999 rezultate për

videa

Fiton Chelsea, barazon City, humbet Arsenal (VIDEO) Manchester City ka bërë një hap fals drejt titullit kampion në Premier League teksa ka barazuar 3-3 në shtëpi nga Sunder
Bayern bën detyrën, ndalet M'Gladbah (VIDEO) Bundesliga gjermane sapo mbylli 7 nga ndeshjet e javës së 27-të të saj. Bayern Mynih, megjithëse mes vuajtjeve arriti të
Gerrard mund i vetëm Everton (VIDEO) Everton dështon pas 7 ndeshjesh pa njohur humbje dhe kjo ndodhi pikërisht në derbin e qytetit përballë rivalëve të Liver
Basel mposht edhe Bayern-in (VIDEO) Sivjet siç duket nuk ka skuadër që i bën ballë Bazelit. Pas Manchester Unitedit, në takimin e zhvilluar të mërkurën mbrë
Serie A, Cavani merr për dore Napolin (VIDEO) Napoli ka kryer një parapërgatitje tejet pozitive në vigjilje të ndeshjes së Champions League përballë anglezëve të Chel
United mposht Ajax-in, Atletico Lazio-n (VIDEO) Kanë përfunduar një pjesë e ndeshjeve të 1/8 së finales së Ligës së Evropës, ndeshje të cilat u karakterizuan me suksese
Premier League, United mposht Liverpool (VIDEO) Manchester United ka fituar përballjen më të rëndësishme të kësaj jave në Premier League, atë përballë rivalëve historik
Bundesliga: Fitore e vështirë për Bayern, bind Dortmund (VIDEO) Sapo kanë përfunduar 5 nga ndeshjet e javës së 19-të të Bundesligës gjermane të nisura në orën 15.30. Kryesuesit e Borus
Reus-Herrman leksion Bayernit (VIDEO) Një gabim i Manuel Neuer i kushtonte tre pikët Bajernit në startin e kampionatit përballë Gladbahut. Në startin e fazës
Penalltia shpëton Napolin nga humbja (VIDEO) Napoli e flaku tej shansin për të rikuperuar ndonjë pikë ndaj kryesueseve në klasifikimin e Serisë A teksa barazoi në sh
Francë, Marsejë nuk di të ndalet (VIDEO) Olimpik Marsejë siguron fitoren e tretë rradhazi dhe ngjitet në vendin e gjashtë në Ligue I në Francë. Në stadiumin Velo
Copa del Rey, Reali kalon makthin Malaga (VIDEO) Real Madrid vijon më tej rrugëtimin e tij në Kupën e Mbretit në Spanjë. Galaktikët arritën të fitonin minimalisht përba
Liverpool i dobët për City-n (VIDEO) Manchester City ka deklasuar Liverpoolin me rezultat 3:0, në derbin e zhvilluar të martën mbrëma në kuadër të xhiros se
Skoci, Celtic fiton derbin historik (VIDEO) Është një derbi që luhet që prej 1888. I 397-i, i luajtur në "Old Firm2 të Glasgow foli për Celtic. Rangers humbën ndesh
Gareth Bale i dhuron fitoren Tottenham (VIDEO) Mjafton Gareth Bale që Tottenham të mposhtë Norwich. Uellsiani ishte autori i një dy golëshi në pjesën e dytë të ndeshje
Barcelona "masakron" Hospitalet (VIDEO) Barcelona e ka shndërruar ndeshjen në Kupën e Mbretit në një ndeshje tenisi. Skuadra katalanase ka maskaruar 9-0 modestë
Serie A, Napoli tenis me Genoa (VIDEO) Ndeshjen e fundit për këtë vit Napoli e ka kthyer në një ndeshje tenisi. Skuadra e drejtuar nga Walter Mazzarri ka shkat
Bundesliga, Borussia M'ngladbah mbyll vitin me fitore (VIDEO) Borussia Monchengladbach rikthehet pas 2 javësh te fitorja në kampionat, duke mundur minimalisht 1-0 rivalët e Mainz, su
Lazio-Udinese barazim por fiton futbolli (VIDEO) Lazio e Udinese barazojnë 2-2 në “Olimpico”, por fitorja është padiskutim e futbollit. Fiton futbolli sepse në fushë sku
Roma bën Napolin të shijojë humbjen në shtëpi (VIDEO) Katër gola edhe në Napoli, ku Roma për meritë ndoshta edhe të skuadrës së Mazzarrit fiton një ndeshje shumë të rëndësish