999 rezultate për

videoja

Del videoja, Gent Cakaj pret që t’i hapi derën e makinës gruaja në moshë (VIDEO) Sot Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj ka marrë pjesë në ceremoninë e marrjes së kryesisë së OSBE-së nga Shqipëria
Del videoja se si vidhen ndihmat për tërmetin në Shqipëri (VIDEO) Ish- kryeministri Sali Berisha poston një video ku pretendon se është regjistruar në një nga mangazinat ku bëhet shpërnd
Videoja intime me Sorecën: "Të kenë turp ata që i bien kot më qafë Romina Kukos" Aleanca e Grave ka reaguar duke i dalë në krah zv.ministres së Brendshme, Romina Kuko pasi emri i saj është lakuar në di
Videoja intime, Romina Kuko: Aludohet pa pikë turpi për mua dhe Sorecën (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në media po aludohet në lidhje me një video intime që pasqyron momente mes një zyrtareje të ministrisë
E lidhur me biznesmenin turk, del videoja e Genta Ismailit (VIDEO) Një video e Genta Ismajlit dhe një djali misterioz duke u puthur në buzë dhe një tjetër duke vallëzuar në një club në Zv
Tupac Shakur është gjallë? Del videoja që po "i çmend" të gjithë (VIDEO) Një video që po qarkullon në rrjet ka nxitur spekulimet se Tupac Shakur është gjallë. Aty duket një djalë që po flet në
Tupac gjallë? Publikohet videoja që po habit rrjetin (VIDEO) Pavarësisht se nuk ka ndonjë fakt, teoricienët konspirativ vazhdojnë të besojnë se Tupac Shakur, reperi që vdiq më 1996,
6 vite pa Sokol Olldashin, publikohet videoja e rrallë e ish-deputetit (VIDEO) 6 vite më parë humbi jetën në një aksident tragjik Sokol Olldashi. Ish-deputeti vdiq më 20 nëntor të vitit 2013, teks
Videoja e s*ksit të ambasadorit, Artan Hoxha: Këshilltari të thirret në Prokurori Gazetari Artan Hoxha ka bërë thirrje që Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidencës të merret në mënyrë urgjente në Prokurori n
Meta i përgjigjet me "kërcënime" Xhafajt: Videoja po përgatitet! Presidenti Ilir Meta me anë të një postimi në rrjetet sociale ka reaguar në lidhje me presionin që sipas tij po i bëhet
Videoja bën xhiron e botës, qesja "ecën" në mënyrë misterioze në vijat e bardha (VIDEO) Pamje të çuditshme që qarkullojnë në rrjet na kanë lënë shpeshherë pa fjalë. E tillë është edhe kjo vieo që nuk ësht
Videoja e llahtarshme bën xhiron e rrjetit, pitoni gllabëron dhinë me një hapje goje (VIDEO) Një video e tmerrshme ka qarkulluar në media, ku një piton gjigant gllabëron në mënyrë të llahtarshme një dhi. Njerëz
Tha se u dhunua, del videoja e momentit kur policia shmang provokimin e nënës së Katsifas (VIDEO) Dy ditë më parë, nëna e ekstremistit grek Kostas Katsifas u ankua se policia shqiptare e kishte dhunuar për të mos e lën
Vajza i lan dhëmbët krokodilit, videoja bëhet virale (VIDEO) Edhe pse në fakt prindërit zakonish fusin në vaskën e fëmijëve një rosak apo lodra, këta prindër e kanë kaluar cakun.
Kështu mund ta prisni shegën brenda një minuti (VIDEO) Sipas një videoje të re, që është bërë virale në rrjet, të gjithë ne i paskemi prerë shegat gabim. Ky vit ka pasur me bo
Del videoja me kallash në krah, Haxholli donte të eliminonte shefin e sigurisë së burgjeve? Një video e publikuar së fundmi tregon një mesazh për Bledar Toçin, autorin e krimit në Kavajë. Në pamjet e publikuar
Videoja e frikshme bëhet virale, kukulla e pushtuar lëviz sytë dhe buzën (VIDEO) Një video e tmerrshme ka qarkulluar në rrjet këto ditë ku duket një kukull që përdorej nga një artist shumë shumë vite m
Mësuesja mohon akuzat, por videoja e saj me nxënësin përfundon në faqet porno (FOTO LAJM) Një ish-modele që u bë mësuese në një shkollë djemsh, akuzohet për marrëdhënie seksuale me një numër të lartë nxënësish.
4.5 vite burg për gjyqtarin, videoja që e "mori më qafë" Gjykata ka dënuar me katër vite e gjashtë muaj burg gjyqtarin nga Fieri, Roland Hysi pasi i filmua duke kërkuar favore s
Videoja që bëri xhiron e rrjetit, si torturohen kafshët në këtë laborator (VIDEO) Janë shfaqur pamjet që tregojnë trajtimin e tmerrshëm të majmunëve, qenve dhe maceve që dyshohet se po mbaheshin në një