999 rezultate për

veture

Të fiksuar pas "Golf 5", në Maqedoni tashmë behet rrugë vjedhja e kësaj makine (VIDEO) Vjedhja e makinave "Golf 5" në rajonin e komunës së Çairit po bëhet rrugë. Kështu të paktën tregojnë të dhënat e qyt
Kaos në Barcelonë: Tifozët bllokojnë makinën e Griezmann dhe i kërkojnë të respektojë Messin (VIDEO) Disa tifozë të Barcelonës kanë rrethuar makinën në të cilën ishte Griezmann, duke kërkuar që ai ta respektoj Leo Messin.
Pedri nuk do të përdorë me taxi, Barcelona i blen makinë dhe e bën me shofer Futbollisti i Barcelonës, Pedri u bë hit në rrjetet sociale pasi që pas ndeshjes me Ferencvaros shkoj në shtëpi me taksi
Elefanti gjigant i vërsulet veturës, shoferi shpëton pa ndonjë lëndim (FOTO LAJM) Një set i fotografive mbresëlënëse shfaqin një elefant gjigant, i cili i ishte vërsulur një veturë në një rrugë në Kenia
Është i gjatë 2,18 m dhe ka 155 kg, holandezi nuk po mund të gjejë një veturë të rehatshme (VIDEO) Lartësia është padyshim një nga faktorët e rëndësishëm që ndikon në përzgjedhjen e makinës, të paktën midis atyre për të
​Volkswagen-i goditet financiarisht nga pandemia, 415 euro humbje për veturë Dallimet e mëdha në humbje thonë shumë për strukturën e biznesit të kompanive individuale. Nuk ka dyshim se kriza e s
Pamje si në filma: Në pikë të ditës vidhet makina në Kodrën e Trimave (VIDEO) Një rast jo shumë i zakonshëm ka ndodhur sot në lagjjen Kodra e Trimave në Prishtinë.Këtu rreth orës 15:05, afër shkollë
Bashkëshortja suprizon Insignen, i blen veturë 200 mijë euro për ditëlindje (FOTO LAJM) Gruaja e Lorenzo Insignes , Jenny Darone ka befasuar bashkëshortin e saj për ditëlindjen e 29-të. Ajo i ka blerë asaj
Dua-s dhe Anwarit u soset durimi, kapen "mat" duke thyer karantinën (FOTO LAJM) Çifti kanë thyer rregullat duke shkuar në vizitë te familja e Duas. Dua Lipa dhe i dashuri i saj Anwar Hadid u fotogr
Aksident i tmerrshëm në Maqedoni, treni godet makinën me 5 udhëtarë Sot pasdite rreth orës 19 ka ndodhur një aksident i tmerrshëm afër Velesit, ku treni ka goditur një veturë Reno. Sip
I dëmtohet vetura deputetes Aleksandrova: Dua hetim të plotë Persona të panjohur kanë dëmtuar veturën e deputetes Emilija Aleksandrova e cila i takon grupit të pavarur të VMRO-DPMNE
Formula 1, Mercedezi me pamje të re për vitin 2020 (FOTO LAJM) Mercedesi ka ndryshuar pamjen e saj këtë vit në Formula 1 duke marrë një dukje mjaft të veçantë. Drejtuesit e kësaj m
Aksident i rëndë në autostradën Shkup-Tetovë (FOTO LAJM) Rreth orës 19:00 në autostraden Tetov-Shkup është bllokuar komunikacioni,një veturë është rokullisur. Në vendëngjarje
Aksident në Qafë-Plloçë, shmanget tragjedia Një aksident ka ndodhur pak më parë në Qafë Plloçë. Autobusi i linjës Shqipëri-Greqi ishte duke ecur normalisht kur
Makina merr përpara biçikletën në Elbasan Një tjetër aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin e rrugës kombëtare që lidh qytetin e Elbasanit me ish-Kombinat
E stolis Golfin 2 si bredhin e Vitit të Ri (FOTO LAJM) Tashmë kur janë afruar festat e Vitit të Ri, dhe gjithçka po fillon të merr pamje festive, një kosovar është kujdesur që
Njihuni me bishën nga Suhareka që ngre vetura vetëm me duar (VIDEO) Shkëlzen Sylaj është i riu nga Suhareka që sfidon forcën e veturave, duke mos i lejuar ato që të lëvizin fare nga vendi,
Vetëm një shofer shumë i mirë mund ta nxjerrë makinën nga këtu (VIDEO) Disa njerëz kanë aftësi të pabesueshme të vozitjes, sa që edhe vështirësitë më të mëdha në vozitje u duken të lehta. Si
Vetëm pse piu ujë në veturë, shoferi dënohet me 150 euro gjobë Një shofer është gjobitur pasi piu ujë në një shishe plastike, ndërsa drejtonte automjetin gjatë një prej ditëve më të n
Karma, hajduti bëhet viral pasi i kthehet tulla mbrapsht (VIDEO) Edhe pse jeta e ka provuar shpeshherë që asgjë që bëjmë nuk kalon pa u kthyer pas nga universi, sërish njerëzit nuk i re