999 rezultate për

viagra

10 fakte që duken të pabesueshme, por janë 100% të vërteta 1. Banorët e qytetit ku prodhohet Viagra thonë se tymi që del nga fabrika ndikon burrat. Edhe pse Pfizer, kompania që pr
Viagra shënon rritje rekord të shitjeve për Shën Valentin Shitjet e ilaçit Viagra shënuan rritje të madhe në ditën e Shën Valentinit, rritja më e lartë e regjistruar ndonjëherë s
10 fakte që duken të pabesueshme, por janë 100% të vërteta 1. Banorët e qytetit ku prodhohet Viagra thonë se tymi që del nga fabrika ndikon burrat. Edhe pse Pfizer, kompania që pr
A e dini se vaji i ullirit është më i mirë se sa viagra Një dozë javore me vaj ulliri mund të jetë më e mirë se vigra në përmirësimin e performancës së meshkujve në dhomën e gj
Vetëm kështu mund të bënte bujë, çmeduria e futbollistit italian në ndeshjen e fundit (VIDEO) Kemi dëgjuar shumë gjëra gjatë jetës tonë, por kjo histori nga Italia mund të jetë kulmi. Ignazio Barbagallo, një fu
A e dini se vaji i ullirit është më i mirë se sa viagra Një dozë javore me vaj ulliri mund të jetë më e mirë se vigra në përmirësimin e performancës së meshkujve në dhomën e gj
A e dini se vaji i ullirit është më i mirë se sa viagra?! Një dozë javore me vaj ulliri mund të jetë më e mirë se vigra në përmirësimin e performancës së meshkujve në dhomën e gj
Prishtinasit harxhojnë para në viagra dhe motele Një industri e cila në Kosovë ka bërë revolucion viteve të fundit është ajo e “moteleve të seksit”, që janë krijuar për
Zbulohet viagra me eksploziv, zgjidhet halli i meshkujve problematik në shtrat Shkencëtarët kanë zbuluar një formë tjetër stimulanti për meshkujt që kanë probleme në shtrat, i cili jep efekt 12 herë
Eksperimenti me gratë shtatzëna shkakton vdekjen e 11 foshnjave Të paktën 11 bebe kanë humbur jetën pasi nënat e tyre morën viagra si pjesë e një eksperimenti mjekësor në Holandë.
Ndodh në Shqipëri, 80 vjeçari vdes nga viagra në hotel Një 80 vjeçar është gjendur i vdekur në dhomën e një hoteli në qytetin e Fierit. Ekspertët e kriminalistikës që shkuan n
Në Kosovë shiten akullore me viagra? (FOTO LAJM) Në rrjetet sociale po qarkullon një fotografi që besohet se është bërë në Prishtinë. Në shikim të parë, duket si një
E rrallë në Shkup / Hajduti-farmacistes: Më jep "viagra" ose të infektoj me SIDA Një ngjarje e rrallë ka ndodhur në lagjen Bunjakovec të Shkupit. Një hajdut ka kërcënuar punëtoren e një farmacie se, në
Lamar Odom në gjendje të rëndë, shkaku fenmrat dhe viagra Lamar Odom, ish-basketbollisti i Los Angeles Lakers në NBA, është gjetur pa ndjenja në një bordello të Nevadës dhe aktua
Viagra futbollistëve për të marrë frymë më mirë Stafi mjekësor i skuadrës argjentinase River Plate vendosi që t’i jepte futbollistëve viagra për të përballuar një ndesh
Ushtria izraelite merr Viagra Ushtarët izraelitë që vuajnë nga mosfunksionimi i gjenitalit mund të marrin Viagra. Mes 105 urdhrave të dhëna së fundmi
Harrojeni viagrën, përdorni spec djegës Edhe pse fusha e afrodiziakëve natyrorë ende nuk është hulumtuar sa duhet, me siguri mund të thuhet që disa ushqime i ja
Politikanë maqedonas, porosi “Viagrash” me telefon Inspektorët doganor mbrëmë kanë kapur një sasi të konsiderueshme të barërave të falsifikuar, gjatë kontrollit të bërë nd
Viagra u jep jetë bimëve Një kopshtar thotë në programin e tij televiziv se i mban lulet gjallë duke i ushqyer me dozë të vogël viagre. David Dom
Vogëlueshja që mbahet në jetë nga viagra Një vogëlushe në Britani, pasi ka bërë tre operacione në zemër po mbahet gjallë vetëm nga përdorimi i Viagrës. Cerys Sma