999 rezultate për

vidal

Eriksen nuk bën "hajër", Vidal i preferuari i Contes Vidal është zyrtarisht futbollist i Interit, por pyetja që bëhet në këto momente është: çfarë do të bëhet me Christian E
Vidal flet si lojtar i Interit, ky është objektivi te klubi "zikaltër" Arturo Vidal ka publikuar mesazhin e parë pas transferimit në Inter. Arturo Vidal ka publikuar mesazhin e tij të parë
"Mire se vjen luftëtar", Interi prezanton Vidal Arturo Vidal është zyrtarisht lojtar i Interit. Njoftimi u dha nga klubi zikaltër nëpërmjet kanaleve zyrtare. Mesfus
ZYRTARE/ Arturo Vidal është lojtar i Interit Arturo Vidal është futbollist i ri i Interit. Arturo Vidal është zyrtarizuar si përforcim i ri i Interit. Mesfushori
"Edhe pse po vesh ngjyrat e gabuara, pac fat", Boeteng ngacmon Vidalin (FOTO LAJM) Arthuro Vidal ka mbërritur në Milano dhe shumë shpejt pritet të zyrtarizohet te skuadra e Interit. Mesfushori do të v
"Një ditë do takohemi sërish bashkë", Messi mesazh emocionues për Vidal Mesfushori Arturo Vidal, la sot Barcelonën për të zbarkuar në Milano, ku do t’i bashkohet Interit të Antonio Kontes.
Vidal zbarkon në Itali, ja kur i kryen testet mjekësore te Interi (VIDEO) Arturo Vidal pritet të jetë futbollist i ri i Interit. Kiliani tashmë ka arritur në qytetin e Milanos, bën të ditur g
Nuk ka më dyshime, Vidal mbërrin sot në Milano Arturo Vidal është një hap larg gjetjes së skuadrës së re. "Luftëtari" kilien do të bëhet lojtar i Interit në orët e ard
Vazhdon merkatoja e dobët e Barcelonës, Vidal te Interi për vetëm 1 milion euro Barcelona ka një mal befasishë për tifozët e saj në këtë merkato. Inter dhe Arturo Vidal kanë mbyllur marrëveshjen pë
E presin në Milano, Vidal kthehet të stërvitet me Barcelonën Në pritje për t’u transferuar te Interi, Arturo Vidal është rikthyer të stërvitet me Barcelonën, ndonëse siç raportojnë
Koeman përjashton sërish dyshen Vidal-Suarez Luis Suarez dhe Arturo Vidal pasi munguan në ndeshjen miqësore kundër Gimnastic de Tarragona u lanw jashtë listës së loj
Pritet të zbarkojë në Milano, Vidal stërvitet në rrugët e Barcelonës (VIDEO) Arturo Vidal është stërvitur sot në rrugët e Barcelonës. Arturo Vidal është duke kaluar ditët e tij të fundit si futb
Vidal përshëndetet me shokët te Barcelona, gati të niset për Milano Arturo Vidal afrohet gjithnjë e më shumë me Interin. Lajmi konfirmohet edhe nga mediat spanjolle me kilianin që prej
Tre milionë euro dëmshpërblim, Barcelona "heq qafe" Vidal, Telenovelës "Arturo Vidal" i erdhi fundi. Mesfushori kilian ka arritur marrëveshjen me Barcelonën për ndërprerjen e kont
Zyrtarizimi çështje orësh, Vidal është i Interit Gazetari Nicolo Schira bën të ditur se Interi ka siguruar Arturo Vidal dhe se zyrtarizimi është çështje orësh. Interi
Ndeshja miqësore e Barcelonës, Koeman lë jasht Vidalin dhe Suarez Ronald Koeman ka lënë jashtë listës Luis Suarezin dhe Arturo Vidalin. Barcelona luan sot një ndeshje miqësore me skua
Vidal te Interi si lojtar i lirë, kiliani firmos kontratë 2-vjeçare Arturo Vidal do të jetë lojtar i skuadrës së Inter. Lojtari kilian, Arturo Vidal, ka arritur të shkëpus kontratën me
Perisic dhe Vidal, Interi i prerë në lidhje me vendimet për këta futbollistë Një "jo" për Bayernin dhe një tjetër "jo" për Barcelonën. Interi nuk ka ndërmend ta huazojë sërish Perisicin te kampion
Vidal prish kontratën me Barcelonën, transferimi te "zikaltërit" çështje orësh Arturo Vidal tashmë mund të konsiderohet në të gjitha efektet një futbollist i Interit. Pas ditëve të tëra bisedimes
Mungon vetëm zyrtarizimi, Arturo Vidal gati firmën me gjigandët e Serie A Arturo Vidal do të jetë largimi i radhës nga Barcelona, teksa mesfushori kilian është pranë vetëm zyrtarizimit të Interi