999 rezultate për

videoid

E frikshme, Tornado që merr gjithçka para (VIDEO) Tornadoja e fuqishme që ka kaluar nëpër një zonë të banuar në Wyoming përveç se ka shkaktuar zhurma dhe breshër, gjithas
Meksikë, vriten 8 shoferë taksie (VIDEO) Tetë shoferë taksie janë qëlluar për vdekje nga një grup personash të armatosur në Meksikë. Ngjarja ka ndodhur në Guadal
Nëndetësja e re për shkenctarët dhe të pasurit (VIDEO) Kjo është një nëndetëse për shkencëtarët por edhe për njerëzit shumë të pasur të cilët pëlqejnë të eksplorojnë botën nën
Terapi magnetike për të folurit (VIDEO) Ajo që më parë përdorej si terapi për kancerin tani po përdoret për të ndihmuar njerëzit që kanë probleme me të folurit.