999 rezultate për

vezhgues

Testoni aftësitë tuaja vëzhguese! Sa gabime mund të gjeni në këtë foto? (FOTO LAJM) Ashtu si çdo muskul në trup edhe truri duhet të stërvitet dhe të mbahet në gjendje të mirë. Dhe sigurisht, një nga m
Testoni aftësitë tuaja vëzhguese! Gjeni çfarë ka që nuk shkon në foto? Të zgjidhësh enigmat është një mënyrë shumë e mirë për të ushtruar mendjen, e cila ka nevojë për stimulim të vazhdueshëm
Testoni aftësitë tuaja vëzhguese! Sa topa shihni në foto? (FOTO LAJM) Të zgjidhësh enigmat është një mënyrë shumë e mirë për të ushtruar mendjen, e cila ka nevojë për stimulim të vazhdueshëm
Testoni aftësitë tuaja vëzhguese! Sa katrorë shihni në foto? (FOTO LAJM) Të zgjidhësh enigmat është një mënyrë shumë e mirë për të ushtruar mendjen, e cila ka nevojë për stimulim të vazhdueshëm
Testoni aftësitë tuaja vëzhguese. Sa trekëndësha janë në foto? (FOTO LAJM) Të zgjidhësh enigmat është një mënyrë shumë e mirë për të ushtruar mendjen, e cila ka nevojë për stimulim të vazhdueshëm
Testoni aftësitë tuaja vëzhguese. Gjeni cilat nga këto ilustrime janë të njëjta (FOTO LAJM) Të jesh i vëmendshëm do të thotë të shikosh gjithçka përreth teje (njerëz, situata, ngjarje, etj.) Dhe pastaj të men
Testoni aftësitë tuaja vëzhguese! Sa gjallesa janë në foto? (FOTO LAJM) Në foton e mësipërme, shihet qartë një elefant dhe brenda tij vihet re një kalë, qen, mace dhe një mi. Nëse edhe ju
Testoni aftësitë tuaja vëzhguese, gjeni sa trekëndësha janë në foto (FOTO LAJM) Të zgjidhësh enigmat është një mënyrë shumë e mirë për të ushtruar mendjen, e cila ka nevojë për stimulim të vazhdueshëm
Testoni aftësitë tuaja vëzhguese! Çfarë nuk shkon tek kjo foto? (FOTO LAJM) Të jesh vëzhgues do të thotë të shikosh gjithçka rreth teje me kujdes. Shkathtësia për vëzhgimin e gjërave është shu
Testoni aftësitë tuaja vëzhguese, gjeni sa arushë fshihen në foto? (FOTO LAJM) Të zgjidhësh enigmat është një mënyrë shumë e mirë për të ushtruar mendjen, e cila ka nevojë për stimulim të vazhdueshëm
Mbi 2600 vëzhgues vendas dhe të huaj për monitorimin e zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) sot mbajti konferencën e parë për shtyp pas fillimit të votimit treditor në zgje
Vëzhguesi i Nismës përjashtohet nga qendra e numërimit të votave Vëzhguesi i Nismës Socialdemokrate, Behar Amerllahu, është përjashtuar nga Qendra e Numërimit të Rezultateve. Koordin
Bushati zgjidhet kryetar i misionit të vëzhguesve të OSBE për zgjedhjet në Bjellorusi Ditmir Bushati zgjidhet kryetar i misionit vëzhgues të Asamblesë Parlamentare të OSBE në Bjellorusi për zgjedhjet parlam
Nisma largon komisionerët dhe vëzhguesit nga QNR’ja Nisma Socialdemokrate ka vendosur që të largoj komisionerët dhe vëzhguesit nga QNR’ja. "Jemi këtu pranë QNR, jemi kët
Një person fotografon votën në Prishtinë Sot rreth orës 8:00, një person pasi ka votuar në shkollën “Ahmet Gashi” në Prishtinë, e ka fotografuar votën e tij.Lajm
Kosova voton sot: 6 kandidatë për kryeministër dhe 30 mijë vëzhgues në të gjithë vendin Në Kosovë mbahen sot zgjedhjet e parakohshme për Kuvendin, ndërsa votimet kanë nisur në orën 07:00 dhe mbyllen në 19:00.
Zgjedhjet në Kosovë, KQZ akrediton rreth 13 mijë vëzhgues Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbajtur mbledhjen e ditës së sotme KQZ ka akredituar sot edhe 9 mijë e 50 vëz
Juventusi dërgon vëzhgues në Stamboll për Muriqin Vedat Muriqi është duke shkëlqyer në kampionatin turk me fanellën e Fenerbahces. Ylli kosovar ka shënuar tre gola në
Koha për një mision gjerman në Ngushticën e Hormuzit Ngushtica e Hormuzit, një nga rrugët më të rëndësishme detare të botës është shumë e frekuentuar. Ajo shërben për di
Ademi: Të gjitha provat para 30 Qershorit ia dorëzova vëzhguesve të OSBE/ODIHR Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi ka njoftuar se ka patur një takim prej dy orësh me vëzhguesit e OSBE/ODIHR që m