video

Si të pastrojmë furrën me sodë dhe uthull (VIDEO) Pastrimi i furrës së pjekjes është një ndër proceset më të vështira që mund të ndeshet çdo amvisë e shtëpisë. Ekziston n
Dalin pamjet, si Behrami shan tifozët serb pas golit të Shaqirit (VIDEO) Zvicra mposhti Serbinë falë 2 golave të futbollistëve shqiptarë, Granit Xhakës i cili barazoi rezultatin në 1-1 me një s
Shqiptari nuk iu përmbahet emocioneve, gjuan me armë brenda shtëpisë pas golit të Shaqirit (VIDEO) Me golat e bukur të Xhakës dhe të Shaqirit, Zvicra arriti të përmbysë rezultatin nga 0-1 në 2:1 ndaj Serbisë, për një fi
Shikoni çfarë ju ndodh serbëve nga tifozët shqiptarë (VIDEO) Zvicra ka mposhtur me rezltatin 2-1 Serbinë, duke përmbysur rezultatin e pjesës së parë, dhe ku kishte më bukur të dy go
Graniti shënon super gol dhe feston me shqiponjë, ja çfarë bëri Taulanti (VIDEO) Granit Xhaka ka shënaur një super gol në fitoren ndaj Serbisë dhe festoji me shqiponjë. Në videon e mëposhtme keni fe
Basha nxjerr videon: Si gënjeu Rama për taksat (VIDEO) Kreu i PD-së Lulzim Basha nëpërmjet një videoje ka denoncuar sipas tij, gënjeshtrat e Kryeministrit Rama për taksat.
Xhaka shënon super gol, çmend serbët me festimin e tij (FOTO VIDEO) Granit Xhaka ka shënaur një gol spektakolar, kundër Serbisë dhe më pas ka festuar me shqiponjë. Goli barazimit u shën
Çfarë rasti ka humbur lojtari shqiptar (VIDEO) Blermi Xhemaili ka humbur një rast të artë për të barazuar shifrat kundër Serbisë. Ndeshja momentalisht është 1-0 për
Vetëm 5 minuta lojë, shënohet goli i parë në Serbi-Zvicër (VIDEO) Serbia ka shënaur gol pas vetëm pesë minutash lojë në ndeshjen kundër Zvicrës. Mitrovic ka ngulur në rrjetë me kokë n
Pamje dramatike nga vullkani që shkatërroi 467 shtëpi (VIDEO) Vëzhgimet e shkencëtarëve kanë zbuluar pamjet dramatike të vullkanit shpërthyes të Hawaii që po përhapet nëpër peisazh m
Para duelit me Serbinë, flet babai i Shaqirit: Ja çfarë do bëjë djali im sonte (VIDEO) Hysen Shaqiri në intervistë tregon cka i tha djali pak para ndeshjes. Kjo është shtëpia një futbollisti të famshëm nga Z
Penallti për Islandën (VIDEO) Islanda kishte mundësinë e artë për të të ngushtuar diferencën. Ishte Gylfi Sigurdsson ai i cili bëri të pamundurën d
Harroje Messin, sulmuesi i Nigerisë shënon këtë gol spektakolar (VIDEO) Nigeria ka shënuar edhe golin e dytë përballë Islandës. Sulmuesi Ahmed Musa bëri të pamundurën duke dribluar të gjith
Ky është turpërimi më i madh i botërorit, spektakolar Neymar (VIDEO) Brazili ka arritur një fitore të vuajtur kundër Kosta Rikës me rezultatin 2-0, ku të dy golat janë shënuar në minutat sh
"Qameti" në Tiranë, në 20 minuta ra shiu që bie për një muaj (VIDEO) Mjaftuan pak minuta shi dhe breshër që t'i kthenin rrugët e Tiranës në mini lumenj të vegjël duke na rikujtuar problemat
Trajneri i Brazilit feston si i "çmendur" golin e Coutinhos (VIDEO) Coutinho i ka shënuar një gol shumë të rëndësishëm ditën e sotme, duke kaluar skuadrën e tij në avantazh, ku më pas ka s
Nuk mjafton goli, Neymar dhuron spektakël (VIDEO) Neymar është një nga lojtarët më të mirë të futbollit dhe këtë ai e ka demostruar edhe në ndeshjen e sotme kundër Kosta
Neymar "shpërthen" në lot pas fitores (VIDEO) Brazili ka arritur të marrë një fitore shumë të vlefshme ndaj Kosta Rikës, dhe tashmë është ngjitur në vendin e katërt t
Skandal, 15 minuta shi nxjerrin jashtë përdorimit "sheshin më të bukur në Europë" (VIDEO) Tirana, sipas Bashkisë së kryeqytetit mori pak ditë më parë çmimin si "hapësira më e mirë publike në Europë për vitin 20
Erion Braçe kap prej faqeje gazetaren pas pyetjes "me spec" (VIDEO) Prej disa ditësh Botërori Rusi 2018 ka marrë vëmendjen e gjithë botës. Sigurisht, edhe të politikanëve shqiptarë të