999 rezultate për

video

Të shtënat në SHBA, punonjësi vret shefin dhe më pas veten (VIDEO) Qyteti i Dallasit është zgjuar me të shtëna armësh, si pasojë e të cilave kanë humbur jetën dy persona. Mediat amerik
Ja ç’bëjnë protestuesit e PD-së kur kalojnë pranë selisë së PS-së (VIDEO) Protesta 60 minutëshe e opozitës ishte paqësore, ndonëse u bllokuan 5 rrethrrotullimet kryesore të Shqipërisë, përfshi k
Bebe Rexha këndon live në dasmën shqiptare (VIDEO) Këngëtarja Bebe Rexha nuk e ka mohuar asnjëherë origjinën e saj shqiptare, madje ajo ka treguar gjithmonë se është vajza
Mediat serbe: Millosheviçi ishte agjent i CIA-s (VIDEO) Ish president i Republikës Federale të Jugosllavisë, Sllobodan Millosheviç, është konsideruar gjithmonë si një figurë e
Ronaldo tërbohet me shokët e skuadrës: A keni nevojë për ...? (VIDEO) Crtistiano Ronaldo nuk e kishte menduar kurrë se shokët e tij të skuadrës do të lejonin rivalët që të shënonin golin e a
Këngëtari i njohur shqiptar përdorues i kokainës: "Ja ku e gjeta shpëtimin" (VIDEO) Pëllumb Elmazi, i njohur ndryshe me emrin Mandi i Nishtullës është bërë i njohur në tregun muzikor shqiptar pas publikim
Ja çfarë thanë pas ndeshje protagonistët e "El Clasicos" (VIDEO) Pas një mbrëmje magjikë që na dhuroi "El Clasico", të gjithë në Spanjë, por jo vetëm diskutojnë rreth kësaj ndeshje.
Zhbllokohen rrugët, Basha ka një mesazh të fortë për Ramën (VIDEO) U mbyll para pak minutash protesta e opozitës duke mbajtur të bllokuara të gjitha akset kryesore kombëtare për 60 minuta
Si u festua goli i Messit në Lushnjë, çmendet tifozi (VIDEO) Barcelona është një ndër skuadrat me më shumë tifozë në të gjithë botën, dhe sigurisht me një numër të konsiderueshëm ed
Pamje të rralla, tufa me peshkaqenë të tëbuar i afrohet bregut (VIDEO) Një tufë e vërtetë me peshkaqenë është xhiruar nga droni në portin Stephens në Sidney. Pamjet tregojnë se si një tufë me
Pamjet me dron, ja sa demokratë iu bashkuan thirrjes së Bashës (VIDEO) Demokratët kanë bllokuar një pjesë të mirë të rrugëve dhe shesheve të vendit duke protestuar me kërkesën e dorëheqjes së
Sony vjen me konceptin e ri për telefonat Smart (FOTO & VIDEO) Sony Xperia Edge është modeli më i ri i kompanisë Sony i cili po kërkon të krijojë treg në industrinë e smartphonëve.
Festa e çmendur e Neymar pas golit të fitores së Messit (VIDEO) Neymar nuk mundi që të ishte në "El Clasicon" e zhvilluar dje në "Santiago Bernabeo" për shkak se ishte i pezulluar. Bra
Florian Marku fitore spektakolare ndaj serbit në sytë e Canës (VIDEO) Florian Marku mori një tjetër fitore në MMA pasi mundi në Selanik serbin Suskasevic pas vetëm pak 2 minutash që në raund
Lali Eri rrëfehet për ish-të dashurën nga Kosova (VIDEO) Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, gjatë një interviste ndryshe për emisionin "Me Shukin" në "RTV Dukagjini" të K
Messi provokon keq tifozët madrilenë pas golit të tretë (VIDEO) Lionel Messi me golin në minutën e fundit, e vulosi fitoren e Barcelonës ndaj Real Madridit në Santiago Bernabeu. Mir
Barça fiton në ekstrem, ndiqni golat e "El Clasico-s" (VIDEO) Ishte vërtetë një derbi ajo mes Real Madrid dhe Barcelonës sonte me spektakël dhe shumë gola të dhuruar. Casemiro dër
Juventus i pandalshëm, shkatërron Genoan (VIDEO) Juventusi është treguar i fortë për Genoan, duke e mposhtur 4:0 në “Juventus Stadium”, ndeshje e vlefshme për xhiron e 3
Barça dhe Messi bëjnë përmbysjen e madhe në Madrid (VIDEO) Ka qenë një ndeshje derbi ajo mes Real Madrid dhe Barcelonës, ku këta të fundit e nisën në dezavantazh dhe në fund arrit
Rama paralajmëron qytetarët: Mos dilni nesër në rrugë se... (VIDEO) Në “Komunikimin e Javës” në rrjetin social Facebook, kreu i qeverisë Edi Rama tha se Partia Demokratike është shëmbëllty
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.