999 rezultate për

veyron

BMW E34 M5 turbo kundër Bugatti Veyron (VIDEO) Edhe pse ka 12 vite që është prodhuar, Bugatti Veyron vazhdon të lë pas me performancë shumicën e super-veturave. Me
Bugatti Veyron, makina 2 milionë euroshe e Benzema (VIDEO) Sulmuesi francez i Real Madrid, Karim Benzema, është paraqitur në qëndrën stërvitore "Valdebebas" paraditen e sotme me s
Bugatti Veyron motor me 1200 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Bugatti Veyron është një makinë e shtrenjtë që kryesisht është për ata persona, të cilët nuk dinë ku të çojnë pasurinë e
Sportisti më i paguar në botë me një super-koleksion makinash (FOTO LAJM) Boksieri amerikan Floyd Mayweather bën një jetë luksoze dhe këtë nuk nguron ta ndajë edhe me fansat e tij në rrjetet soc
Makina më e shtrenjtë, Benzema "mburret" me Bugatti Veyron (VIDEO) Sulmuesi francez i Real Madrid Karim Benzema mbërriti dje në qëndrën stërvitore të kampionëve të Europës "Valdebebas" me
Bugatti zbulon imazhe të modelit të ri special Veyron Bugatti zbulon imazhe të modelit të ri Veyron në kuadër të edicioneve speciale. Grand Sport Vitesse është e dizajnuar në
Ja cili do të jetë modeli i fundit i Bugattit (FOTO-LAJM) Bugatti prezanton “Veyron Super Sport”, supermakinën e radhës me 1.500 kuajfuqi. Ky model do të ketë motorin 8.0-litërs
Shitet Bugatti i 400-të (FOTO-LAJM) Shitet Bugatti numer 400. Bëhet fjalë për makinën e fundit të një mini-serie dedikuar Jean Pierre Wimille, pjesë e proje
Bugatti Veyron, makina më e mirë në 20 vitet e fundit (FOTO-LAJM) Nuk është makina më e mirë e vitit por e një 20 viteve të fundit. Sipas një sondazhi të realizuar nga Top Gear, Bugatti
Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse, supermakina e Bugatti (FOTO-LAJM) Bugatti prezantoi pak ditë më parë një nga gjashtë modelet speciale të makinës Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse. Këto mod
Bugatti prezanton një tjetër supermakinë (FOTO-LAJM) Bugatti prezanton vitin e ardhshëm versionin final ultra-ekstrem të modelit të tij Veyron. Si bazë për versionin e ri do
Makina e zbuluar më e shpejtë në botë (FOTO-LAJM) Makina e zbuluar më e fuqishme në botë është klasifikuar Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse. Një rekord zyrtar i
Një femër arrin të shesë 10 Bugatti Veyron brenda 1 viti (FOTO-LAJM) Ajo cilësohet si shitësja më e mirë e makinave në botë pasi ka arritur të shesë për një vit nëntë makina Bugatti Veyron
Libanezët, gati supermakinën më të shtrenjtë në botë (FOTO-LAJM) Makina LykanHypersport e cila pritet të prezantohet në sallonin e Katarit pritet të jetë makina më e shtrenjte në botë.
Ky Bugatti Veyron është shumë i veçantë (FOTO LAJM) E njohur me makinat më të shpejta dhe të shtrenjta, Bugatti këtë herë ka prodhuar një super makinë tjetër. Dizajni i
Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse (VIDEO) “Bugatti” është marka e njohur botërore e cila prodhon automobila superluksoz. Së fundmi, është publikuar edhe videoja e
Sesto Elemento, makina më e shtrenjtë në botë! (FOTO LAJM) Për pothuajse një dekadë Bugatti Veyron është njohur për shpejtësinë dhe çmimin e tij të tepruar. Por tani duket se s
Makina që ecën me 430 km/h Automjeti i fundit i Bugatti-t është “perla” e vërtetë e sallonit të makinave të shpejtësisë në Gjenevë, Zvicër. E quaj
Bugatti Veyron, makina që harxhon më shumë Modelin Bugatti Veyron zakonisht e zbukurojnë epitetet si "më i shpejti", "më atraktivi", "më ekskluzivi", etj, por agje
Bugatti Veyron Bugatti Veyron është padyshim makina më e shpejtë në botë e përdorur në rrugë. Ajo mund të dominojnë absolutisht një ko