999 rezultate për

vidal

Vidal largohet nga Barcelona si lojtar i lirë Është radha e Arturo Vidal për t’u larguar nga Barcelona. Pas largimit të Ivan Rakitic, serinë e largimeve Barcelona
E çuditshme, këta dy futbollistë po mundohen ta mbajnë Messin në Barcelonë Lionel Messi po pritet që të largohet nga Barcelona gjatë merkatos verore. Por, dy bashkëlojtarët e tij, Luis Suarez
Plotësohet dëshira e Contes, Interi arrin marrëveshjen me Vidal Inter thuhet se ka arritur një marrëveshje me Arturo Vidal, i cili aktualisht po punon për të liruar veten nga marrëvesh
Vidal larg Barcelonës, kërkon të ndërpresë kontratën Synimi i Interit, Arturo Vidal, raportohet se ka nisur bisedime me Barcelonën, duke shpresuar të ndërpresë kontratën e c
Vidal shumë pranë largimit nga Barcelona, drejt Serie A Mesfushori i Barcelonës, Arturo Vidal, nuk do të qëndrojë me klubin katalanas për sezonin e ardhshëm. Klubi nuk e ka në
Vidal "shuplakë" Barcelonës: Futbolli ka evoluar, ata kanë mbetur pas Arturo Vidal, i destinuar për t’u larguar nga Barcelona, ​​nuk i mbyll dyert ish-skuadrës së tij, Juventusit
Vidal: Do të isha i lumtur nëse Pirlo më fton te Juve Mesfushori i Barcelonës, Arturo Vidal, ka konfirmuar se do të ishte i lumtur të luante nën urdhrat e Andrea Pirlos te Ju
"Fiksimi" i Contes, por Vidal preferon kalimin te Juventusi Arturo Vidal mund të rikthehet në Serie A. Raportet e shumta bëjnë të ditur se Vidal dëshiron të rikthehet në Itali,
"Fiksimi" i Contes, Interi hidhet sërish në sulm për Vidal Emri i tij ka qenë i lidhur me atë të Interit disa herë në të kaluarën, por tani, më në fund, mund të krijohen kushtet d
Vidal provokon Bayern para ndeshjes Arturo Vidal është paraqitur në konferencë për shtyp para ndeshjes ndaj Bayern Munich. Para ndeshjes, Arturo Vidal, i
Vidal hedh poshtë zërat për largim nga Barcelona Arturo Vidal beson se skuadra duhet që sa më parë të marrë një vendim për Quique Setien. Trajneri i Barcelonës, Quiqu
Barcelona kalon në epërsi përballë Valladolid (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllojë shpejt rezultatin përballë Valladolid. Është Arturo Vidal lojtari që ka dërguar topi
Vidal sinjale Interit: Conte e di që jam një fitues, mund të besojë tek unë Mesfushori i Barcelonës Arturo Vidal del zbuluar dhe pranon se dëshiron një transferim te Interi, teksa ka zbuluar se ka
La Liga pranë rikthimit, Vidal: Barcelona ka 11 finale për të fituar titullin Me sezonin e La Liga që po rifillon, Barcelona është në krye të tabelës, me 2 pikë më shumë se skuadra e Real Madrid.
"Ka probleme me pijen", Vidal i kthehet Chiellinit: Unë jam qënie njerëzore dhe kam bërë gabimet e mia Chiorgio Chiellini ka shkruar një libër që pritet të publikohet ndërsa copëza tw tij po publikohen çdo ditë në media.
Chiellini: Vidal? Alkooli është pika e tij e dobët Autobiografia e Giorgio Chiellini tashmë është bërë e famshme duke qenë se prej shkrimeve të tij, mbrojtësi ka hapur nj
Interi ka gati listën me emrat e lojtarëve për kompletimin e mesfushës Interi në rinisjen e Serisë A do të ketë një synim të qartë, të vendosë në vështirësi Juventusin dhe të provojë t’i rrëm
Rrëfimet e Arturo Vidal: Nga uria që pësoi si fëmijë, te arrestimi i babait të tij dhe shumë skandale (FOTO LAJM) Arturo Vidal ka një karrierë të pasur në futboll duke luajtur për ekipe të mëdha si Juventus, Bayern, dhe Barcelona, shk
"Ti më bën të çmendem", reagon ashpër gruaja e Vidal: Nuk jemi ndarë, mos bëni blah blah (FOTO LAJM) Fillimi i vitit nuk ishte koha më e mirë për Arturo Vidal dhe të dashurën e tij, Sonia Isaza, shkruan Albeu.com. Mesf
Përveç futbollit, Vidal shkëlqen në një tjetër sport (VIDEO) Koronavirusi ka izoluar në shtëpitë e tyre të gjithë, ku përjashtim nuk bëjnë as futbollistët të cilët gjithashtu qëndro