video

Super Depay, holandezi i dhuron fitoren Lyonit ndaj PSG (VIDEO) Lyoni ka mposhtur 2-1 Paris Saint-Germain me super golin e Depay që shënoi në minutën e 94’-të. Lojtari holandez Memp
Nuk ka fitues në Giuseppe Meazza, Inter dhe Roma ndahen në paqe (VIDEO) Nuk ka fitues në “Giuseppe Meazza”, Interi ka barazuar 1-1 me Romën, ndeshje kjo e vlefshme për javën e 21-të të Serie A
Barcelona manita Real Betisit, Messi me shokë nuk falin dhe marshojnë drejt titullit (VIDEO) Barcelona ka poshtëruar skuadrën e Real Betis me shifrat e thella 5-0 në " Estadio Benito Villamarín", ndeshje kjo e vle
Inter barazon shifrat ndaj Romës në Giuseppe Meazza (VIDEO) Inter ka barazuar shifrat në 1-1 ndaj Romës në "Giuseppe Meazza". Autori i golit është mesfushori Vecino që barazon
Barcelona shkatërron Betisin, Messi shënon golin e dytë personal (VIDEO) Barcelona po shkatërron Real Betisin me shifrat 4-0 në "Estadio Benito Villamarín". Është përsëri Messi ai që i dërg
Barcelona nuk ndalet, shënon edhe golin e tretë (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Real Betis në "Estadio Benito Villamarín". Goli është shënuar nga sulmu
Barça dyfishon rezultatin ndaj Betis (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Real Betis në "Estadio Benito Villamarín". Këtë herë është argjentinasi,
Barcelona kalon në avantazh ndaj Real Betis (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Betis në "Estadio Benito Villamarín". Goli është shënuar nga Ivan Rakitic në mi
PSG barazon shifrat ndaj Lyonit në minutat e fundit të pjesës së parë (VIDEO) Paris Saint-Germain ka barazuar rezultatin ndaj Lyonit në "Parc Olympique Lyonnais" Goli u shënua nga mbrojtësi i kra
Ronaldo bën shaka me një fëmijë: Messi është i keq (VIDEO) “Messi është i keq”, kështu i thotë Ronaldo në formë shakaje një fëmijë para gjithë lojtarëve të Realit në tunel para nd
Roma kalon në avantazh ndaj Interit (VIDEO) Roma ka kaluar në avantazh ndaj Interit në "Giuseppe Meazza". Goli është shënuar nga sulmuesi italian , Stephan El-S
Ka gol në ndeshjen Lyon - PSG (VIDEO) Lyon ka kaluar në avantazh ndaj PSG në "Parc Olympique Lyonnais" Autori i golit është sulmuesi, Nabil Fekir që ka shë
Blerja e re e Interit arrin në stadium për të parë ndeshjen (FOTO-VIDEO) Para ndeshjes me Real Betis, në konferencë për media, Ernesto Valverde tha se Rafinha është lojtar i rëndësishëm për eki
Kessie përmbys Cagliarin dhe i dhuron fitoren Milanit në Sardegna Arena (VIDEO) Milani ka fituar sot me një përmbysje spektakolare ndaj Cagliarit në "Sardegna Arena". Vendasit shënonin golin e ava
Southampton ndal Tottenhamin (VIDEO) Southampton ka ndaluar me rezultatin e përgjithshëm 1-1 ndaj Tottenham Hotspur, ndeshje kjo e vlefshme për javën e 24-të
Super Kessie, shënon dy gola për 7-të minuta (VIDEO) Milan e sheh veten në avantazh brenda shtatë minutash në "Sardegna Arena". Të dy golat janë shënuar nga Franck Kessi
Krimi i pasionit që tronditi Tiranën, dalin pamjet e vrasjes (VIDEO) Janë zbardhur pamjet e para nga krimi i rëndë sot në Tiranë ku një 23 vecar qëlloi mbi vajzën që dashuronte prej vitesh
Momenti kur Cristiano Ronaldo u dëmtua (VIDEO) Cristiano Ronaldo shënoi dy gola kundër Deportivos, por u largua nga loja para kohe për shkak të një dëmtimi. Portuge
Cagliari befason Milanin, kalon në avantazh në Sardegna Arena (VIDEO) Cagliari ka befasuar Milanin duke shënuar golin e avantazhit në "Sardegna Arena" Goli është shënuar nga mesfushori Ba
Bayern Munich mposht Werder Bremen dhe marshon drejt titullit (VIDEO) Bayern Munich e ka mposhtur 4:2 Werder Bremenin në “Allianz Arena”. Bayerni i shënoi katër gola Werderit. Në letër