999 rezultate për

videoja

VIDEO/ Beiruti i godit nga një raketë: Videoja bën namin në rrjetet sociale Më tepër se 130 të vdekur, rreth 5 000 të plagosur, shumë të humbur dhe gati 5 miliard dollar dëme materiale. Ky ësh
Videoja intime me Flori Mumajesin, Jonida Maliqit nuk i paska dalë e keqja (FOTO LAJM) Krejt papritur, kur askush nuk kishte dyshuar, në rrjet u shpërnda një video e Flori Mumajesit dhe Jonida Maliqit të kap
I doli videoja ku pinte verë dhe thyente gota, reagon Pëllumb Pipero (VIDEO) Pëllumb Pipero ka reaguar pas videos së tij që u bë virale në rrjetet sociale, ku shfaqej duke pirë verë dhe trokitur go
Pamje nga një incident në Tetovë, sulmohet shefi i policisë (VIDEO) Sipas dëshmitarëve okularë që ishin në vendngjarje, thuhet se ishte këshilltari i Ministrit të Brendshëm Çulev, Zoran Gj
Del videoja me fjalët e fundit e Floyd: Thuaju fëmijëve të mi që i dua! (VIDEO) Detaje të reja janë publikuar së fundmi për vdekjen e George Floyd, afro-amerikani i cili u vra barbarisht më 25 maj të
I vuri flakën flamurit shqiptar në mes të Sarandës, në kërkim minoritari grek Ka shkaktuar jo pak zemërim videoja e rëndë një minoritar grek digjte flamurin shqiptar në mes të Sarandës. Manol Vit
Del videoja: Bujar Leskaj bën mundje në lokal, Sali Shehu arbitër (VIDEO) Politikanët shqiptarë janë bërë shpesh protagonistë të videove të ndryshe, një pjesë e tyre edhe të pazakonta. Kështu
Moment tensioni, personalitetin italian e "përpijnë" dallgët në Palasë (VIDEO) Vittorio Sgarbi rrezikoi të mbytej mes dallgëve të larta të bregdetit të Palasës në Dhërmi. Videoja shqetësuese është
Nuk ka fund "tmerri" në SHBA, del videoja e vrasjes së një tjetër afrikano-amerikani nga policia (VIDEO) Vdekja e George Floyd shkaktoi një valë të madhe protestash dhe trazirash në 50 shtetet e SHBA-ve. Akoma pa mbaruar f
Ardi Veliu censuron edhe rrjetet sociale, fshihet videoja virale në faqen e "Albeu.com" në "TikTok" Ardi Veliu skandalizoi publikun shqiptar, por edhe përfaqësuesit e ambasadave të huaja në Shqipëri me veprimin si në koh
Doni të shihni si shpërndahet COVID-19? Videoja zbulon të vërtetën e hidhur (VIDEO) Vetëm pak kohë pasi lokalet dhe restorantët po flitet të hapen, një video është bërë virale në të gjithë botën. Një e
I shqetësoi të gjithë me videon nga siptali, Morena zbulon gjendjen e të atit (FOTO LAJM) Këngëtarja Morena Taraku para dy ditësh publikoi në rrjete sociale një video të të atit. Ai ishte shtrirë në spital dhe
Efektivi i policisë gjeste të turpshme me vajzën në rrugë: Videoja bëhet virale (VIDEO) Një video-skandal është bërë viral brenda pak orësh në rrjetet sociale, por cudia është se këtë herë janë përfshirë forc
Vogëlushja mposht koronavirusin, videoja e saj bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Një video emocionuese ka bërë xhiron e rrjetit duke krijuar empati nga të gjitha anët e globit. “Fëmija mrekulli” ësh
Videoja erotike e zyrtarit të lartë shqiptar u bë virale, AKEP bllokon linket (FOTO LAJM) Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare ka njoftuar bllokimin e aksesit të disa përmbajtjeve pornografike në S
Festoi e vetme 88-vjetorin, videoja e gjyshes që i këndon vetes prek botën (VIDEO) "Kur i thashë gjyshes se tani është bërë një yll, ajo mu përgjigj unë nuk jam yll por jam Galaktikë. Ajo e do vëmendjen
Video bëhët virale, aktori i njohur kap fansen nga fyti dhe e përplas në tokë (VIDEO) Së fundmi videoja e aktorit të njohur Ezra Miller është duke bërë xhiron e rrjetit. Një fans ka arritur të regjistroj
Ia doli, videoja prekëse e të riut shqiptar që mposhti COVID-19: Humba shokun, ishte i ri! Shqipëria është kthyer në një karantinë, janë pezulluar lëvizjet, puna dhe të gjitha aktivitete e tjera shoqërore, kjo p
Gafa e Ramës e kalon Shqipërinë, media italiane: Si mundet të publikojë atë video? (VIDEO) Kryeministri Edi Rama është bërë "objekt diskutimi" në Shqipëri dhe jashtë saj pas videos së tmerrshme të dhunës të post
"Kam vite si kandidate për në Sharrë", gruaja e moshuar bëhet virale brenda 48 orëve (VIDEO) Edhe pse moshat e thyera janë ato më të rrezikuarat nga koronavirusi, kjo nuk e ka penguar një zonje që të dalë dhe t'i