999 rezultate për

videos

Telefonatë me Kylie Jenner, si qëndron e vërteta e videos së Getinjos (VIDEO) Kylie Jenner është një ndër personazhet më të ndjekur e të komentuar në mbarë botën dhe nuk ka një person të vetëm në ko
Përmes videos më të ëmbël me partnerin, Dulce Maria zbulon gjininë e fëmijës (VIDEO) Në muajin qershor, aktorja e famshme e “Rebelde”, Dulce Maria njoftoi se ishte në pritje të një fëmije. Ndërsa dje, akto
Pas videos emocionuese, 9-vjeçarit i vijnë mijëra aplikime për ta birësuar (VIDEO) “Shpresoj që dikush të më zgjedhë”, tha Jordan, 9 vjeç, nga Oklahoma, në një video që tashmë është virale. Jordan, i
Pas videos së Georginës si sirenë, të gjithë po e quajnë Cristianon me fat (FOTO LAJM) Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, filloi përgatitjet për sezonin e ri. Portugezi është rikthyer në Torino pas pu
Pas videos së Georginës si sirenë, të gjithë po e quajnë Cristianon me fat (FOTO LAJM) Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, filloi përgatitjet për sezonin e ri ditën e djeshme. Portugezi është rikthyer
E vërteta e videos ku Cardi B shfaqet duke dëgjuar këngën shqiptare (VIDEO) Ditën e sotme i gjithë rrjeti po zien nga lajmet se Cardi B në një video live në Instagram ka dëgjuar këngën “Të ka lali
Rudina publikon videon me Markun: Sa i mirë je Aktorja dhe moderatorja, Rudina Dembacaj ka hapur së fundmi kanalin e saj në "Youtube", ku ndan me ndjekësit video nga m
Pjesë e videos por*o? Trejsi Sejdini tregon të vërtetën e pamjeve që po qarkullojnë në rrjet Trejsi Sejdini është një ndër modelet më të komentuara në Shqipëri. Por duket se Trjejsi është lodhur nga e gjithë kj
Vajza e Sabianit bën twrk para kamerës: Kemi ikur nga mendja (VIDEO) Vajza e këngëtarit shumë të dashur për publikun, Keisi është kthyer tashmë një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit.
OVL-UÇK reagon ndaj publikimit të videos nga gazetari maqedonas Gazetari maqedonas, Zoran Bozhinovski, ka ndarë një video në Facebook, ku shihen disa persona në një veturë. Sipas ga
Historia e vërtetë pas videos më të famshme të momentit (VIDEO) Burrat afrikanë me kostum, syze dhe kapele, që kërcejnë nën ritmet e “Astronomia” të Vicetone dhe Tony Igy teksa mbajnë
Marina Vjollca vihet përball videos së 10 viteve më parë, sa ka ndryshuar moderatorja (VIDEO) karriera e Marina Vjollcws ka startuar nw Top Channel, nw stacionin televiziv ku moderatorja ka patur edhe njw karrier m
U përfolën për lidhje, reperi nuk i reziston dot videos joshëse së Kejvinës (FOTO LAJM) Prej kohësh, modelen shumë të bujshme, Kejvina Kthella e kemi parë të vazhdojë karrierën e saj në Amerikë. Por pak ko
Vesa Luma pas videos virale të 9-vjeçarit: Edhe unë kam qenë e bulluar (FOTO LAJM) E kemi parë prej shumë vitesh në ekran, e rrethuar nga shumë dashuri, por asnjëherë nuk na kishte shkuar në mendje se kë
Paralajmërohet skandali i radhës pas videos së Allës duke konsumuar kokainë Opozita ka paralajmëruar një tjetër skandal pas atij te kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla. Pas videos së Lefte
"Zonja torollake", Albana Osmani kapet keq me komentuesen pas videos në parukieri (FOTO LAJM) Si gjithmonë shumë aktive në rrjetet sociale dhe komplekset që ka vendosur ti le mënjanë, Albana Osmani ka publikuar një
Gjenerali vë në pozitë Allën pas videoskandalit: Nëse e ndjen veten dibran, jep dorëheqjen! Kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla ka shkuar në SPAK, një ditë pasi gazetari investigativ Artan Hoxha ka publikuar vi
Çfarë thonë banorët për videoskandalin: Kur e pi Rama në Tiranë, pse mos e pinë edhe në Bulqizë Pas videos të publikuar ku thuhet se kreu i Bashkisë Bulqizë, Lefter Alla konsumonte kokainë, në këtë institucion ka kap
Kryebashkiaku Alla në SPAK pas videos me kokainë, zbulohet kush e shoqëron (VIDEO) Vetëm pak minuta më parë kryebashkiaku i Bulqizës Lefter Alla, videoja e së cilit po bën xhiron e rrjetit është paraqitu
Detajet e videoskandalit të Lefter Allës, kur u filmua dhe kush ishte i pranishëm Gjatë publikimit të videos së kryebashkiakut të Bulqizës Lefter Alla, pasditen e sotme gazetari investigativ Artan Hoxha