999 rezultate për

vidal

Vidal hedh poshtë zërat për largim nga Barcelona Arturo Vidal beson se skuadra duhet që sa më parë të marrë një vendim për Quique Setien. Trajneri i Barcelonës, Quiqu
Barcelona kalon në epërsi përballë Valladolid (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllojë shpejt rezultatin përballë Valladolid. Është Arturo Vidal lojtari që ka dërguar topi
Vidal sinjale Interit: Conte e di që jam një fitues, mund të besojë tek unë Mesfushori i Barcelonës Arturo Vidal del zbuluar dhe pranon se dëshiron një transferim te Interi, teksa ka zbuluar se ka
La Liga pranë rikthimit, Vidal: Barcelona ka 11 finale për të fituar titullin Me sezonin e La Liga që po rifillon, Barcelona është në krye të tabelës, me 2 pikë më shumë se skuadra e Real Madrid.
"Ka probleme me pijen", Vidal i kthehet Chiellinit: Unë jam qënie njerëzore dhe kam bërë gabimet e mia Chiorgio Chiellini ka shkruar një libër që pritet të publikohet ndërsa copëza tw tij po publikohen çdo ditë në media.
Chiellini: Vidal? Alkooli është pika e tij e dobët Autobiografia e Giorgio Chiellini tashmë është bërë e famshme duke qenë se prej shkrimeve të tij, mbrojtësi ka hapur nj
Interi ka gati listën me emrat e lojtarëve për kompletimin e mesfushës Interi në rinisjen e Serisë A do të ketë një synim të qartë, të vendosë në vështirësi Juventusin dhe të provojë t’i rrëm
Rrëfimet e Arturo Vidal: Nga uria që pësoi si fëmijë, te arrestimi i babait të tij dhe shumë skandale (FOTO LAJM) Arturo Vidal ka një karrierë të pasur në futboll duke luajtur për ekipe të mëdha si Juventus, Bayern, dhe Barcelona, shk
"Ti më bën të çmendem", reagon ashpër gruaja e Vidal: Nuk jemi ndarë, mos bëni blah blah (FOTO LAJM) Fillimi i vitit nuk ishte koha më e mirë për Arturo Vidal dhe të dashurën e tij, Sonia Isaza, shkruan Albeu.com. Mesf
Përveç futbollit, Vidal shkëlqen në një tjetër sport (VIDEO) Koronavirusi ka izoluar në shtëpitë e tyre të gjithë, ku përjashtim nuk bëjnë as futbollistët të cilët gjithashtu qëndro
Interi refuzon ofertën e "frikshme" të Barcelonës për Martinez Inter thuhet se kanë refuzuar ofertën e parë nga Barcelona me 70 milionë euro, përfshirë Arturo Vidal dhe Nelson Semedo
Grumbullimi me kombëtaren, Kili vendos në karantinë Sanchez dhe Vidal Kili do të përballet me Uruguain në 26 mars dhe Kolumbinë 5 ditë më vonë, në sfidën e vlefshme për eliminatoret e Kampio
Ish-mbrojtësi i Juventusit: Conte donte Vidalin dhe jo Eriksenin Ish-mbrojtësi i Juentusit, Ciro Ferrara, ka zbuluar disa fakte interesante rreth transferimit të Eriksen te Interi. S
Ish-sulmuesi kilian i Interit: Vidal do të trasferohet te Interi sezonin e ardhshëm Vidal ishte shumë pranë transferimit te Interi gjatë afatit kalimtar të janarit por marrëveshja nuk u arrit në ditët e f
Barcelona në situatë alarmante para ndeshjes me Levanten, nuk stërvitet as Vidal Te Barcelona po mbizotëron një situatë alarmante kohët e fundit. Skuadra ka një numër shumë të pakët lojtarësh në dispoz
Kampioni i UFC i gatshëm për një duel të "egër" me McGregor Conor McGregor është në pritje për një kundërshtar të ri. Menaxheri i Jorge Masvidal, Abraham Kawa ka sugjeruar balla
Vidal te Interi? Setien jep vendimin e fundit Arturo Vidal do të qëndrojë te Barcelona. Mesfushori ishte shumë pranë kalimit te skuadra e Interit. Shkarkimi i Valv
Setien vendos për Vidal, kërkon edhe një sulmues Pavarsisht interesimit të vazhdueshëm të Interit, Arturo Vidal do të qëndrojë te Barcelona të paktën deri në fund të kët
Barcelona-Atl. Madrid, dalin formacionet zyrtare Barcelona do të përballet me Atletico Madridin në gjysëm finalen e Superkupës në ndeshjen që do të zhvillohet në Arabinë
Marotta zbulon publikisht objektivin e janarit Drejtori i përgjithshëm i Interit, Giuseppe Marotta ka konfirmuar se mesfushori i Barcelonës, Arturo Vidal është objekti