me qytetarin: Të marrsha të keqen e mustaqeve Kryeministri Edi Rama kritikohet shumë herë nga ndjekësit e tij në Facebook për propagrandë. Reagime të ashpra kanë
E kërcënonte se do i publikonte videot intime, rumunia në kthetrat e shqiptarit NJë vajze rumune i ka kushtuar shumë njohja në rrjete sociale me një djalë nga Tirana. Kjo pasi kur lidhja e tyre vi
Trump ndez edhe një herë polemikat, shpërndan në Twitter videot me përmbajtje anti-myslimane Presidenti amerikan Donald Trump ka shkaktuar sërish polemika, pasi shpërndau tre video me përmbajtje anti-myslimane në
50-vjeçari kërcënon dy studentet në Tiranë: Do ju publikoj videot e seksit Gjykata e Tiranës ka përfunduar shqyrtimin gjyqësor ndaj një 50-vjeçari, i cili ishte kthyer në makth për dy studente në
Denoncimi i rëndë: Balili ka video të Ramës duke kryer orgji në Santa Quaranta Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka reaguar pas sekuestros së vendosur sot ndaj hotelit l
Artan Hoxha: Rama, i tmerruar nga videoja skandaloze që ka Sulmi i kryeministrit, Edi Rama, ditën e djeshme ndaj gazetarëve mesa duket ishte një inskenim për të larguar vëmendjen
Britania do të dënojë me 15 vite burg personat që shohin videot e ISIS-it Njerëzit që shikojnë shpesh përmbajtje terroriste në kompjuterët e tyre mund të përballen me dënim me burg prej 15 vjet
Merr fund Fb.0, si të zgjasni pa fund internetin në celularin tuaj Pse interneti në celularin tuaj konsumohet shpejt? Fotot me rezolucion të lartë dhe videot që shihni harxhojnë shumë MB
Rita dhe Roza Lati harbohen sëbashku në lokal nate (FOTO LAJM) Edhe pse pothuajse nuk ndodh kurrë që të rinjtë të marrin prindërit me vete kur dalin për tu argëtuar në lokale nate, du
Diçka e pazakontë shfaqet në qiellin e Suharekës (VIDEO) Në qiellin e Studencanit të Suharekës, u shfaq diçka e pazakontë. Në disa fotografi të kapura nga qytetarët si dhe vide
"Çmendet" vajza e Albërie Hadërgjonaj: Para, alkol edhe striptiste Anxhelina Hadërgjonaj është një nga vajzat më seksi shqiptare. Prej disa vitesh ajo jeton në SHBA ku po përpiqet të
Youtube më në fund prezanton si do t'i luftojë videot e terrorit Edhe pse rregullat e Youtube kanë qenë gjithhmonë të rrepta, ky rrjet social nuk ka mundur ti ndalojë dot videot që ndje
Lupçes "i ikën mendja": Nëse Katerina sheh videot e festës së beqarisë, i jep fund Zhdukja e djemve të Big Brother për dy orë ka hedhur dyshime tek vajzat se çfarë mund të kenë bërë ata gjatë këtij 2 orë
MPB i dorëzon prokurorisë videot e personave që hapën dyert e Kuvendit Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë i ka dërguar Prokurorisë Publike videot e personave që i hapën dyert e Kuv
Media austriake publikon videot: "Shqiptarët do i shpartallojmë për një orë" Mediet austriake kanë publikuar skandalin më të madh të përgjimve në Europë, shkruan "Der Standard". Në gjashtë kuti
Facebook vijon risitë, videot do të regjistrohen në 360 gradë Facebook synon ende frontin e videos. Rrjeti social më i përdorur synon të hapë mundësinë e lançimit të videove dire
Instagram me një përditësim të ri, ja çfarë ndodh me videot Vitin e kaluar kur Instagram shtoi opsionin e video transmetimeve live, shumë përdorues të tij janë ankuar për mos pasje
Përdoruesit e Gmail, së shpejti më shumë se dërgim emaile-sh Përdoruesit e Gmail-it do të bëjnë më shumë se dërgim e-mailesh me aplikacionin e tyre të postës elektronike falë një pë