999 rezultate për

veturĂ

Seks në makinën me targa zyrtare (VIDEO) Keqpërdorimi i makinave shtetërore në Republikën e Kosovës po vazhdon të ndodhë nga zyrtarë të ndryshëm. Mirëpo, përp
Aksident në Gjilan, përfshihen katër persona, një i lënduar Një aksident trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Gjilan Prishtinë. Si pasojë e këtij aksidenti ku janë përplasur katë
TjetĂ«r aksident nĂ« KosovĂ«, vetura e KFOR’it pĂ«rmbyset nĂ« autostadrĂ«n ArbĂ«n Xhaferri Aksidenti i tretĂ« me radhĂ« ka ndodhur nĂ« autstradĂ«n ArbĂ«n Xhaferi, mĂ« saktĂ«sisht nĂ« fshatin BabushĂ« tĂ« Lipjanit. ZĂ«dh
Njihuni me Bugattin e ri, makina mĂ« e shtrenjtĂ« nĂ« botĂ« (FOTO LAJM) Bugatti ka prezantuar krijimin mĂ« tĂ« fundit – njĂ« super veturĂ« e cila do t’i kushtojĂ« atij qĂ« dĂ«shiron ta blejĂ«, plot 11
Aksion blic i policisë në Skenderaj Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Narkotikë pas një pune hetimore, dje në Skenderaj ka ndaluar tri vetura në të cila
NĂ« ZvicĂ«r e pĂ«soni nĂ«se e keni makinĂ«n me borĂ« ËshtĂ« njĂ« nga ato zhurmat e dimrit nĂ« ZvicĂ«r – simfonia e orĂ«ve tĂ« hershme tĂ« mĂ«ngjesit e gĂ«rryerjes sĂ« akullit nga qind
Edon Zhegrova zbulon veturën super-luksoze (FOTO LAJM) Ylli i kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova, ka publikuar një fotografi në Instagramin e tij zyrtar, ku mbrapa tij vëreh
Makina me targa shqiptare alarmon serbët gjatë vizitës së Putinit Një makinë me targa të Shqipërisë ka alarmuar autoritetet serbe gjatë vizitës së djeshme të Putinit në Beograd. Medi
Parkuan makinat tek toka e tij, fermeri i bën të pendohen përjetë (VIDEO) Ky bujk nga Pavao Bedekovic, Kroaci, e kishte një problem serioz në arën e tij. Ai u lodh nga njerëzit që parkonin v
Bora shkakton kaos në Brezovicë Gjendja në Brezovicë, pas të reshurave të borës është e papërshtatshme për turistët që ia mësyjnë të shkojnë atje me vet
Sherr me “edukatĂ«â€, dy tĂ« rinjtĂ« bĂ«hen hit nĂ« internet (VIDEO) NĂ«se ka njĂ« sherr qĂ« padyshim ka tĂ«rhequr vĂ«mendjen e gjithĂ« rrjetit Ă«shtĂ« ajo nĂ« videon qĂ« shoqĂ«ron lajmin. Dy djem
Avokati i Burdushi komenton akuzat pĂ«r fishekĂ«t dhe veturat “Aktvendimi Ă«shtĂ« nĂ« drejtim tĂ« pesĂ« veprave penale: fajde, mashtrim, armĂ«mbajtje, ushtrim i paligjshĂ«m i veprimtarisĂ« m
Serbët shkatërrojnë 5 vetura të shqiptarëve në Veri Në rrugën Kollashinit në veri Mitrovicës më 13 dhe 14 nëntor persona të panjohur kanë dëmtuar veturat e pesë shqiptarëve
Vazhdon keqpërdorimi i veturave zyrtare: Zv/ministri viziton Shqipërinë me dy vetura Keqpërdorimi i veturave zyrtare është një dukuri që ndodh tash e një kohë të gjatë. Janë të shpeshta raste kur me vetur
Shkrumbohet një makinë në autostradën e Prizrenit (VIDEO) Një veturë është përfshirë nga flakët teksa po lëvizte në autostradë. Konkretisht, rasti ka ndodhur afër qafës së Dul
Përmbyset një makinë në Prishtinë (FOTO LAJM) Në orët e para të mëngjesit, përkatësisht rreth orës 5:40 ka ndodhur një aksident në Veternik të Prishtinës. Në fotog
ShqiptarĂ«t nĂ« KosovĂ« ende tĂ« dashuruar pas Golfit 2, mĂ«soni numrin e tyre NĂ« ShqipĂ«ri nuk gjenden mĂ« por nĂ« KosovĂ« njĂ« nga makinat mĂ« tĂ« shpeshta Ă«shtĂ« Golf mk2 i njohur si ‘Golf 2’ i markĂ«s ‘Vo
Rikthehen vdekjet nga aksidentet rrugore, ngjarja e rĂ«ndĂ« nĂ« PrishtinĂ« Rreth orĂ«s 3:00 tĂ« mĂ«ngjesit njĂ« person ka humbur jetĂ«n si pasojĂ« e njĂ« aksidenti mes dy veturave nĂ« lagjen “ArbĂ«ria” nĂ«
Aksident në Gjakovë, katër të plagosur Dje në fshatin Kornicë të Gjakovës ka ndodhur një aksident trafiku ku kanë mbetur të plagosur katër persona, njëri prej
Bie importi i makinave Kufizimi i importit të veturave më të vjetra se dhjetë vjet hyri në fuqi më 1 janar 2018, me arsyetimin se në Kosovë po